bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,741-2,750 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: A rendszer elérése távolról #2023211
    bepe79
    Felhasználó

      sõt, csak sima felhasználóval illik belépni… 🙂
      utána lehet su-val rootra váltani, de aszongyák úgy biztonságosabb, ha elõször sima userrel lépünk be.
      ssh-nál kell, elvégre ezzel egy szervert üzemeltecc a gépeden, asszem a 21-es vagy 22-es vagy vmi hasonló porton van alapból, de persze ezt meg lehet változtatni.

      kl223
      [align=right][snapback]141703[/snapback][/align]

      22 lesz az, mert 21 az már elég durván FTP. 😉

      Hozzászólás: UHU-linux 1.2 Live-R0 rc1 #2020502
      bepe79
      Felhasználó

        Mikor jön már? 🙂

        Hozzászólás: UHU-linux 1.2 Live-R0 rc1 #2020501
        bepe79
        Felhasználó

          logikus az állításod, ezért nyílvánosan elnézésed kérem, nincs magyarázat a viselkedésemre, kissé felba**ták az agyam a munkahelyemen, szóval nem rajtad kellett volna kitöltenem…
          [align=right][snapback]141585[/snapback][/align]

          Te egyáltalán nem voltál bántó, meg szvsz nem töltöttél ki rajtam semmit. Tök jogos volt a felvetésed.

          Hozzászólás: UHU-linux 1.2 Live-R0 rc1 #2020499
          bepe79
          Felhasználó

            bepe79!

            érdekesen mutat az aláírásodban a windows xp-s cucc, egy Linux Fórumon 🙂

            (sose tudtam megérteni, hogy minek kell felvágni az aláírásokban a gép hardware-ével… ettõl még nem lesz senki se több a másiknál, legfeljebb több pénzt tudott a gépére költeni)

            Nálam ez nem „felvágás”, hanem megszokás inkább. A hwsw fórumon három-négy éve úgy fórumozok, hogy az aláírásomban a configom van.

            Hozzászólás: UHU-linux 1.2 Live-R0 rc1 #2020497
            bepe79
            Felhasználó

              Naponta kb. 60-szor nyomok refresh-t a ftp://ftp.linuxforum.hu/UHU-Rescue/dev/ oldalon, de még nincs fent a final, csak az rc2. 🙂 Tranzban vagyok, mint egy warez-game megjelenése elõtt… :icon_mrgreen:

              Hozzászólás: Installnál HDD not found #2022888
              bepe79
              Felhasználó

                Hello TH448! 😉 Látom, hogy még mielõtt tanácsoltam volna a HWSW fórumon, már elõtte átnéztél ide. 🙂 Itt valószínûleg többen tudnak segíteni neked, mint ott az „Evo” szekcióban. 😉

                Hozzászólás: fagyas – microcode #2023014
                bepe79
                Felhasználó

                  ???
                  [align=right][snapback]141425[/snapback][/align]

                  Gondolom arra gondolt, hogy a procid egy A64-es…

                  (AMD A64)

                  Hozzászólás: Wine vs.fglrlx #2022987
                  bepe79
                  Felhasználó

                    persze tudom. viszont a dx képesség nem igazán érdekel, a meghajtója viszont full opengl, a shaderek meg pont olyanok, mint amilyennek doom3 alatt lennie kell. természetesen igen, az ati technikája érettebb, csak azt sajnos a hajamra kenhetem. 🙁
                    [align=right][snapback]141397[/snapback][/align]

                    A jelenlegi állás szerint az ATi technikája sem érett, nem csak a driverei. Pl. az nV új kártyája, a GeForce 7800/7800GTX körülbelül kétszer erõsebb (ha parasztosan akarom magam kifejezni), mint az ATi X850 XT-PE csúcskártyája. 😉

                    Hozzászólás: Wine vs.fglrlx #2022985
                    bepe79
                    Felhasználó

                      mint ahogy azt mondtam is az elõbb, de egyébként a wine konfigjában szerintem szerencsésebb letiltani / bekapcsolni.

                      ui az enyém lett a múlt héten (is) említett 9600XT, gyakorlatilag hibátlan volt – el is adtam, és vettem gf4ti – t, a maradék zsét meg keményen elmulattam 7végén. így van egy tartalék nv kártyám, így most eladom a gf5700le- met… azé’ jó ez az ati mert egy windowsosnak sokat ér..  🙂 így könnyû eladni. én meg könnyen találok olyan gf-et fele pénzbõl, ami a doom3-at megeszi reggelire.
                      [align=right][snapback]141392[/snapback][/align]

                      Azt ugye tudod, hogy míg a 9600xt az dx9-es kártya, addig a gf4 ti (ti4200/ti4400/ti4600/ti4800) csak dx8.0-ás. Még a dx8.1-es szintre sem jutott el, mert nem tudja a pixel shader 1.4-et és a vertex shader 1.4-et, csak az 1.3-at. Emiatt 8.0, ami elég gyengus. tehát lehet, hogy a nyers erelye miatt (magas GPU és MEM órajel) megeszi reggeli a D3-at, de az effekteknek a felét sem fogod látni alatta…

                      Hozzászólás: Wine vs.fglrlx #2022982
                      bepe79
                      Felhasználó

                        /home/$temagad/.wine/config

                        ebben keresd a kérdéses sort. a többi adja magát.
                        [align=right][snapback]141389[/snapback][/align]

                        De jól emléxem, hogy az fglrx drv-ben az fglrxconfiggal is lehet állítgatni?

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,741-2,750 / 3,376