bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,461-2,470 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU 1.2 alatt torcs-1.2.4 fordítási gond #2035262
    bepe79
    Felhasználó

      Nem az volt, az OpenAL++ (openalpp), ami nekem kell (amit hiányol). Még most is szenvedek vele, de nem sikerül lefordítani sehogy sem.

      Hozzászólás: UHU 1.2 alatt torcs-1.2.4 fordítási gond #2035261
      bepe79
      Felhasználó

        A sourceforgon ( http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=71089&package_id=70559&release_id=309894 ) találtam egy openalpp-t, de nem tudom, hogy ez az-e. Ehhez vezettek a linkek. Most kipróbálom, hogy ha ezt fölteszem, akkor megelégszik-e ezzel.

        Hozzászólás: UHU 1.2 alatt torcs-1.2.4 fordítási gond #2035260
        bepe79
        Felhasználó

          Sikerült.  :rolleyes: Na tehát, azt mondja az src fordításánál már a make is, hogy:

          „checking plib/ssg.h presence… yes
          checking for plib/ssg.h… yes
          checking AL/al.h usability… no
          checking AL/al.h presence… no
          checking for AL/al.h… no
          configure: error: Can’t find AL/al.h. OpenAL can be found on http://www.openal.org/
          make: *** [Make-config] Error 1
          root:/home/bepe/torcs-1.2.4/torcs-1.2.4#”

          Elõtte rendesen fölraktam a hozzá szükséges plib-1.8.4 és a freeglut-2.4.0 csomagot, mert ezek kellenek hozzá. De ezen az openal.org oldalon nem találom a linuxos csomagot / függõséget, amit hiányol, és amire hivatkozik.  :icon_neutral: Elmentem erre a web oldalra, és ezt találtam a tetején:

          „Popular Binary Installers:
          OpenAL 1.1 Installer for Windows
          OpenAL 1.1 SDK for Windows
          OpenAL 1.0 Installer for Mac OS X”

          Mit és hogyan kéne ott letöltenem? Valaki pls hlp me!

          Köszi és üdv: Bepe

          Hozzászólás: VGA benchmarkot keresek linuxra #2035246
          bepe79
          Felhasználó

            Még annyi, hogy a glxgears-ról és az fgl_glxgearsról tudok, de ezeken kívûl kéne valami.

            Hozzászólás: Ati driver #2022478
            bepe79
            Felhasználó
              ejbenjaro wrote:
              Hozzászólás: Kocsma topik #1948975
              bepe79
              Felhasználó
                pihex wrote:
                bepe79 wrote:
                Hozzászólás: Kocsma topik #1948973
                bepe79
                Felhasználó
                  Bbt wrote:
                  Egy gondolat:
                  Az, hogy egy csomó mindent betölt memóriába nem gáz egészen addig amíg a memória meg nem telik, és el nem kezd cache-elni.

                  Amíg csak „fel van töltve” és mondjuk egy indított office lefoglal 20 megát, nincs nagy gáz, jelentõsen nem lassítja a gépet.

                  bepe79
                  Felhasználó
                    zLegolas wrote:
                    Hozzászólás: Kocsma topik #1948969
                    bepe79
                    Felhasználó
                      xcut wrote:
                      még ha 100% lenne, akkor megérteném, hogy mindent memóriába rak, de 50%? miért mindig csak a memória felét rakja meg alapból? ^^ ugyanazokkal az alkalmazásokkal… ^^

                      Jó reggeltet!

                      Egy másik topicban írtam, hogy nekem meg kb. a harmadáig rakja (uhu1.2), és szabad kb. 700 MB az 1 GB RAM-omból.

                      Hozzászólás: C programozás #2016201
                      bepe79
                      Felhasználó
                        tovis wrote:
                        egy nagy jump a 0-ás címre 😀

                        Egy nagy ugrás a nullás címre, amely a processzor nullás lábára ad negatív feszültséget? 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,461-2,470 / 3,376