bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,641-2,650 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • bepe79
    Felhasználó

      Rendben, csak kiváncsi vagyok rá, hogy mit alkot. Vezpult mit ír a hangkártyára?
      [align=right][snapback]144331[/snapback][/align]

      Ezt:

      http://web.t-online.hu/bepe1979/bepegenius51soundcard.png

      Tehát felismeri, hogy C-Media audio chipes Genis Sound Maker Value 5.1 van a P4P800-SE PCI slotjában, és a Vezérlõpult alatt látja, és a modult is betölti hozzá, zölddel kipipálja, hogy rendben van.

      Hozzászólás: Titkositott e-mail #2025527
      bepe79
      Felhasználó

        Ujjat létrehozni eddig csak Istennek sikerült. Ha ez a terved, akkor a teológiával kéne foglalkoznod.
        [align=right][snapback]144377[/snapback][/align]

        d3.gif nevet.gif LOL. Sry.

        Hozzászólás: Pr(ó)ogram telepítési probléma. #2025590
        bepe79
        Felhasználó

          Elõször grafikus alól, de utána rootként parancssorból.
          Elég szûkszavú a telepítési útmutató, de azt a fájlt indítottam, amelyet megadta.
          [align=right][snapback]144375[/snapback][/align]

          Hi! Amennyiben a mozilla.org-ról tar.gz formátumban szedted le a file-t (firefox tel.), akkor mc-vel nyisd meg / menj bele, és bontsd ki a benne lévõ dolgokat egy neked tetszõ könyvtárba. Utána a ./firefox-installer paranccsal lehet console alól indítani a telepítést, mc alól úgy, ha rákattintassz a firefox-installer file-ra. De kisbetu-nek ogaza van, tényleg nem sok infót adtál meg nekünk ahhoz, hogy érdemben segíteni tudjunk!

          bepe79
          Felhasználó

            Az érdekel, hogy alapból felismeri, hogy ki tudod használni az 5.1-et?
            [align=right][snapback]144309[/snapback][/align]

            Az 5.1-et per pill nem tom’ kipróbálni, mert nincs belõtt 5.1-es hangfalrendszerem. 🙁

            bepe79
            Felhasználó

              Gyorsan peregnek életed napjai.
              [align=right][snapback]144310[/snapback][/align]

              A dani83-tól vettem vola a HWSW bolhán ugyanilyet, de ma találtam újonnan, garival, dobozosan (nem oem) Genius 5.1-et. Ezért ez megkatalizálta a folyamatot, és meg is vettem.

              bepe79
              Felhasználó

                Minden elismerésem az UHU-é. Kicseréltem a PCI slotban a hangkártyát az új 5.1-es Genius-ra, és míg az XP SP2 meg sem szólalt, amíg a driverét föl nem tettem hozzá, addig UHU 1.2 indít, bejelentkeztem, és a KDE már a bejelentkezésnél adta a szokásos hangot. Le a kalappal. Pedig felkészültem a legrosszabbra, de gördülékenyebben ment, mint a WinXP alatt. Semmihez hozzá nem kellett nyúlnom, lekezelt mindent egybõl.

                Hozzászólás: UHU linux 1.1.1 frisstítés 1.2re #2025516
                bepe79
                Felhasználó

                  HI!

                  Akarnám frissíteni az 1.1.1 kamionomat 1.2re.
                  Boot CD bennt van elindul… frissítést választom… nem találja az 1.0, illetve 1.1 es UHU-t…. nem tud frissíteni!
                  Egy vinyo vann benne sda2 (serial ATA) Linux ext3 filerendszer, sda1 swap (250MB) és egy sda3 NTFS filerendszer.

                  Hogy a pitlibe nem találja amikor a rendszer feláll ott  a vinyo??

                  Hozzászólás: slax-hu #1972283
                  bepe79
                  Felhasználó

                    Hülye poénokat bármikor elengedek, gondolkodás nélkül.
                    [align=right][snapback]144241[/snapback][/align]

                    No, akko’ viszont bocsánatos bûn…
                    Mert ha komolyan gondoltad volna… icon_ohmygod.gif De így már mindjárt más a leányzó fekvése.

                    Hozzászólás: slax-hu #1972280
                    bepe79
                    Felhasználó

                      Ha egy picit is gondolkodtál volna, akkor nem írsz hülyeségeket..

                      Hozzászólás: slax-hu #1972279
                      bepe79
                      Felhasználó

                        Csücsül benn a szolgáltatóban, és munkaidõben pazarolja a cég eladható sávszélességét.
                        [align=right][snapback]144184[/snapback][/align]

                        Itthon vagyok…
                        2 mbit-es DSL-em van, ami = 265 KB/sec letöltési sebességgel. Tehát azt a sávszélt pazarlom, amiért ugyanúgy havonta fizetek, mint te vagy bárki más…
                        Az itthoni !!! ADSL-emrõl van szó.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,641-2,650 / 3,376