bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,551-2,560 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • bepe79
    Felhasználó
      Bbt wrote:
      Hm.
      ez messze nem az a hiba.
      Az egy segmentation error volt, bár nem mélyedtem el benne, ez meg inkább valami JAVA megjelenítési vacakolásnak tûnik. (a lényegi különbség, hogy itt az Office MEGY, az UHUban meg nem.)
      Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972819
      bepe79
      Felhasználó

        Az ATi Radeon szekció alatt a „Moderátori bejelentések” címû topikot töröltem.

        Hozzászólás: UHU telepítési probléma! #2033136
        bepe79
        Felhasználó

          Egyébként nem 1000%, de a nyakamat tenném rá, hogy a másfél gigás quantum winyóval is gondja lesz.. Igaz, hogy a telepítõben lehet a csomagokkal variálni, de ha kiveszel egy csomó package-et, úgyis kb. 1.5-2 gigára települne az 1.2 Legalábbis én így tapasztaltam. Hogyan akarod így rá földobni?  🙂

          Hozzászólás: UHU telepítési probléma! #2033135
          bepe79
          Felhasználó
            maxthor wrote:
            Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973590
            bepe79
            Felhasználó

              Az ATi Radeon fórum-szekcióban általam létrehozott „Moderátori bejelentések” címû topicba beírtam, hogy az záródik, és a további bejelentések itt, az „Adminisztrátori topic”-ban olvashatóak. Egy kis ideig nyitva marad így lezártan (mondjuk ma éjfélig), és utána törlöm is.

              Hozzászólás: local moderatorok #2032203
              bepe79
              Felhasználó

                Próba.  -_- Ha megjelenik, mindjárt törlöm a „Moderátori bejelentések” címû topicot az ATi Radeon szekció alatt (kérésre / javaslatra).

                Hozzászólás: Age of Empires 3 #2029287
                bepe79
                Felhasználó
                  Teati wrote:
                  Akkor gondolom XP alatt futtatod.
                  bepe79
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: Age of Empires 3 #2029285
                    bepe79
                    Felhasználó
                      kovi wrote:
                      ez nem kizáró ok, a dx9 / d3d bázisú programokat simán nyeli az új cedega széria. ez sokkal inkább azért nem fut, mert telis-tele van spéci, hw háttér információit leíró állományokkal, ami pedig nincs listában az „not supported hw”. az age1 és age2 simán megy wrapperekkel.

                      Ez tiszta, de a jövõbeni SM3.0 supported gamék hogyan fognak futni linux alatt pl. a jövõbeni ATi kártyákon (X1300 / X1600 / X1800 és társaik), ha az ATi hw terén fölkészítette õket, hogy SM3-supported-esek legyenek, de jelenleg sincs fglrx drv, ami kezelné az sm3-at. Most a 8.16.20-as fglrx driver a legújabb, és az szvsz még nem kezel sm3-at. Egyébként az a röhej, hogy szerintem pl. az r520-as chipre épülõ Radeon X1800 XT még software rendererbõl is kinyomná a mai gamék képét driver nélkül 🙂 , merthogy a VPU 625 MHz-en, a memória 1500 MHz-en ketyeg rajta, és mindehhez társul 512 MB GDDR3-as memóriaméret. :))) Képért katt ide: http://hardwired.hu/img/wg/1/3/hwnews_1509.jpg Hát én nagyon várom az elõzetes híresztelések miatt (is) többek között. Az AOE3 full-t még jobban várom, amíg nem jön, addig meg elleszek a demo-val. 🙂

                      Hozzászólás: Ati Mobility Radeon 9700 #2033037
                      bepe79
                      Felhasználó

                        Ami még így kapásból eszembe jut, hogy a Mandriva Linux (Mandrake) PowerPack változatában van beépített 3D-támogatás az nVidia és ATi videókártyákhoz. Csak azt nem tudom, hogy ez vonatkozik-e a Mobility kártyákra is. Ennek meg a Mandriva web-lapján kéne utánanézned, vagy a supportjukat megkérdezned errõl.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,551-2,560 / 3,376