bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,601-2,610 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Teljesen kezdõ szavai #2022603
    bepe79
    Felhasználó

      átláthatatlanság topik.
      [align=right][snapback]146157[/snapback][/align]

      Ez utóbbit hagyjuk, mert sosem fogom megbocsájtani nektek, gonosz, gaz modoknak, hogy bezártátok az egyetlen topicot (ATi drv), ami érdekelt is. 🙂

      Hozzászólás: Teljesen kezdõ szavai #2022599
      bepe79
      Felhasználó

        Próbáld ki
        [align=right][snapback]146152[/snapback][/align]

        Még mielõtt kipróbálom, azelõtt lenne jó választ találni az MBR-es kérdésemre.. d3.gif

        Hozzászólás: Teljesen kezdõ szavai #2022597
        bepe79
        Felhasználó

          Akkor máshogy teszem fel a kérdést. UHU 1.2-õm van, grub az MBR-ben. De szívesen kipróbálnám az új, OpenSUSE 10.0 Beta2 OSS-t. Régen azt mondta valaki nekem, hogy a süsü olyan eredményesen cseszi / qrja el az mbr-t meg mást is, hogy utána nem tudok más linuxot egyszerûen visszavarázsolni oda. Tehát ez akkor nem áll? Ez nem igaz? Ha az /ext3-ra most föltolom a 10.0b2-õt, akkor ha nem jön be, simán föl tudom minden gond nélkül utána tolni az uhu1.2-õt?

          Hozzászólás: Linux választás. #2026920
          bepe79
          Felhasználó

            de teszem fel

            Hozzászólás: Javaslatok #1967673
            bepe79
            Felhasználó

              Az ATi drv topic nem „játék” volt, hanem mindenki számára olyan infók voltak benne, amik egy hup vagy hupwikis vagy hwsw-s cikkbõl nem derülnek ki. Nem egy embert kímél meg a 2 hónapos szív@stól, és az infókat sem a magam szórakoztatása végett tettem közzé benne, és tartottam karban a topicot.
              De igazad van. Ez közel áll a diktatúrához. Nem csodálnám, ha záros határidõn belül rohamosan csappanna, vagy stagnálna az userek száma ezek miatt.

              Hozzászólás: Javaslatok #1967671
              bepe79
              Felhasználó

                Köszönöm, hogy zártátok az egyetlen topicot (szinte), amibe írogatni szoktam, és amivel kapcsolatban érdekel bármi is. Jelesül, az ati topicról van szó. Szerintetek, ha minden egyes kérdésemnek új topicot nyitnék (mint ahogy arra hivatkozni is szoktatok volt), hány topic lenne abban a fórumszekcióban, amelyikben megtenném ezt? Elárulom, több száz.. 🙁 Ugyanis ez nem egy olyan téma, amit el lehet intézni kérdés-felelekkel, és a hupwikis cikket se nagyon ajánlgassátok senkinek, mert ezerszer több infó megtudható volt az én topicomból. Szerintetek mi a megoldás akkor ezen esetben? Nyissak minden fglrx-el kapcsolatos dolognak újat, ha pl. kérdezek az AA-val vagy aniso filterrel, vagy .run telepítõvel, vagy filterekkel, vagy DGA-val, vagy kernel-patch-el, vagy d3d-patch-el, vagy OGL-el, vagy akármilyen ATi driverrel kapcsolatos dolgot, annak mind-mind nyissak új topicot? Persze tudom, erre az lesz a válasz 2 percen belül, hogy ne nyissak… meg ne is fórumozzak. Olvassak, aztán kuss*lh@tok. Gondolom kiderül ezen post-omból, hogy a bezárással, és a moderatúra által oly gyakran hangoztatott alapelvekkel sem értek egyet.

                Köszönöm, hogy meghallgattatok.

                Hozzászólás: *** ATi driver for Linux *** #1997300
                bepe79
                Felhasználó

                  Röpke 56 MB a 8.16.20 installer. 😉 ATi powwwa! :rolleyes:

                  Hozzászólás: program telepítés -hiba xorg.conf #2026816
                  bepe79
                  Felhasználó

                    Mint az elõzõekben már irtam, idéztem is az oldal fejlécét:

                    Olyan oldalról lett letöltve (tudtommal a többi program is) ahol az volt kiírva:

                    „Az LME UHU csoportjának oldala
                    Nem hivatalos UFCSomagok az UHU-Linux terjesztéshez

                    Ezen az oldalon az UHU-Linux 1.2 verziójához készített csomagok jelennek meg.

                    skype_1.1.0.20-1.1_i386.uhu (6436384 byte)
                    A csomag készült: 2005.07.16. – A program honlapja: http://www.skype.com/”

                    ezért nem értem, hogy most én nem jó oldalt nézek vagy mi a probléma

                    Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980895
                    bepe79
                    Felhasználó

                      Sziasztok!
                      Most kezdtem telepíteni az ubuntut, eddig semmi linuxos tapasztalatom nincs.
                      Kaptam több ilyen hibaüzenetet:
                      Buffer I/0 error on device hdb, logical block 243386

                      Ez mit jelent? Hol rontottam el?
                      [align=right][snapback]145470[/snapback][/align]

                      Hi!

                      Nekem akkor jött ilyen hibaüzi, amikor re-rw 8cm-es CD-re írtam ki a slax-hu-t. Egyszerûen azt a media-t nem szerette. Szerintem is egyértelmûen a CD-vel van a gond, amirõl telepíted.

                      Hozzászólás: *** ATi driver for Linux *** #1997299
                      bepe79
                      Felhasználó

                        Nekem egyébként a 8.16.20 changelog-jában írtak közül ez keltette fel leginkább a figyelmemet: „This release improves automatic detection of display devices when connected to an ATI graphics adapter. This allows for the display device to be configured using its Extended Display Identification Data (EDID) or to manually configured. For more information, refer to /usr/share/doc/fglrx/configure.html once the driver is installed.” Reméljük így is lesz, és mûködni fog rendesen ám! 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,601-2,610 / 3,376