Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Rendben, csak kiváncsi vagyok rá, hogy mit alkot. Vezpult mit ír a hangkártyára?
[align=right][snapback]144331[/snapback][/align]Ezt:
http://web.t-online.hu/bepe1979/bepegenius51soundcard.png
Tehát felismeri, hogy C-Media audio chipes Genis Sound Maker Value 5.1 van a P4P800-SE PCI slotjában, és a Vezérlõpult alatt látja, és a modult is betölti hozzá, zölddel kipipálja, hogy rendben van.
Ujjat létrehozni eddig csak Istennek sikerült. Ha ez a terved, akkor a teológiával kéne foglalkoznod.
[align=right][snapback]144377[/snapback][/align]
LOL. Sry.Elõször grafikus alól, de utána rootként parancssorból.
Elég szûkszavú a telepítési útmutató, de azt a fájlt indítottam, amelyet megadta.
[align=right][snapback]144375[/snapback][/align]Hi! Amennyiben a mozilla.org-ról tar.gz formátumban szedted le a file-t (firefox tel.), akkor mc-vel nyisd meg / menj bele, és bontsd ki a benne lévõ dolgokat egy neked tetszõ könyvtárba. Utána a ./firefox-installer paranccsal lehet console alól indítani a telepítést, mc alól úgy, ha rákattintassz a firefox-installer file-ra. De kisbetu-nek ogaza van, tényleg nem sok infót adtál meg nekünk ahhoz, hogy érdemben segíteni tudjunk!
Az érdekel, hogy alapból felismeri, hogy ki tudod használni az 5.1-et?
[align=right][snapback]144309[/snapback][/align]Az 5.1-et per pill nem tom’ kipróbálni, mert nincs belõtt 5.1-es hangfalrendszerem. 🙁
Gyorsan peregnek életed napjai.
[align=right][snapback]144310[/snapback][/align]A dani83-tól vettem vola a HWSW bolhán ugyanilyet, de ma találtam újonnan, garival, dobozosan (nem oem) Genius 5.1-et. Ezért ez megkatalizálta a folyamatot, és meg is vettem.
Minden elismerésem az UHU-é. Kicseréltem a PCI slotban a hangkártyát az új 5.1-es Genius-ra, és míg az XP SP2 meg sem szólalt, amíg a driverét föl nem tettem hozzá, addig UHU 1.2 indít, bejelentkeztem, és a KDE már a bejelentkezésnél adta a szokásos hangot. Le a kalappal. Pedig felkészültem a legrosszabbra, de gördülékenyebben ment, mint a WinXP alatt. Semmihez hozzá nem kellett nyúlnom, lekezelt mindent egybõl.
HI!
Akarnám frissíteni az 1.1.1 kamionomat 1.2re.
Boot CD bennt van elindul… frissítést választom… nem találja az 1.0, illetve 1.1 es UHU-t…. nem tud frissíteni!
Egy vinyo vann benne sda2 (serial ATA) Linux ext3 filerendszer, sda1 swap (250MB) és egy sda3 NTFS filerendszer.Hogy a pitlibe nem találja amikor a rendszer feláll ott a vinyo??
Hülye poénokat bármikor elengedek, gondolkodás nélkül.
[align=right][snapback]144241[/snapback][/align]No, akko’ viszont bocsánatos bûn…
Mert ha komolyan gondoltad volna…
De így már mindjárt más a leányzó fekvése.Ha egy picit is gondolkodtál volna, akkor nem írsz hülyeségeket..
Csücsül benn a szolgáltatóban, és munkaidõben pazarolja a cég eladható sávszélességét.
[align=right][snapback]144184[/snapback][/align]Itthon vagyok…
2 mbit-es DSL-em van, ami = 265 KB/sec letöltési sebességgel. Tehát azt a sávszélt pazarlom, amiért ugyanúgy havonta fizetek, mint te vagy bárki más…
Az itthoni !!! ADSL-emrõl van szó. -
SzerzőBejegyzés