bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,521-2,530 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Radeon 9600 TV-out #1957981
    bepe79
    Felhasználó
      Fallen wrote:
      Tegnap leszedtem az RPM-et (meg van valami *.run is…), megvizuáltam, xorg (vagymi), oké, rpm fel, konfig. Hurrá.
      A kdm nem indult, konzol only. Sax2 széttöredezett, használhatatlan.
      Biztonsági módban indítottam, oké, visszaszenvedtem a mûködõképes állapotot – bár a móz loginnél befagy, meg se moccan (van erre 5let?), yast-ból kiválasztom, megy.
      De a vga-m (9600XT) továbbra sem támogatja a 3D/OpenGL-t.

      Ja, a fõoldalon lévõ doksi alapján csináltam a konfigolást! Valaki tud segíteni?
      Ja igen, süsü 9.3 a linux.

      ftp://ftp.suse.com/pub/suse/i386/supplementary/X/ATI/

      Hi! ATi fglrx drv telepítése SuSE 9.3-ra: ftp://ftp.suse.com/pub/suse/i386/supplementary/X/ATI/ati-installer-HOWTO.html

      😉 Check it out now!

      Hozzászólás: Age of Empires 3 #2029291
      bepe79
      Felhasználó
        kovi wrote:
        bepe79 wrote:
        kovi wrote:
        ja és azt elfelejtettem mondani, hogy a shaderek hiába 2.0, sima mezei gf2 is viszi win alatt.

        Vinni viszi, csak se’ dx9, se dx8.x-es effekteket nem fox élvezni.. merthogy dx7-es kártya..
        (P.S.: amúgy, ha érdekel: Megjelent a full / teljes.)

        Hozzászólás: „Mi az a Linux?” #2033940
        bepe79
        Felhasználó
          balacy wrote:
          elkeztem az Ubuntut hasznalni es elegge szepen beszel magyarul.

          Szebben, mint pl. te magad.. :-))) (elkezdtem/=”elkeztem”) No offense, csak pojjén, meg ne sértõdj! 😉

          balacy wrote:
          (elotte suse volt, ami szinten magyaritott de az penzes volt, igy mas az elegedettsegi szint)

          A SUSE 10 már ingyenes, mióta a Novellé, és átment opensuse-ba..

          Hozzászólás: Age of Empires 3 #2029289
          bepe79
          Felhasználó

            Ma, általam készített screenshotok:

            bepeaoe3full7.jpg

            A másodikat csak linkelem a modemesek miatt:

            http://web.t-online.hu/bepe1979/bepeaoe3full8.jpg

            Egyszerûen csodaszép a játék.

            Azt hozzá kell tegyem, hogy nálam itthon a P4 2.53 GHz + 1024 MB DDR400/PC3200 RAM + DX9 Radeon 9500 PRO + 1024x768x32@100Hz + shader quality: high + shadow quality: very high + minden ON + antialiasing ON mellett a Fraps nálam 9-13 FPS-t mért erre…

            Hozzászólás: nForce4 Linux alatt #2033974
            bepe79
            Felhasználó
              n0gabor wrote:
              Sziasztok!
              Eddig egy nForce2-es gepem volt amin egy Realtek lankarin keresztul jott a net, az uj nForce 4-es lapomban csak 2 szabad PCI slot volt, amit elfoglalt az Audigy2 és a TV Tuner.
              Kénytelen voltam az integrált LAN csatlakozót használni, ami alapbol nem mukodik linux alatt:(
              Szerencsere van a gepen Windows, es ott van driver is, tehat net eleresem azert van.

              Kerdesem lenne hogy vhogy meg lehet e oldani hogy mukodjon, esetleg ehhez is letezik egy hasonlo linuxos nVidia driver mint a videokartyakhoz, ami szepen epit nekem egy zart forraskodu kernel modult hogy menjen minden?

              Esetleg lehet kapni boltban vmi PCIE1x csatlakozoju lankarit amit alapbol tamogat a linux kernel (es nem draga:) )

              koszi elore is a segitseget.

              Helló! Nézegettem neked az opensuse oldalát, de konkrétan nem találtam választ. Szerintem az új SUSE 10-nek és a Mandriva 2006-nak már támogatnia kéne az nForce4 LAN-card-ját, és akkor meg is lenne oldva a gondod, nem kéne a RealTek hálókari és maradhatna az Audigy és a TV-Card a 2 PCI slotban. Szedd le mondjuk a SUSE 10-et, és nézd meg!

              Hozzászólás: Mandrake 10.1 offical Powerpack dvd #1985857
              bepe79
              Felhasználó
                dexter11 wrote:
                bepe79 wrote:
                Nekem a http://www.mandriva.com/ oldalon a Store szekció is elérhetetlen. Már vagy 10-edszerre kattintok rá, tölt egy kicsit, majd nem csinál semmit sem. :blink: Ha böngészõ címsorába írom a http://www.mandrivastore.com-ot, akkor úgy is elérhetetlen..
                Nálam simán bejön. Mellesleg a 10.1 PP 79,90 euro, szerintem az nem 177$.

                Most már nekem is bejön, az ára meg attól függ, hogy hol, és kitõl veszed..

                Hozzászólás: Mandrake 10.1 offical Powerpack dvd #1985854
                bepe79
                Felhasználó
                  Shia-ko wrote:
                  Az lesz akkor. Most már ezt is tudom.
                  THX :blush:

                  Valahonnan b@romira ismerõs az avatarod.. hmm.. te nem hwsw-s vagy? Mintha valahol láttalak volna már ott is..

                  Hozzászólás: Mandrake 10.1 offical Powerpack dvd #1985852
                  bepe79
                  Felhasználó
                    Shia-ko wrote:
                    bepe79 wrote:
                    A 10.1 PP vagy PP+ változatát szeded 5 CD-sen? Honnan????!!!!
                    Hozzászólás: Mandrake 10.1 offical Powerpack dvd #1985850
                    bepe79
                    Felhasználó

                      Nekem a http://www.mandriva.com/ oldalon a Store szekció is elérhetetlen. Már vagy 10-edszerre kattintok rá, tölt egy kicsit, majd nem csinál semmit sem.  :blink: Ha böngészõ címsorába írom a http://www.mandrivastore.com-ot, akkor úgy is elérhetetlen..

                      Hozzászólás: Mandrake 10.1 offical Powerpack dvd #1985849
                      bepe79
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 2,521-2,530 / 3,376