bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,571-2,580 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Directx 9 / Wine / Winex #2016733
    bepe79
    Felhasználó

      [quote author=

      Hozzászólás: Call of Duty #2014076
      bepe79
      Felhasználó

        [quote author=

        Hozzászólás: Call of Duty #2014074
        bepe79
        Felhasználó

          Call of Duty 1 / Call of Duty: United Offensive, vagy Call of Duty 2 demo-ról van szó?

          Hozzászólás: Directx 9 / Wine / Winex #2016731
          bepe79
          Felhasználó

            [quote author=

            Hozzászólás: Delta Force 2 #2015600
            bepe79
            Felhasználó

              Tehát a gef2 sorozat (gef2mx/mx200/mx400/ti/pro/ultra/gts) volt tudtommal DX7-es, ezért a régebbi tnt1/tnt2/tnt2m64-eken már necces lehet a dolog. A DF elõzõ részei bizti, hogy futnak alatta megfelelõ driverrel linux alatt, de a Delta Force Xtreme Edition-ban már nem lennék biztos. Sõt, biztos vagyok benne, hogy nem (legalábbis elfogadhatóan nem).

              Hozzászólás: Játékokról általában Linux alatt #2029766
              bepe79
              Felhasználó
                kovi wrote:
                csak magamat tudom ismételni: „mindegik megy, kiv az AoEx. a Painkillert pont most kenem (cedega 441) prímán megy csak meg kellett törnöm a gyári lemezemet, hogy ne keresse a cd-t.”

                Jah, AOE1, és AOE2-nél még nem volt elég elõvigyázatos az MS, és megy wine-vel Linuxon is. AOE3-nál már Ensembléékkel karöltve vigyáznak arra, hogy úgy írják meg, hogy se cedegával, se winex-el, se wine-vel ne lehessen ,linux alatt futtatni.

                Hozzászólás: Re: Ati kártya telepítés #2031550
                bepe79
                Felhasználó
                  l_lorincz wrote:
                  Szasztok

                  Van egy ATI 9600 RV350 chipset-es kártyám, UHU linux. Felraktam az xorg-ot, és miután újraindítottam a gépet nem volt csak a szürke kép, még konzolra sem tudtam átváltani. Visszaraktam a régi config fájlt, és akkor már a monitor sem kapcsolt be a bootlás végén! Meg néztem a xorg.0.log fájl-t de nem tudtam pontosan értelmezni. Az fglrx.log és xconfig.log fájlokat nem ttaláltam, pedig az össes log fájlra rákerestem!! Sad

                  Köszi a segítséget!

                  Sziasztok

                  Mellékeltem az xorg.0.log fájlt!

                  Az UHU 1.2 az x.org-os, arra kell az x.org supported 8.16.20-as fglrx ATi drivert feltenni!

                  Hozzászólás: Age of Empires 3 #2029281
                  bepe79
                  Felhasználó
                    kovi wrote:
                    hmm. jelentkezõk hiányában kipróbáltam. nem megy, abszolut win specifikus.
                    egy külön konfigban a require os – t követõen még a támogatott hardware-k is meg vannak kötve, egy jó hosszú listában.

                    ui a program nem olyan nagy szám, mint ahogy a brutális minõséget mutató videókból lejön…

                    Már bocsi, de mit vártál egy olyan játéktól, ami a Microsoft keze alatt készül? 🙂 Az MS & Ensemble Studios gondozásában készül, ergo biztos lehetsz benne, hogy mindent el fognak követni, hogy ne fusson linuxon. :o) Legalábbis én simán kinézem ezt az MS-bõl. Az AOEIII demo amúgyis tele van bloom, HDR, PS2.0 / VS2.0 DX9-es ficcsörökkel, lenne gondja a linuxnak, ami alatt futtatni akarnád..

                    Hozzászólás: Radeon 9000 Nonpro -> Radeon 9500 Nonpro #2031684
                    bepe79
                    Felhasználó

                      [quote author=

                      Hozzászólás: Memória optimalizálás #2029449
                      bepe79
                      Felhasználó

                        Arról már nem is beszélve, hogy függ attól is, hogy IDE, IDE-RAID0 / RAID1, vagy SCSI rendszerrõl van szó..

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,571-2,580 / 3,376