Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
átláthatatlanság topik.
[align=right][snapback]146157[/snapback][/align]Ez utóbbit hagyjuk, mert sosem fogom megbocsájtani nektek, gonosz, gaz modoknak, hogy bezártátok az egyetlen topicot (ATi drv), ami érdekelt is. 🙂
Próbáld ki
[align=right][snapback]146152[/snapback][/align]Még mielõtt kipróbálom, azelõtt lenne jó választ találni az MBR-es kérdésemre..

Akkor máshogy teszem fel a kérdést. UHU 1.2-õm van, grub az MBR-ben. De szívesen kipróbálnám az új, OpenSUSE 10.0 Beta2 OSS-t. Régen azt mondta valaki nekem, hogy a süsü olyan eredményesen cseszi / qrja el az mbr-t meg mást is, hogy utána nem tudok más linuxot egyszerûen visszavarázsolni oda. Tehát ez akkor nem áll? Ez nem igaz? Ha az /ext3-ra most föltolom a 10.0b2-õt, akkor ha nem jön be, simán föl tudom minden gond nélkül utána tolni az uhu1.2-õt?
de teszem fel
Az ATi drv topic nem „játék” volt, hanem mindenki számára olyan infók voltak benne, amik egy hup vagy hupwikis vagy hwsw-s cikkbõl nem derülnek ki. Nem egy embert kímél meg a 2 hónapos szív@stól, és az infókat sem a magam szórakoztatása végett tettem közzé benne, és tartottam karban a topicot.
De igazad van. Ez közel áll a diktatúrához. Nem csodálnám, ha záros határidõn belül rohamosan csappanna, vagy stagnálna az userek száma ezek miatt.Köszönöm, hogy zártátok az egyetlen topicot (szinte), amibe írogatni szoktam, és amivel kapcsolatban érdekel bármi is. Jelesül, az ati topicról van szó. Szerintetek, ha minden egyes kérdésemnek új topicot nyitnék (mint ahogy arra hivatkozni is szoktatok volt), hány topic lenne abban a fórumszekcióban, amelyikben megtenném ezt? Elárulom, több száz.. 🙁 Ugyanis ez nem egy olyan téma, amit el lehet intézni kérdés-felelekkel, és a hupwikis cikket se nagyon ajánlgassátok senkinek, mert ezerszer több infó megtudható volt az én topicomból. Szerintetek mi a megoldás akkor ezen esetben? Nyissak minden fglrx-el kapcsolatos dolognak újat, ha pl. kérdezek az AA-val vagy aniso filterrel, vagy .run telepítõvel, vagy filterekkel, vagy DGA-val, vagy kernel-patch-el, vagy d3d-patch-el, vagy OGL-el, vagy akármilyen ATi driverrel kapcsolatos dolgot, annak mind-mind nyissak új topicot? Persze tudom, erre az lesz a válasz 2 percen belül, hogy ne nyissak… meg ne is fórumozzak. Olvassak, aztán kuss*lh@tok. Gondolom kiderül ezen post-omból, hogy a bezárással, és a moderatúra által oly gyakran hangoztatott alapelvekkel sem értek egyet.
Köszönöm, hogy meghallgattatok.
Röpke 56 MB a 8.16.20 installer. 😉 ATi powwwa! :rolleyes:
Mint az elõzõekben már irtam, idéztem is az oldal fejlécét:
Olyan oldalról lett letöltve (tudtommal a többi program is) ahol az volt kiírva:
„Az LME UHU csoportjának oldala
Nem hivatalos UFCSomagok az UHU-Linux terjesztéshezEzen az oldalon az UHU-Linux 1.2 verziójához készített csomagok jelennek meg.
skype_1.1.0.20-1.1_i386.uhu (6436384 byte)
A csomag készült: 2005.07.16. – A program honlapja: http://www.skype.com/”ezért nem értem, hogy most én nem jó oldalt nézek vagy mi a probléma
Sziasztok!
Most kezdtem telepíteni az ubuntut, eddig semmi linuxos tapasztalatom nincs.
Kaptam több ilyen hibaüzenetet:
Buffer I/0 error on device hdb, logical block 243386Ez mit jelent? Hol rontottam el?
[align=right][snapback]145470[/snapback][/align]Hi!
Nekem akkor jött ilyen hibaüzi, amikor re-rw 8cm-es CD-re írtam ki a slax-hu-t. Egyszerûen azt a media-t nem szerette. Szerintem is egyértelmûen a CD-vel van a gond, amirõl telepíted.
Nekem egyébként a 8.16.20 changelog-jában írtak közül ez keltette fel leginkább a figyelmemet: „This release improves automatic detection of display devices when connected to an ATI graphics adapter. This allows for the display device to be configured using its Extended Display Identification Data (EDID) or to manually configured. For more information, refer to /usr/share/doc/fglrx/configure.html once the driver is installed.” Reméljük így is lesz, és mûködni fog rendesen ám! 🙂
-
SzerzőBejegyzés