bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,541-2,550 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linuxforum Piac #1971826
    bepe79
    Felhasználó
      puppysystem wrote:
      hello

      fcpga-s alaplap érdekelne agp legyen rajta

      Mármint Socket-370-es? Mert fcpga-ból van fcpga2-es is, ami tualatin magos procit is fogad, ha jól tom’..

      Hozzászólás: GF4Titan 4200 eladó #2032598
      bepe79
      Felhasználó

        Hi! Nem akarom itt rontani az üzletedet, DE!  :rolleyes: A Doom III-at „lenyeli” ugyan, csak mindezt DX8.x alatt teszi, és egyetlen dx9-es ficcsört / effektet sem fogsz alatta látni.  :wink1: Arról már nem is beszélve, hogy még a ps/vs 2.0-át sem támogatja a kártya, pixel shader 1.3-at tud csak. De egyébként nagyon jó kártya, nekem is volt ilyenem, és brutális ereje van dx8.x alatt. A magas core és mem órajel miatt dx8-ban d3d alatt még megállja a helyét, sõt, ogl alatt is.

        bepe79
        Felhasználó
          Teati wrote:
          Egy másik topicban volt szó a frissítési frekvenciáról UHU1.2 alatt. Ott épp arról beszélgettünk, hogy 75 Hz fölé nem szabad venni a frekvenciát, mert akkor valami miatt nincs kép vagy szétcsúszik. Nem monitorhiba miatt. Szerintem itt a 75 Hz nem vehetõ észre. Egy másik wines gépen a szemem már a 65-70 között észleli. Hosszú távon az nagyon zavaró. Egyszer én is jártam úgy, hogy nagyon fölvettem és szétcsúszott a kép. Azóta nem próbálkoztam. 🙂

          Hogyhogy szétesik? Nekem még egyszer sem esett szét 85 meg 100 Hz-en sem.

          bepe79
          Felhasználó
            vizsla wrote:
            Nem még mindig nem érted… rosszabb: beállítja (jól), de nem jelzi ki (rosszat jelez ki).

            Nah, így már értem. 🙂

            bepe79
            Felhasználó
              razoli wrote:
              Megjegyzi. A menü attól függetlenül nem fog arra ugrani ami be van állítva. Tehát, amit aktívnak látsz az nem feltétlenül a beállított érték. Ezért mondom, hogy ha belenézel a konfigfile-ba akkor ott látni fogod, mit használ.

              Mondjuk ez a kisebbik baj, mert 85Hz-en sem fog kifolyni a szemem. A nagyobbik az az, hogy ezek szerint felbontást sem tudok állítani X alól. Igaz ez? Nincs rá egyszerûen lehetõség? Megadtam az 1024-et telepítésnél, és ha 1280 vagy 1600-at akarok, akkor matatnom kell a conf file-ban?

              bepe79
              Felhasználó

                Jah, én nyitottam, csak nem voltam bejelentkezve, mert most telepítettem föl a Firefox 1.0.7-et, és valami elcsúszott.  :blush:
                Akkor minek van grafikus állítási lehetõség, ha nem csinál semmit? Ilyen menüt én is tudok csinálni Turbo Pascal 7 alatt..  🙂

                Hozzászólás: ATi X1800/1600/1300 & ATi fglrx driver 8.16.20 #2032379
                bepe79
                Felhasználó

                  Az új ATi Radeon kártyákkal kapcsolatban írtam egy cikket a linuxforum.hu fõoldalára, itt a link hozzá, ha valakit érdekel: http://www.linuxforum.hu/smf/Themes/default/help/index.php?option=com_content&task=view&id=2354&Itemid=2
                  Itt a topicban maradjunk a linuxnál és az fglrx drivernél, plussz esetleg az fglrx driver vs. r520 kérdésnél, a hardware-el kapcsolatos hozzászólások / észrevételek pedig mehetnek a cikk hozzászólás rovatába.

                  Hozzászólás: hauppauge wintv pvr-150 #2033148
                  bepe79
                  Felhasználó
                    rudika55 wrote:
                    Sziasztok
                    Egy olyan kérdésem lenne, hogyan lehet képet elõcsalni egy hauppauge pvr-150 -bõl UHU 1.2 alatt ?
                    A chip connexant 416 -os (nem bt chip) , milyen driver kell hozzá ? Esetleg milyen tv nézõ progit kéne hozzá használni ?
                    A gyártó oldalán sajnos nem találtam semmit.

                    Segítsetek légyszi!
                    köszönöm elõre is.

                    Szia! Gondolom, errõl a kártyáról van szó:

                    Hauppauge PVR-150 MCE (NTSC)

                    http://www.cs.duke.edu/~reynolds/pvr150/150.jpg

                    Hozzászólás: UHU Linux 2.0 snapshot kérdés #2033147
                    bepe79
                    Felhasználó

                      Thx! ico_respect.gif

                      bepe79
                      Felhasználó
                        zLegolas wrote:
                        A linket köszönöm, már intézkdtem a letöltése ügyében. Ha fejlemény van, jelentkezem!

                        OK, nincs mit.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,541-2,550 / 3,376