Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
sõt, csak sima felhasználóval illik belépni… 🙂
utána lehet su-val rootra váltani, de aszongyák úgy biztonságosabb, ha elõször sima userrel lépünk be.
ssh-nál kell, elvégre ezzel egy szervert üzemeltecc a gépeden, asszem a 21-es vagy 22-es vagy vmi hasonló porton van alapból, de persze ezt meg lehet változtatni.kl223
[align=right][snapback]141703[/snapback][/align]22 lesz az, mert 21 az már elég durván FTP. 😉
Mikor jön már? 🙂
logikus az állításod, ezért nyílvánosan elnézésed kérem, nincs magyarázat a viselkedésemre, kissé felba**ták az agyam a munkahelyemen, szóval nem rajtad kellett volna kitöltenem…
[align=right][snapback]141585[/snapback][/align]Te egyáltalán nem voltál bántó, meg szvsz nem töltöttél ki rajtam semmit. Tök jogos volt a felvetésed.
bepe79!
érdekesen mutat az aláírásodban a windows xp-s cucc, egy Linux Fórumon 🙂
(sose tudtam megérteni, hogy minek kell felvágni az aláírásokban a gép hardware-ével… ettõl még nem lesz senki se több a másiknál, legfeljebb több pénzt tudott a gépére költeni)
Nálam ez nem „felvágás”, hanem megszokás inkább. A hwsw fórumon három-négy éve úgy fórumozok, hogy az aláírásomban a configom van.
Naponta kb. 60-szor nyomok refresh-t a ftp://ftp.linuxforum.hu/UHU-Rescue/dev/ oldalon, de még nincs fent a final, csak az rc2. 🙂 Tranzban vagyok, mint egy warez-game megjelenése elõtt… :icon_mrgreen:
Hello TH448! 😉 Látom, hogy még mielõtt tanácsoltam volna a HWSW fórumon, már elõtte átnéztél ide. 🙂 Itt valószínûleg többen tudnak segíteni neked, mint ott az „Evo” szekcióban. 😉
???
[align=right][snapback]141425[/snapback][/align]Gondolom arra gondolt, hogy a procid egy A64-es…
(AMD A64)
persze tudom. viszont a dx képesség nem igazán érdekel, a meghajtója viszont full opengl, a shaderek meg pont olyanok, mint amilyennek doom3 alatt lennie kell. természetesen igen, az ati technikája érettebb, csak azt sajnos a hajamra kenhetem. 🙁
[align=right][snapback]141397[/snapback][/align]A jelenlegi állás szerint az ATi technikája sem érett, nem csak a driverei. Pl. az nV új kártyája, a GeForce 7800/7800GTX körülbelül kétszer erõsebb (ha parasztosan akarom magam kifejezni), mint az ATi X850 XT-PE csúcskártyája. 😉
mint ahogy azt mondtam is az elõbb, de egyébként a wine konfigjában szerintem szerencsésebb letiltani / bekapcsolni.
ui az enyém lett a múlt héten (is) említett 9600XT, gyakorlatilag hibátlan volt – el is adtam, és vettem gf4ti – t, a maradék zsét meg keményen elmulattam 7végén. így van egy tartalék nv kártyám, így most eladom a gf5700le- met… azé’ jó ez az ati mert egy windowsosnak sokat ér.. 🙂 így könnyû eladni. én meg könnyen találok olyan gf-et fele pénzbõl, ami a doom3-at megeszi reggelire.
[align=right][snapback]141392[/snapback][/align]Azt ugye tudod, hogy míg a 9600xt az dx9-es kártya, addig a gf4 ti (ti4200/ti4400/ti4600/ti4800) csak dx8.0-ás. Még a dx8.1-es szintre sem jutott el, mert nem tudja a pixel shader 1.4-et és a vertex shader 1.4-et, csak az 1.3-at. Emiatt 8.0, ami elég gyengus. tehát lehet, hogy a nyers erelye miatt (magas GPU és MEM órajel) megeszi reggeli a D3-at, de az effekteknek a felét sem fogod látni alatta…
/home/$temagad/.wine/config
ebben keresd a kérdéses sort. a többi adja magát.
[align=right][snapback]141389[/snapback][/align]De jól emléxem, hogy az fglrx drv-ben az fglrxconfiggal is lehet állítgatni?
-
SzerzőBejegyzés