Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Bbt wrote:Hm.
ez messze nem az a hiba.
Az egy segmentation error volt, bár nem mélyedtem el benne, ez meg inkább valami JAVA megjelenítési vacakolásnak tûnik. (a lényegi különbség, hogy itt az Office MEGY, az UHUban meg nem.)Az ATi Radeon szekció alatt a „Moderátori bejelentések” címû topikot töröltem.
Egyébként nem 1000%, de a nyakamat tenném rá, hogy a másfél gigás quantum winyóval is gondja lesz.. Igaz, hogy a telepítõben lehet a csomagokkal variálni, de ha kiveszel egy csomó package-et, úgyis kb. 1.5-2 gigára települne az 1.2 Legalábbis én így tapasztaltam. Hogyan akarod így rá földobni? 🙂
maxthor wrote:Az ATi Radeon fórum-szekcióban általam létrehozott „Moderátori bejelentések” címû topicba beírtam, hogy az záródik, és a további bejelentések itt, az „Adminisztrátori topic”-ban olvashatóak. Egy kis ideig nyitva marad így lezártan (mondjuk ma éjfélig), és utána törlöm is.
Próba. -_- Ha megjelenik, mindjárt törlöm a „Moderátori bejelentések” címû topicot az ATi Radeon szekció alatt (kérésre / javaslatra).
Teati wrote:Akkor gondolom XP alatt futtatod.Valóban kint van már az is. -_- Közvetlen dánlód lynk: http://download.openoffice.org/2.0.0rc/contribute.html?continue=ftp%3A//ftp.ussg.iu.edu/pub/openoffice/contrib/rc/2.0.0rc1/OOo_2.0.0rc1_050923_LinuxIntel_install.tar.gz
kovi wrote:ez nem kizáró ok, a dx9 / d3d bázisú programokat simán nyeli az új cedega széria. ez sokkal inkább azért nem fut, mert telis-tele van spéci, hw háttér információit leíró állományokkal, ami pedig nincs listában az „not supported hw”. az age1 és age2 simán megy wrapperekkel.Ez tiszta, de a jövõbeni SM3.0 supported gamék hogyan fognak futni linux alatt pl. a jövõbeni ATi kártyákon (X1300 / X1600 / X1800 és társaik), ha az ATi hw terén fölkészítette õket, hogy SM3-supported-esek legyenek, de jelenleg sincs fglrx drv, ami kezelné az sm3-at. Most a 8.16.20-as fglrx driver a legújabb, és az szvsz még nem kezel sm3-at. Egyébként az a röhej, hogy szerintem pl. az r520-as chipre épülõ Radeon X1800 XT még software rendererbõl is kinyomná a mai gamék képét driver nélkül 🙂 , merthogy a VPU 625 MHz-en, a memória 1500 MHz-en ketyeg rajta, és mindehhez társul 512 MB GDDR3-as memóriaméret. :))) Képért katt ide: http://hardwired.hu/img/wg/1/3/hwnews_1509.jpg Hát én nagyon várom az elõzetes híresztelések miatt (is) többek között. Az AOE3 full-t még jobban várom, amíg nem jön, addig meg elleszek a demo-val. 🙂
Ami még így kapásból eszembe jut, hogy a Mandriva Linux (Mandrake) PowerPack változatában van beépített 3D-támogatás az nVidia és ATi videókártyákhoz. Csak azt nem tudom, hogy ez vonatkozik-e a Mobility kártyákra is. Ennek meg a Mandriva web-lapján kéne utánanézned, vagy a supportjukat megkérdezned errõl.
-
SzerzőBejegyzés