Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hi! Hogy tudom feltenni az új ATi Proprietary Linux x86 Drivers for XFREE86 / X. Org Version 8.16.20-t, hogyha a 8.14.13 már fent van nekem? :unsure: Itt is le kell szedni az elõzõt, mint win alatt a Catalyst-et, vagy az UHU 1.2 nem fog romba dõlni, ha úm. „rátelepítem”? Egyébként valaki föltette már? Van érezhetõ gyorsulás 3d (ogl / d3d) alatt?
Még egy kérdés? Még mindig az van, hogy ha felteszem pl. a 9.3-at, akkor utána semmilyen disztró nem megy fel az ext3 partíciómra? Pl. az UHU vagy a Mandriva? Mert régen ilyenekkel riogattak engem el a Suse közelébõl… Még mindig fönnáll ilyen gond?
Köszi, ez lesz.
Közben letöltöttem egy, a Macskajancsi által korábban ajánlott rpm-et(firefoxot), és nem megy fel a yast-tal, vagy kilép belõle, vagy elkezdi feltenni a 0.8-as verziót.
[align=right][snapback]145687[/snapback][/align]Hi! A tar.gz-t szedd le a mozilla.org-ról (firefox). Utána kibontos, és ./firefox-installer. Ezután telepítésnél célkönyvtárnak megadod mondjuk a /usr/share könyvtárat, és ha fölment, akkor egybõl futtatható.
P.S.: 10 beta-t próbáltas már valaki?
Melyik CS-verzióról van szó? Nekem anno az 1.6 tökéletesen ment.
[align=right][snapback]145561[/snapback][/align]Az 1.6-os is már steames volt, de szvsz itt a cs:s-rõl van szó.
Ezért mondtam, hogy a boot menüben benne kellett volna hagyni a VESA-t. Nagy butaság volt kiszedni. 🙂 Hogy ne csak pozitív dolgokat írjak a Júliával kapcsolatban.. 🙂
Sziasztok! Hogy ONtopic post is szerepeljen itt;
tegnap kipróbáltam/kipróbáltuk a tesóm gépén az UHU-Live 1.2-õt. Sajnos amitõl tartottam, és amivel kapcsolatban félelmeimet az emersonnak jeleztem itt a topicban, beigazolódtak. 🙁
Tesóm gépe egy ASUS TUSL2-C + Tua Cel 1300 MHz + Club3D Radeon 9000 + 300W Codegen táp + SB128. A géppel nincs is baj, de egy Packard Bell (10..?) monitor van a radeon 9000-es kimenetén, és max. 800×600-as felbontást tud, mindezt 60 Hz-en… 🙁 Tudom, ez eleve no comment kategória, de azért folytatom. 🙂 Természetesen, ahogy sejtettem, az uhu live boot-ol, majd a boot managerben akár a kde, akár a gnome, akár bármelyik x felület indítása csúnya rossz-felbontás-crash-el végzõdik. Tehát az elõre beharangozott „automata-felismerés” nem müxik valami jól, hanem a monitor elkezd csíkozni, tipikusan olyan tüneteket produkál, mint amikor 1024×768 vagy a fölötti felbontásba kerül. Amikor elindítom a konzol módban, majd utána xorgconfig és jól belövöm a live-nak a radeon-t, a színmélységet, a felbontást és a frissítési frekit, természetesen utána már jól indul az x és nincs semmiféle gond.Valóban kimaradt a listából a KDE, de most már nem szerepel rossz információ a cikkben, csak hiányos.
bepe
A „felületek” közül kimaradt a KDE.
Jelezd légyszíves az „illetékeseknek”.
🙂
[align=right][snapback]144918[/snapback][/align]WTF?!! :blink: Nekem már túl késõ van a pojjjénokhoz ilyenkor! 🙂 Inkább megyek aludni… 😉
Azóta is az fogad mindenkit..
[Learn more about Trustix]
Disclaimer: This site/server is not affiliated with Trustix, Comodo Trustix, the Comodo Group, or the Apache Software Foundation. It just happens to run software that we created.
blablablablablabla… 🙂
Mondjuk én kikerülöm az http://www.linuxforum.hu//ipbmb/ linkkel, és így bejön a fórum, de lehet, hogy nem minden user ismeri ezt az okosságot.
-
SzerzőBejegyzés
