bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,731-2,740 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ati radeon #1916615
    bepe79
    Felhasználó

      Nem tudtad? Pedig elég régóta vagy ott is.
      Gyerek te vagy.
      [align=right][snapback]141869[/snapback][/align]

      Ha te vagy, akkor kaptál már ott is hideget, meleget a stílusod miatt. 🙁 A „gyerek” nálam nem bántó célzatú szó, inkább ‘flame-kialakulás-ellenes’. 🙂

      Hozzászólás: Rejtélyes fagyás #2023308
      bepe79
      Felhasználó

        Viccelsz? (nem értek hozzá, csak azért 🙂 )
        [align=right][snapback]141844[/snapback][/align]

        Nem.

        Hozzászólás: Rejtélyes fagyás #2023306
        bepe79
        Felhasználó

          Gondolom rpm-bõl tetted fel, akkor rpm -e amiacsomagneve
          de nem zavar sok vizet, akár ott is hagyhatod.
          [align=right][snapback]141834[/snapback][/align]

          Na ez az, amitõl a win megborulna. 🙂 Catalyst fent, és rá a Detonator vagy ForceWare nV driver… 😉

          Hozzászólás: Ati radeon #1916613
          bepe79
          Felhasználó

            OFF
            avagy stílszerûen: a Soltan-tól a Bepe79-nek
            ON
            [align=right][snapback]141016[/snapback][/align]

            Nem rokonod véletlenül a hwsw-s

            Hozzászólás: Ati radeon #1916612
            bepe79
            Felhasználó

              Igazságod vagyon és megkövetlek téged, mint az alacsonyabb tudással rendelkezõ a mesterét.
              Nem volt szándékomban sértõnek lenni, de lehet ,hogy te annak vetted, ezért elnézést kérek kissé nyers stílusomért, mert én hozzád képest e téren nagyon láma vagyok.
              De viszont saját tapasztalatom az, hogy igenis ez a logikusan gondolkodó, illogikus lény, az ember csinálja sokszor a bug-ok jelentõs részét amirõl a szerencsétlen driver nem tehet.(bár megjegyzem az ati driverek nem tökéletesek, sõt).
              Maradok tisztelettel és ne haragudj az elõzõ mondandómért.

              Hozzászólás: Rejtélyes fagyás #2023301
              bepe79
              Felhasználó

                Másik megoldás: lecseréled a 9600 XT-t egy nV 7800 GTX-re, vagy ha olcsóbban meg akarod úszni a dolgot, egy 6600 GT-re vagy 6800 GT / Ultra-ra. 🙂

                Hozzászólás: Rejtélyes fagyás #2023299
                bepe79
                Felhasználó

                  Ez idáig ok.
                  De akkor melyik disztribet javaslod?
                  Melyik hasonlít a legjobban az UHU-ra? Talán egy Slacki?
                  De az UHU-t olyan jól megszoktam. Döntöttem. Kernelt forgatok, de elkél a segítség.
                  [align=right][snapback]141802[/snapback][/align]

                  Hozzászólás: Rejtélyes fagyás #2023295
                  bepe79
                  Felhasználó

                    Hogyha a default kerneled van az UHU 1.2 alatt, amiben benne van az SMP támogatás, akkor jól tanácsolták a forgatást a hup-on. Ugyanis a 2.6.9+SMP nem fogja szeretni az ATi fglrx 8.14.13-at. Meg a többi fglrx-et sem. 🙂

                    Hozzászólás: Rejtélyes fagyás #2023294
                    bepe79
                    Felhasználó

                      HI!
                      Amíg nem mûködött a fórum ugyanezt a témakört a HUP-on már feszegettem.
                      Szóval, telepítettem a 2.9.21 kernel alá az ATI  X.org-át…
                      [align=right][snapback]141791[/snapback][/align]

                      Szia! Nem a 2.6.9-21…-es kernel alá? 🙂 Mert 2.9.x még nincs. 🙂

                      Hozzászólás: A rendszer elérése távolról #2023212
                      bepe79
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 2,731-2,740 / 3,376