Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:Gyuszk wrote:Az nf4 sem AMD sem Intel fronton nem támogatott driverügyileg az oldal szerint…
http://www.nvidia.com/content/drivers/drivers.aspAz nVidia official lapja szerint én is erre a megállapításra jutottam.
Gyuszk wrote:Nos 2 vagy 3 kivételével valamennyit használtam már desktopon 🙂 szerveren Slackware -t alkalmazok.
Desktop-ra valszeg Debian (ezzel nem volt eddig semmi gondom) vagy Ubuntu kerül fel.
De csakis ha már megkaptam a szünetmentes tápegységemet. :wink1:A biztonság nekem is az egyik parám, mert a kedves ELM
ReJim wrote:mivel engem is érdekel a téma, ezért én is megpróbálom… (csak sajna most nincs bekötve a combo-m, meg kedvem sincs… majd holnap)addig is lenne két kérdés:
– milyen telepítõje van? install shield, vagy ilyesmi? (wine-hoz kéne az infó)– vajon elindulna a konfigommal? (minõség nem fontos, nem azért próbálnám ki..)
tua cerka 1@1,33ghz, 256 mb ram, gef2mx400 64mb 😀Szia! Ez a config nagyon necces! Nálam xp alatt P4 2.53 GHZ + !!! 1GB !!! DDR/400 RAM + Radeon 9500 PRO combóval iszonyatosan szokott akadni, és ha minden highon van, akkor 1024-ben olyan 8-9 FPS-t is tud produkálni. Telepítésnél meg szól is a game, hogy 1400 MHz-es proci alatt nem javallott sem telepíteni, sem elindítani. De az a minimum proc, szvsz nem árt egy 3 GHz-es proci alá.
Srácok, ne bomoljatok már pls! :ohmy:
bepe79 wrote:pomm wrote:Debian RLZ!
Okok:
Kezdtem – anno – süsüvel ( 7.3 )…az 1 cd-és nem tett fel semmit, amire egy kezdõ júzernek szüksége lett volna…( net és további cd-ék nélkül ). Az uhu 1.0 király volt, az 1.1 sem volt rossz, az 1.2 viszon már veszített a fílingbõl és ( szerintem ) a stabilitásból is…Aztán jött a salcki, ami az egyik legsirályabb disztri, de vannak dolgok, amiket nem tudsz ( legalábbis egyszerûen ) megoldani ( pl. gdesklets – de ez csak egy banális példa ) így lett a debian…pomm wrote:Debian RLZ!
Okok:
Kezdtem – anno – süsüvel ( 7.3 )…az 1 cd-és nem tett fel semmit, amire egy kezdõ júzernek szüksége lett volna…( net és további cd-ék nélkül ). Az uhu 1.0 király volt, az 1.1 sem volt rossz, az 1.2 viszon már veszített a fílingbõl és ( szerintem ) a stabilitásból is…Aztán jött a salcki, ami az egyik legsirályabb disztri, de vannak dolgok, amiket nem tudsz ( legalábbis egyszerûen ) megoldani ( pl. gdesklets – de ez csak egy banális példa ) így lett a debian…@dtk1985:
🙂 Driver csak egy, azaz egy darab van x.org alá, és pedig az a 11.5-11.6 MB-os, amit te is említettél. A 60 MB-os cucc nem maga a driver, csak az installer hozzá! 🙂 Tehát az csak akkor kell, ha nem te akarsz manuálisan sz@rakodni a dpkg / rpm, sh-val kernel modulba építés combóval. Tehát a .run installer csak föltelepíti a 11.5 MB-os drivert helyetted, hogy ne neked kelljen.. :wink1:lfan wrote:Jónapot.Most találtam rá erre a dologra itt, ha lesz egy kis idõm, megvizsgálom én is 🙂
Mint a SuliX Live készítõje, talán tudok segíteni / hozzászólni valamit.razoli wrote:vitázni is lehet?Lehet. :o)
-
SzerzőBejegyzés