Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem az volt, az OpenAL++ (openalpp), ami nekem kell (amit hiányol). Még most is szenvedek vele, de nem sikerül lefordítani sehogy sem.
A sourceforgon ( http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=71089&package_id=70559&release_id=309894 ) találtam egy openalpp-t, de nem tudom, hogy ez az-e. Ehhez vezettek a linkek. Most kipróbálom, hogy ha ezt fölteszem, akkor megelégszik-e ezzel.
Sikerült. :rolleyes: Na tehát, azt mondja az src fordításánál már a make is, hogy:
„checking plib/ssg.h presence… yes
checking for plib/ssg.h… yes
checking AL/al.h usability… no
checking AL/al.h presence… no
checking for AL/al.h… no
configure: error: Can’t find AL/al.h. OpenAL can be found on http://www.openal.org/
make: *** [Make-config] Error 1
root:/home/bepe/torcs-1.2.4/torcs-1.2.4#”Elõtte rendesen fölraktam a hozzá szükséges plib-1.8.4 és a freeglut-2.4.0 csomagot, mert ezek kellenek hozzá. De ezen az openal.org oldalon nem találom a linuxos csomagot / függõséget, amit hiányol, és amire hivatkozik. :icon_neutral: Elmentem erre a web oldalra, és ezt találtam a tetején:
„Popular Binary Installers:
OpenAL 1.1 Installer for Windows
OpenAL 1.1 SDK for Windows
OpenAL 1.0 Installer for Mac OS X”Mit és hogyan kéne ott letöltenem? Valaki pls hlp me!
Köszi és üdv: Bepe
Még annyi, hogy a glxgears-ról és az fgl_glxgearsról tudok, de ezeken kívûl kéne valami.
ejbenjaro wrote:pihex wrote:bepe79 wrote:Bbt wrote:Egy gondolat:
Az, hogy egy csomó mindent betölt memóriába nem gáz egészen addig amíg a memória meg nem telik, és el nem kezd cache-elni.Amíg csak „fel van töltve” és mondjuk egy indított office lefoglal 20 megát, nincs nagy gáz, jelentõsen nem lassítja a gépet.
zLegolas wrote:xcut wrote:még ha 100% lenne, akkor megérteném, hogy mindent memóriába rak, de 50%? miért mindig csak a memória felét rakja meg alapból? ^^ ugyanazokkal az alkalmazásokkal… ^^Jó reggeltet!
Egy másik topicban írtam, hogy nekem meg kb. a harmadáig rakja (uhu1.2), és szabad kb. 700 MB az 1 GB RAM-omból.
tovis wrote:egy nagy jump a 0-ás címre 😀Egy nagy ugrás a nullás címre, amely a processzor nullás lábára ad negatív feszültséget? 🙂
-
SzerzőBejegyzés