Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Laci Bátyám régen örültem úgy embernek mint most neked..
mizu, nagyon nagyon régen láttalak…
[align=right][snapback]141381[/snapback][/align]Az fglrxconfig a futásakor kérdez egy csomó dolgot, és többek közt ezt a DGA-t is be lehet benne állítani. Tehát consol-ban fglrxconfig, és ez lesz az egyik kérdés, ha jól emléxem.
A végleges ******-ra gondolsz??? 🙂 🙂
Napok kérdése az egész. Ha minden jól megy, és a változtatások (pld. x-org beállítás bootlás alatt) kiállják a teszteket, akár egy héten belül is kijöhet.
[align=right][snapback]141281[/snapback][/align]Szuper! :rolleyes:
Ennek a Zsófin túl a verziójelölése az 1.2 Live lesz, és nem 2.5 egyébként?
Nem értek az ilyen jogi dolgokhoz, de az UHU 1.2 név használata nem sért ilyen licensz-dolgokat? Vagy ez ki lesz kerülve valahogy? Na mindegy, az a lényeg, hogy kijöjjön, és végre használhassam. 
A Final Zsófia mikorra vár6ó? 🙂
Venicdán?
Aki az Ubuntu 5.04 (Hoary Hedgehog)-ra feni a fogát, az itt talál piszokgyors mirrorokat:
http://us.releases.ubuntu.com/releases/5.04/
Check it out now! 😉
Alakul ez a topic is. Van itt nvidia és oo is.
[align=right][snapback]141219[/snapback][/align]Miért is? Mert egy fél mondatban meg mertem említeni, hogy kíváncsi lennék az nV 7800 GTX eredményeire? Bocsánat az OFF-olásért..
Az Ooo-val kapcsolatos gondot pedig a Soltan teljesen jogosan vetette fel újra, ugyanis köztudottan az fglrx cseszi szét… mint ahogy azt már kiveséztük itt a topicban.Nos…. az AGP Aperture Size-t felnyomtam fullra, de a fast write-ot nem találtam, pedig már benne vok a szg világában vagy 11 éve. Emléxem arra, hogy van ilyen opció a BIOS-ban, de nem leltem rá. Ha netán kibökte a szememet, akkor légyszi szóljatok, hogy hol találom meg (ABIT IS7-es alaplap, Soft Menüs, ha vki nem ismerné). De arra gyanakszom, hogy ebben a „modern” technikában már nincs benne ez az opció.
[align=right][snapback]140935[/snapback][/align]Abit IS7 Soft Menu III / IV?
Egyébként nekem ASUS P4P800-SE I865PE PIV-es alaplapon szintén nincs a BIOS-ban fastwrite…Nekem most ezt írja:
„
1 regisztrált felhasználó olvassa jelenleg ezt a fórumot (0 vendég és 0 anonim felhasználó)
1 felhasználó: bepe79
„LOL. :icon_mrgreen:
Csak linuxos játékokat futtatok, persze mindegyikhez leszedtem a futtatáshoz szükséges fileokat. Enemy Territory, Torus Trooper, Quake 3 Arena, Tux Racer, Neverwinter Nights.
Nagyjából ennyi lenne a játékok listája, de az OpenGL-es képernyõvédõ alatt is meghal a rendszer. A glxgears-nél is paráztam, nehogy lefagyjon, mert hát az is 3d-s – asszem, de ez most részletkérdés-. Lehet, hogy egyszerûbb lenne kettõt és könnyebbet kérdeznem. Már a jövõ hetet is átírtam(Xorg.conf), újra raktam(fglrx), kitöröltem(Xorg.conf.old), upgradeltem(fglrx), ezerszer végigjátszottam ezer módon az fglrxconfigot, már arra is gondoltam, hogy a grafikát lebutítom, de úgy is lefagy, a BIOS-ban is állítottam ezt-azt, de semmi.
Nem a HWSW-s Lestate vagyok. Ha ez a neve, akkor még a végén a haverom lesz! 😀
[align=right][snapback]140931[/snapback][/align]BIOS-ban a fastwrite ki van kapcsolva? Az AGP Aperture Size-ot rakd max-ra, a FastWrite-ot pedig tedd OFF-ra.
X850 XT-PE-vel próbálta vki. a glxgears-ot a 8.14.x-es ATi drv-vel? Mennyit forog vele kb.? 🙂
-
SzerzőBejegyzés