Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
[quote author=
[quote author=
Call of Duty 1 / Call of Duty: United Offensive, vagy Call of Duty 2 demo-ról van szó?
[quote author=
Tehát a gef2 sorozat (gef2mx/mx200/mx400/ti/pro/ultra/gts) volt tudtommal DX7-es, ezért a régebbi tnt1/tnt2/tnt2m64-eken már necces lehet a dolog. A DF elõzõ részei bizti, hogy futnak alatta megfelelõ driverrel linux alatt, de a Delta Force Xtreme Edition-ban már nem lennék biztos. Sõt, biztos vagyok benne, hogy nem (legalábbis elfogadhatóan nem).
kovi wrote:csak magamat tudom ismételni: „mindegik megy, kiv az AoEx. a Painkillert pont most kenem (cedega 441) prímán megy csak meg kellett törnöm a gyári lemezemet, hogy ne keresse a cd-t.”Jah, AOE1, és AOE2-nél még nem volt elég elõvigyázatos az MS, és megy wine-vel Linuxon is. AOE3-nál már Ensembléékkel karöltve vigyáznak arra, hogy úgy írják meg, hogy se cedegával, se winex-el, se wine-vel ne lehessen ,linux alatt futtatni.
l_lorincz wrote:SzasztokVan egy ATI 9600 RV350 chipset-es kártyám, UHU linux. Felraktam az xorg-ot, és miután újraindítottam a gépet nem volt csak a szürke kép, még konzolra sem tudtam átváltani. Visszaraktam a régi config fájlt, és akkor már a monitor sem kapcsolt be a bootlás végén! Meg néztem a xorg.0.log fájl-t de nem tudtam pontosan értelmezni. Az fglrx.log és xconfig.log fájlokat nem ttaláltam, pedig az össes log fájlra rákerestem!! Sad
Köszi a segítséget!
Sziasztok
Mellékeltem az xorg.0.log fájlt!
Az UHU 1.2 az x.org-os, arra kell az x.org supported 8.16.20-as fglrx ATi drivert feltenni!
kovi wrote:hmm. jelentkezõk hiányában kipróbáltam. nem megy, abszolut win specifikus.
egy külön konfigban a require os – t követõen még a támogatott hardware-k is meg vannak kötve, egy jó hosszú listában.ui a program nem olyan nagy szám, mint ahogy a brutális minõséget mutató videókból lejön…
Már bocsi, de mit vártál egy olyan játéktól, ami a Microsoft keze alatt készül? 🙂 Az MS & Ensemble Studios gondozásában készül, ergo biztos lehetsz benne, hogy mindent el fognak követni, hogy ne fusson linuxon. :o) Legalábbis én simán kinézem ezt az MS-bõl. Az AOEIII demo amúgyis tele van bloom, HDR, PS2.0 / VS2.0 DX9-es ficcsörökkel, lenne gondja a linuxnak, ami alatt futtatni akarnád..
[quote author=
Arról már nem is beszélve, hogy függ attól is, hogy IDE, IDE-RAID0 / RAID1, vagy SCSI rendszerrõl van szó..
-
SzerzőBejegyzés