bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,481-2,490 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: nForce4 Linux alatt #2033986
    bepe79
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      Hozzászólás: nForce4 Linux alatt #2033985
      bepe79
      Felhasználó
        Gyuszk wrote:
        Az nf4 sem AMD sem Intel fronton nem támogatott driverügyileg az oldal szerint…
        http://www.nvidia.com/content/drivers/drivers.asp

        Az nVidia official lapja szerint én is erre a megállapításra jutottam.

        bepe79
        Felhasználó
          Gyuszk wrote:
          Nos 2 vagy 3 kivételével valamennyit használtam már desktopon 🙂 szerveren Slackware -t alkalmazok.
          Desktop-ra valszeg Debian (ezzel nem volt eddig semmi gondom) vagy Ubuntu kerül fel.
          De csakis ha már megkaptam a szünetmentes tápegységemet. :wink1:

          A biztonság nekem is az egyik parám, mert a kedves ELM

          Hozzászólás: Age of Empires 3 #2029300
          bepe79
          Felhasználó
            ReJim wrote:
            mivel engem is érdekel a téma, ezért én is megpróbálom… (csak sajna most nincs bekötve a combo-m, meg kedvem sincs… majd holnap)

            addig is lenne két kérdés:
            – milyen telepítõje van? install shield, vagy ilyesmi? (wine-hoz kéne az infó)

            – vajon elindulna a konfigommal? (minõség nem fontos, nem azért próbálnám ki..)
            tua cerka 1@1,33ghz, 256 mb ram, gef2mx400 64mb 😀

            Szia! Ez a config nagyon necces! Nálam xp alatt P4 2.53 GHZ + !!! 1GB !!! DDR/400 RAM + Radeon 9500 PRO combóval iszonyatosan szokott akadni, és ha minden highon van, akkor 1024-ben olyan 8-9 FPS-t is tud produkálni. Telepítésnél meg szól is a game, hogy 1400 MHz-es proci alatt nem javallott sem telepíteni, sem elindítani. De az a minimum proc, szvsz nem árt egy 3 GHz-es proci alá.

            Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972832
            bepe79
            Felhasználó

              Srácok, ne bomoljatok már pls!  :ohmy:

              bepe79
              Felhasználó
                bepe79 wrote:
                pomm wrote:
                Debian RLZ!
                Okok:
                Kezdtem – anno – süsüvel ( 7.3 )…az 1 cd-és nem tett fel semmit, amire egy kezdõ júzernek szüksége lett volna…( net és további cd-ék nélkül ). Az uhu 1.0 király volt, az 1.1 sem volt rossz, az 1.2 viszon már veszített a fílingbõl és ( szerintem ) a stabilitásból is…Aztán jött a salcki, ami az egyik legsirályabb disztri, de vannak dolgok, amiket nem tudsz ( legalábbis egyszerûen ) megoldani ( pl. gdesklets – de ez csak egy banális példa ) így lett a debian…
                bepe79
                Felhasználó
                  pomm wrote:
                  Debian RLZ!
                  Okok:
                  Kezdtem – anno – süsüvel ( 7.3 )…az 1 cd-és nem tett fel semmit, amire egy kezdõ júzernek szüksége lett volna…( net és további cd-ék nélkül ). Az uhu 1.0 király volt, az 1.1 sem volt rossz, az 1.2 viszon már veszített a fílingbõl és ( szerintem ) a stabilitásból is…Aztán jött a salcki, ami az egyik legsirályabb disztri, de vannak dolgok, amiket nem tudsz ( legalábbis egyszerûen ) megoldani ( pl. gdesklets – de ez csak egy banális példa ) így lett a debian…
                  Hozzászólás: Ati driver problema #1990677
                  bepe79
                  Felhasználó

                    @dtk1985icon_ohmygod.gif  🙂 Driver csak egy, azaz egy darab van x.org alá, és pedig az a 11.5-11.6 MB-os, amit te is említettél. A 60 MB-os cucc nem maga a driver, csak az installer hozzá!  🙂 Tehát az csak akkor kell, ha nem te akarsz manuálisan sz@rakodni a dpkg / rpm, sh-val kernel modulba építés combóval. Tehát a .run installer csak föltelepíti a 11.5 MB-os drivert helyetted, hogy ne neked kelljen..  :wink1:

                    Hozzászólás: slax-hu #1972318
                    bepe79
                    Felhasználó
                      lfan wrote:
                      Jónapot.

                      Most találtam rá erre a dologra itt, ha lesz egy kis idõm, megvizsgálom én is 🙂
                      Mint a SuliX Live készítõje, talán tudok segíteni / hozzászólni valamit.

                      bepe79
                      Felhasználó
                        razoli wrote:
                        vitázni is lehet?

                        Lehet. :o)

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,481-2,490 / 3,376