bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,471-2,480 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1948958
    bepe79
    Felhasználó
      gUHU wrote:
      én, mint AMD -t használó kérdezem, hogy a Cerka – nem Cerka dolog számít-e valamit?

      :-/ Ezt hogy érted? Mert ha a cel – p4 közti különbségre gondolsz, akkor állati sokat számít, többek között a cache memória miatt (is).

      Hozzászólás: Ati driver #2022473
      bepe79
      Felhasználó
        vizsla wrote:
        hogy az x-ben alapértelmezésben csak agp1 van – ezt viszont „hatalmas erõfeszítéssel” be kell állítani

        Apropó. Kíváncsi vagyok rá, hogy pci-e-s kártyával a 8.18.6-os fglrx mit produkál. Valaki próbálta már pci-e-s lapban pci-e-s videókártyával az fglrx-et?

        Hozzászólás: Kocsma topik #1948956
        bepe79
        Felhasználó
          gUHU wrote:
          kisbetu wrote:
          > beszúrt kép < öööööööööööööööö , az ördögöt választom 😀
          Hozzászólás: Kocsma topik #1948955
          bepe79
          Felhasználó
            xcut wrote:
            Hozzászólás: Adsl modem –> berépített router #2034539
            bepe79
            Felhasználó
              3M-Team_Boss wrote:
              Az 192.168.1.1 címen el lehet érni, viszont ott nem tudom mit kell beállítani. Annyi lenne a cél hogy az itthoni négy gép egyszerre fent tudjon lenni, meg ha lehet akkor valamennyi tûzfalként is használható legyen.

              Ezt nem csodálom. Pl. a Huawei Smart800-as modem is mûködne routerként, de olyan firmware van belesütve kis hazánkban pl. a T-Com által, ami sima bridge-é butítja vissza. A 192.168.x.x alatt pedig el lehet(ne) érned a router-config felületet, ami hozzá tartozik, de nem véletlenül nem adja ki a szolgáltató a jelszót hozzá. Nekem elhiheted..

              Hozzászólás: Ati driver #2022471
              bepe79
              Felhasználó
                ejbenjaro wrote:
                bepe79 wrote:
                Hogyhogy fagyaszt? Mi fagyaszt? Nálam fent van UHU 1.2 alatt, és nem „fagyaszt” semmit sem..
                Nektek milyen kártyával, melyik disztribbel, és milyen fglrx config (AA/AF/TV-IN/OUT/dga,stb..) mellett fagy ki?
                Hozzászólás: Ati driver #2022469
                bepe79
                Felhasználó
                  Bbt wrote:
                  bepe79 wrote:
                  Lestate, te is ismerõs vagy nekem. 🙂 Nem te is hwsw-s vagy? 🙂

                  Privát üzenet fogalma?

                  Igaz, P

                  Hozzászólás: Ati driver #2022467
                  bepe79
                  Felhasználó

                    Lestate, te is ismerõs vagy nekem.  🙂 Nem te is hwsw-s vagy?  🙂

                    Hozzászólás: Ati driver #2022466
                    bepe79
                    Felhasználó

                      Hogyhogy fagyaszt? Mi fagyaszt? Nálam fent van UHU 1.2 alatt, és nem „fagyaszt” semmit sem..
                      Nektek milyen kártyával, melyik disztribbel, és milyen fglrx config (AA/AF/TV-IN/OUT/dga,stb..) mellett fagy ki?

                      bepe79
                      Felhasználó

                        Nah, úgy látom, az UHU és a Slacki vezet, fej, fej mellett, az UHU picit elõrébb van most per pill.  🙂 Hajrá, hajrá, szavazzon ám mindenki!  :cool1:

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,471-2,480 / 3,376