Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Tõlem máris kapott egy szavazatot az UHU. 🙂
xcut wrote:Illetve a szürkének ezen árnyalata sem jön be túlzottan… túl Windows-os ^^Nekem – pár elõzetes shotit látva / elnézve – néha full Vista-feelingem van. :o)
newbienow wrote:Tegnapi hír: (bepe nem hozhatta, rosszcsont volt, elküldték 2 hetes büntibe)
Megjelent az oktober elejére (okt.13) várható következõ Ubuntu kiadás (5.10, Breezy Badger) 4. teszt változata.dtk1985 wrote:Hi. 64bites Ubuntu 5.10-et raktam a notebookomra és gondjaim akadtak az ati driverrel. Probaltam a hivatalos ubuntu csomagot valamint az ati oldalan levo xorg-hoz valo verziot de semmi valtozas. Mondjuk az ati.com-os driver telepitese utan nem mukodott a fglrxconfig parancs, helyette a /usr/X11R6/bin-ben talalhato ugyanilyen nevu scripttel inditottam. Az xorg.conf szerintem rendben van, fglrx van benne ati helyett, az fglrxconfig segitsegevel keszitettem el, es ott is van ahol lennie kell. 3D tamagotas azonban meg mindig nincs. Ha beirom az fglrxinfo-t akkor ezt kapom vissza:dtk@qqriq:~$ sudo fglrxinfo
Password:
display: :0.0 screen: 0
OpenGL vendor string: Mesa project: http://www.mesa3d.org
OpenGL renderer string: Mesa GLX Indirect
OpenGL version string: 1.2 (1.5 Mesa 6.2.1)Itt valami mesa driverrol beszel, szo sincs atisrol. Mit ronthattam el. Amugy a gepben egy x700as mobility radeon van 64 megas, a gep pedig egy Acer travelmate 4401lmi. Mi lehet itt a gond?
A 8.18.6-os fglrx drv-t ( https://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&folderID=300 ) tetted fel? Ha az ATi official installerjével (.run a web-lapjukon, cc. ~60 MB) teszed fel, úgy sem megy?
Hi! tux az OGL-es vagy D3D-s? AA + AF-et lehet benne állítani? Ha driverben alkalmazás szerinti vagy ON az antialiasing és aniso filter, akkor a tuxban hol lehet ON-ra kapcsolni (ha lehet)?
n0gabor wrote:(suse meg mandrva kozott vacilalok most eppen, de sztem mandriva 2006 powerpack+ marad)Ez honnan? Tudom, hogy ez a vesszõparipám, de honnan szerzitek a Mandriva PP+t, mikor az fizetõs? 🙂
2005-10-17-22:07 Hozzászólás: hang és net probléma: NF7-es integrált hang, Alcatel speed touch modem #2034642ban-design wrote:Háát sajna nem sikerült!:( Azt irja:using interface ppp()
connect: ppp() /dev/pts/2
PPP_PASSWS is not defined
PPP_PASSWS is not defined
PPP_PASSWS is not definedés ezt irja ki soxor…:'(
Hang még mindig nincs!:( Nagy segítségre van szükségem!!! bepe79 van MSN-ed??? Ott gyorsabb!
Ezek szerint a psw / uid-el van gondja. Felhasználónév mögé beírtad a @t-online.hu-t is? A psw jó? MSN-en nem vagyok.
2005-10-17-21:23 Hozzászólás: hang és net probléma: NF7-es integrált hang, Alcatel speed touch modem #2034639ban-design wrote:Jó estét!:)
Linuxból nagyon kezdõ vagyok. Ma raktam fel az UHU 1.2 -t. 2 kérdésem lenne:
1. Nem tudom összehozni, hogy legyen hang. Nem tom hol kell beállítnai. NF7-es alaplapom van integrált hangkártyával, XP alatt ugye fel kellett rakni a drivert. Linuxban hogy kell?:$2. ADSL internetem van, XP alatt felhasználónévvel, jelszóval csatlakozok a netre. Alcatel Speed Touch modemem van (amit az UHU felismert), megtaláltam az UHU tárcsázót de nem csatlakozik a netre:(((( Hogyan kell??
Segítsen valaki még ma ha lehet!!
Köszi elõre is!
Hi!
2.: Alcatel SpeedTouch 530 vagy 510-es DSL modemed van? Invitel terület? :-/ Próbáld meg beállítani fix-re a DNS szerverek IP címeit, melyek rajta szerepelnek a szolgáltatódtól kapott papíron. Ha nem megy, pipáld be, hogy tárcsázásnál mutassa a program kimenetét, és nézd meg, hogy miért nem megy (ott írja le).
8.18.6-os ati fglrx-et sikerült már valakinek frugal 0.3 alá feltennie? Mert ha igen, akkor lehet, hogy én is váltok uhu-ról.. 🙂
Gravedigga wrote:Tedd futtathatóvá a fájlt. (pl. chmod 777 fglrx…)OK, thx! :o)
-
SzerzőBejegyzés