Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
puppysystem wrote:hello
fcpga-s alaplap érdekelne agp legyen rajta
Mármint Socket-370-es? Mert fcpga-ból van fcpga2-es is, ami tualatin magos procit is fogad, ha jól tom’..
Hi! Nem akarom itt rontani az üzletedet, DE! :rolleyes: A Doom III-at „lenyeli” ugyan, csak mindezt DX8.x alatt teszi, és egyetlen dx9-es ficcsört / effektet sem fogsz alatta látni. :wink1: Arról már nem is beszélve, hogy még a ps/vs 2.0-át sem támogatja a kártya, pixel shader 1.3-at tud csak. De egyébként nagyon jó kártya, nekem is volt ilyenem, és brutális ereje van dx8.x alatt. A magas core és mem órajel miatt dx8-ban d3d alatt még megállja a helyét, sõt, ogl alatt is.
Teati wrote:Egy másik topicban volt szó a frissítési frekvenciáról UHU1.2 alatt. Ott épp arról beszélgettünk, hogy 75 Hz fölé nem szabad venni a frekvenciát, mert akkor valami miatt nincs kép vagy szétcsúszik. Nem monitorhiba miatt. Szerintem itt a 75 Hz nem vehetõ észre. Egy másik wines gépen a szemem már a 65-70 között észleli. Hosszú távon az nagyon zavaró. Egyszer én is jártam úgy, hogy nagyon fölvettem és szétcsúszott a kép. Azóta nem próbálkoztam. 🙂Hogyhogy szétesik? Nekem még egyszer sem esett szét 85 meg 100 Hz-en sem.
vizsla wrote:Nem még mindig nem érted… rosszabb: beállítja (jól), de nem jelzi ki (rosszat jelez ki).Nah, így már értem. 🙂
razoli wrote:Megjegyzi. A menü attól függetlenül nem fog arra ugrani ami be van állítva. Tehát, amit aktívnak látsz az nem feltétlenül a beállított érték. Ezért mondom, hogy ha belenézel a konfigfile-ba akkor ott látni fogod, mit használ.Mondjuk ez a kisebbik baj, mert 85Hz-en sem fog kifolyni a szemem. A nagyobbik az az, hogy ezek szerint felbontást sem tudok állítani X alól. Igaz ez? Nincs rá egyszerûen lehetõség? Megadtam az 1024-et telepítésnél, és ha 1280 vagy 1600-at akarok, akkor matatnom kell a conf file-ban?
Jah, én nyitottam, csak nem voltam bejelentkezve, mert most telepítettem föl a Firefox 1.0.7-et, és valami elcsúszott. :blush:
Akkor minek van grafikus állítási lehetõség, ha nem csinál semmit? Ilyen menüt én is tudok csinálni Turbo Pascal 7 alatt.. 🙂Az új ATi Radeon kártyákkal kapcsolatban írtam egy cikket a linuxforum.hu fõoldalára, itt a link hozzá, ha valakit érdekel: http://www.linuxforum.hu/smf/Themes/default/help/index.php?option=com_content&task=view&id=2354&Itemid=2
Itt a topicban maradjunk a linuxnál és az fglrx drivernél, plussz esetleg az fglrx driver vs. r520 kérdésnél, a hardware-el kapcsolatos hozzászólások / észrevételek pedig mehetnek a cikk hozzászólás rovatába.rudika55 wrote:Sziasztok
Egy olyan kérdésem lenne, hogyan lehet képet elõcsalni egy hauppauge pvr-150 -bõl UHU 1.2 alatt ?
A chip connexant 416 -os (nem bt chip) , milyen driver kell hozzá ? Esetleg milyen tv nézõ progit kéne hozzá használni ?
A gyártó oldalán sajnos nem találtam semmit.Segítsetek légyszi!
köszönöm elõre is.Szia! Gondolom, errõl a kártyáról van szó:
Hauppauge PVR-150 MCE (NTSC)
Thx!
zLegolas wrote:A linket köszönöm, már intézkdtem a letöltése ügyében. Ha fejlemény van, jelentkezem!OK, nincs mit.
-
SzerzőBejegyzés