Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem tudtad? Pedig elég régóta vagy ott is.
Gyerek te vagy.
[align=right][snapback]141869[/snapback][/align]Ha te vagy, akkor kaptál már ott is hideget, meleget a stílusod miatt. 🙁 A „gyerek” nálam nem bántó célzatú szó, inkább ‘flame-kialakulás-ellenes’. 🙂
Viccelsz? (nem értek hozzá, csak azért 🙂 )
[align=right][snapback]141844[/snapback][/align]Nem.
Gondolom rpm-bõl tetted fel, akkor rpm -e amiacsomagneve
de nem zavar sok vizet, akár ott is hagyhatod.
[align=right][snapback]141834[/snapback][/align]Na ez az, amitõl a win megborulna. 🙂 Catalyst fent, és rá a Detonator vagy ForceWare nV driver… 😉
OFF
avagy stílszerûen: a Soltan-tól a Bepe79-nek
ON
[align=right][snapback]141016[/snapback][/align]Nem rokonod véletlenül a hwsw-s
Igazságod vagyon és megkövetlek téged, mint az alacsonyabb tudással rendelkezõ a mesterét.
Nem volt szándékomban sértõnek lenni, de lehet ,hogy te annak vetted, ezért elnézést kérek kissé nyers stílusomért, mert én hozzád képest e téren nagyon láma vagyok.
De viszont saját tapasztalatom az, hogy igenis ez a logikusan gondolkodó, illogikus lény, az ember csinálja sokszor a bug-ok jelentõs részét amirõl a szerencsétlen driver nem tehet.(bár megjegyzem az ati driverek nem tökéletesek, sõt).
Maradok tisztelettel és ne haragudj az elõzõ mondandómért.Másik megoldás: lecseréled a 9600 XT-t egy nV 7800 GTX-re, vagy ha olcsóbban meg akarod úszni a dolgot, egy 6600 GT-re vagy 6800 GT / Ultra-ra. 🙂
Ez idáig ok.
De akkor melyik disztribet javaslod?
Melyik hasonlít a legjobban az UHU-ra? Talán egy Slacki?
De az UHU-t olyan jól megszoktam. Döntöttem. Kernelt forgatok, de elkél a segítség.
[align=right][snapback]141802[/snapback][/align]Hogyha a default kerneled van az UHU 1.2 alatt, amiben benne van az SMP támogatás, akkor jól tanácsolták a forgatást a hup-on. Ugyanis a 2.6.9+SMP nem fogja szeretni az ATi fglrx 8.14.13-at. Meg a többi fglrx-et sem. 🙂
HI!
Amíg nem mûködött a fórum ugyanezt a témakört a HUP-on már feszegettem.
Szóval, telepítettem a 2.9.21 kernel alá az ATI X.org-át…
[align=right][snapback]141791[/snapback][/align]Szia! Nem a 2.6.9-21…-es kernel alá? 🙂 Mert 2.9.x még nincs. 🙂
-
SzerzőBejegyzés