Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Fallen wrote:Tegnap leszedtem az RPM-et (meg van valami *.run is…), megvizuáltam, xorg (vagymi), oké, rpm fel, konfig. Hurrá.
A kdm nem indult, konzol only. Sax2 széttöredezett, használhatatlan.
Biztonsági módban indítottam, oké, visszaszenvedtem a mûködõképes állapotot – bár a móz loginnél befagy, meg se moccan (van erre 5let?), yast-ból kiválasztom, megy.
De a vga-m (9600XT) továbbra sem támogatja a 3D/OpenGL-t.Ja, a fõoldalon lévõ doksi alapján csináltam a konfigolást! Valaki tud segíteni?
Ja igen, süsü 9.3 a linux.ftp://ftp.suse.com/pub/suse/i386/supplementary/X/ATI/
Hi! ATi fglrx drv telepítése SuSE 9.3-ra: ftp://ftp.suse.com/pub/suse/i386/supplementary/X/ATI/ati-installer-HOWTO.html
😉 Check it out now!
kovi wrote:bepe79 wrote:kovi wrote:ja és azt elfelejtettem mondani, hogy a shaderek hiába 2.0, sima mezei gf2 is viszi win alatt.Vinni viszi, csak se’ dx9, se dx8.x-es effekteket nem fox élvezni.. merthogy dx7-es kártya..
(P.S.: amúgy, ha érdekel: Megjelent a full / teljes.)balacy wrote:elkeztem az Ubuntut hasznalni es elegge szepen beszel magyarul.Szebben, mint pl. te magad.. :-))) (elkezdtem/=”elkeztem”) No offense, csak pojjén, meg ne sértõdj! 😉
balacy wrote:(elotte suse volt, ami szinten magyaritott de az penzes volt, igy mas az elegedettsegi szint)A SUSE 10 már ingyenes, mióta a Novellé, és átment opensuse-ba..
Ma, általam készített screenshotok:

A másodikat csak linkelem a modemesek miatt:
http://web.t-online.hu/bepe1979/bepeaoe3full8.jpg
Egyszerûen csodaszép a játék.
Azt hozzá kell tegyem, hogy nálam itthon a P4 2.53 GHz + 1024 MB DDR400/PC3200 RAM + DX9 Radeon 9500 PRO + 1024x768x32@100Hz + shader quality: high + shadow quality: very high + minden ON + antialiasing ON mellett a Fraps nálam 9-13 FPS-t mért erre…
n0gabor wrote:Sziasztok!
Eddig egy nForce2-es gepem volt amin egy Realtek lankarin keresztul jott a net, az uj nForce 4-es lapomban csak 2 szabad PCI slot volt, amit elfoglalt az Audigy2 és a TV Tuner.
Kénytelen voltam az integrált LAN csatlakozót használni, ami alapbol nem mukodik linux alatt:(
Szerencsere van a gepen Windows, es ott van driver is, tehat net eleresem azert van.Kerdesem lenne hogy vhogy meg lehet e oldani hogy mukodjon, esetleg ehhez is letezik egy hasonlo linuxos nVidia driver mint a videokartyakhoz, ami szepen epit nekem egy zart forraskodu kernel modult hogy menjen minden?
Esetleg lehet kapni boltban vmi PCIE1x csatlakozoju lankarit amit alapbol tamogat a linux kernel (es nem draga:) )
koszi elore is a segitseget.
Helló! Nézegettem neked az opensuse oldalát, de konkrétan nem találtam választ. Szerintem az új SUSE 10-nek és a Mandriva 2006-nak már támogatnia kéne az nForce4 LAN-card-ját, és akkor meg is lenne oldva a gondod, nem kéne a RealTek hálókari és maradhatna az Audigy és a TV-Card a 2 PCI slotban. Szedd le mondjuk a SUSE 10-et, és nézd meg!
dexter11 wrote:bepe79 wrote:Nekem a http://www.mandriva.com/ oldalon a Store szekció is elérhetetlen. Már vagy 10-edszerre kattintok rá, tölt egy kicsit, majd nem csinál semmit sem. :blink: Ha böngészõ címsorába írom a http://www.mandrivastore.com-ot, akkor úgy is elérhetetlen..
Nálam simán bejön. Mellesleg a 10.1 PP 79,90 euro, szerintem az nem 177$.Most már nekem is bejön, az ára meg attól függ, hogy hol, és kitõl veszed..
Shia-ko wrote:Az lesz akkor. Most már ezt is tudom.
THX :blush:Valahonnan b@romira ismerõs az avatarod.. hmm.. te nem hwsw-s vagy? Mintha valahol láttalak volna már ott is..
Shia-ko wrote:bepe79 wrote:A 10.1 PP vagy PP+ változatát szeded 5 CD-sen? Honnan????!!!!Nekem a http://www.mandriva.com/ oldalon a Store szekció is elérhetetlen. Már vagy 10-edszerre kattintok rá, tölt egy kicsit, majd nem csinál semmit sem. :blink: Ha böngészõ címsorába írom a http://www.mandrivastore.com-ot, akkor úgy is elérhetetlen..
-
SzerzőBejegyzés
