Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
gUHU wrote:én, mint AMD -t használó kérdezem, hogy a Cerka – nem Cerka dolog számít-e valamit?
:-/ Ezt hogy érted? Mert ha a cel – p4 közti különbségre gondolsz, akkor állati sokat számít, többek között a cache memória miatt (is).
vizsla wrote:hogy az x-ben alapértelmezésben csak agp1 van – ezt viszont „hatalmas erõfeszítéssel” be kell állítaniApropó. Kíváncsi vagyok rá, hogy pci-e-s kártyával a 8.18.6-os fglrx mit produkál. Valaki próbálta már pci-e-s lapban pci-e-s videókártyával az fglrx-et?
gUHU wrote:kisbetu wrote:> beszúrt kép < öööööööööööööööö , az ördögöt választom 😀xcut wrote:3M-Team_Boss wrote:Az 192.168.1.1 címen el lehet érni, viszont ott nem tudom mit kell beállítani. Annyi lenne a cél hogy az itthoni négy gép egyszerre fent tudjon lenni, meg ha lehet akkor valamennyi tûzfalként is használható legyen.Ezt nem csodálom. Pl. a Huawei Smart800-as modem is mûködne routerként, de olyan firmware van belesütve kis hazánkban pl. a T-Com által, ami sima bridge-é butítja vissza. A 192.168.x.x alatt pedig el lehet(ne) érned a router-config felületet, ami hozzá tartozik, de nem véletlenül nem adja ki a szolgáltató a jelszót hozzá. Nekem elhiheted..
ejbenjaro wrote:bepe79 wrote:Hogyhogy fagyaszt? Mi fagyaszt? Nálam fent van UHU 1.2 alatt, és nem „fagyaszt” semmit sem..
Nektek milyen kártyával, melyik disztribbel, és milyen fglrx config (AA/AF/TV-IN/OUT/dga,stb..) mellett fagy ki?Bbt wrote:bepe79 wrote:Lestate, te is ismerõs vagy nekem. 🙂 Nem te is hwsw-s vagy? 🙂Privát üzenet fogalma?
Igaz, P
Lestate, te is ismerõs vagy nekem. 🙂 Nem te is hwsw-s vagy? 🙂
Hogyhogy fagyaszt? Mi fagyaszt? Nálam fent van UHU 1.2 alatt, és nem „fagyaszt” semmit sem..
Nektek milyen kártyával, melyik disztribbel, és milyen fglrx config (AA/AF/TV-IN/OUT/dga,stb..) mellett fagy ki?Nah, úgy látom, az UHU és a Slacki vezet, fej, fej mellett, az UHU picit elõrébb van most per pill. 🙂 Hajrá, hajrá, szavazzon ám mindenki! :cool1:
-
SzerzőBejegyzés