Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
P.S.: Tõlem kb. 40 cm-re van egy ATi (Radeon 9500 Pro), a gépem AGP slotjában..

Nekem is! Nekem is! Milyen messzirõl kell kerülni az ATI kártyákat? 10 km elég??? :icon_mrgreen:
[align=right][snapback]146500[/snapback][/align]Ezt jónak mondod.. A lehetõ legjobb ember elõtt ‘fikázod’ az ATi-t…

Hully-haw!
nagyon megállt itt a zélet!
ennyire McSzeppent a T.T.agság Nagytudású Kollégánk (Borosspet) hozzászólásától?
🙂
(bárcsak ennyire ott lennék a temában mointazt hiszem ilyet tudok szerezni, de nem lenne célszerûbb egy konverterrel fcpga processzort bele tenni? pl abit bh6 alaplappal celeronII/1000Mhz – ig megy rendesen….
ja és Debrecen.
[align=right][snapback]145451[/snapback][/align]Pontosabban 1100 MHz-ig. Ugyanis a celik 1100-ig voltak tudtommal Coppermine maggal szerelve, és 1200 MHz-tõl már Tualatin maggal szerelve. Nagyon ritka ugyan, de létezik Coppermine Celeron 1100 MHz-es proci, ami egy Slot1->FCPGA átalakítóval megy Abit BH6 lapban.
Nah, megvaaan! Ez kell nekünk: http://www.hardwarezoom.com/viewcontent.ph…doctype=Reviews
😉
Ezen a linken bemutatja neked szemlélteve az oldal a HT-t meg a dual core technologyt, és még el is mondja közben egy hang a lényegét. Check it out now! :rolleyes:
Kerestem guglival leírást, hogy jobban látható legyen:
„Also, a new package had to be designed for the Pentium D chips that could accommodate both cores. „We’re putting two cores in one package, it’s like trying to fit into the pair of pants you saved from college,” Douglas said.
Intel would have preferred to design a package that would put two pieces of silicon in a single package, like the design that will be used for a future desktop chip called Presler, but its packaging team simply didn’t have time to get that in place for Smithfield, Douglas said.
The company’s Pentium D processors consist of two Pentium 4 cores placed closely together on a single silicon die. That design creates some problems in that dual-core processors must have some logic that coordinates the actions of both cores, and those transistors have to go somewhere in an already small package, Douglas said. This caused signaling problems that needed to be overcome, he said.”
Az UHU 1.2 SMP-s kernele támogatja a 2 CPU-t.
A 64-bites kiterjesztést az UHU 1.2 nem támogatja.
[align=right][snapback]146364[/snapback][/align]Ez nem 2 CPU 🙂 1 db. CPU 2 maggal. 🙂
is7-v2 BIOS-ában (Soft III v. IV) nem volt over/downclockolva régebben vagy most a cel? Mármint az FSB (front side bus) huzigálva, mert ugye az intel (p/cel) szorzólockos..
Nem. a privátod egy link volt a vélemények topikra.
Ott válaszoltam is, és megkérdeztem miért nem írsz dokumentációt.
[align=right][snapback]146176[/snapback][/align]A linken kívûl beleírtam azt is, hogy egyáltalán nem értek egyet a zárással, ergo, a véleményemet írtam le, csak egy mondatban, és nem egy oldalban, mint az admin szekcióban.
OffolniAKávézóbanVagyAChaten!! Nem pedig egy halálra ítélt topikban
[align=right][snapback]146169[/snapback][/align]Halálra ítélt topicban???
Ez volt az a topic, ami a legtöbb embert érdekelt… gondolom nem azért volt 32000 az olvasottsághoz írva, mert nem érdekelt senkit. Amíg van egy olyan videókártya gyártó, amelyet úgy hívnak, hogy ATi, addig, amíg van egy olyan videókártyája, amit úgy hívnak, hogy Radeon, és addig, amíg folyamatosan gyártja linux alá az fglrx drivert hozzá, addig ez a téma mindig a felszínen lesz, és sosem lesz halálra ítélve. Halálra ítélve egyedül a topic volt, a Bbt által.. De ezzel kapcsolatban kifejtettem a nézetemet a neki küldött privát messagémben.. -
SzerzőBejegyzés