bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,751-2,760 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Wine vs.fglrlx #2022980
    bepe79
    Felhasználó

      Laci Bátyám régen örültem úgy embernek mint most neked..
      mizu, nagyon nagyon régen láttalak…
      [align=right][snapback]141381[/snapback][/align]

      Az fglrxconfig a futásakor kérdez egy csomó dolgot, és többek közt ezt a DGA-t is be lehet benne állítani. Tehát consol-ban fglrxconfig, és ez lesz az egyik kérdés, ha jól emléxem.

      Hozzászólás: UHU-linux 1.2 Live-R0 rc1 #2020496
      bepe79
      Felhasználó

        A végleges ******-ra gondolsz???  🙂 🙂
        Napok kérdése az egész. Ha minden jól megy, és a változtatások (pld. x-org beállítás bootlás alatt) kiállják a teszteket, akár egy héten belül is kijöhet.
        [align=right][snapback]141281[/snapback][/align]

        Szuper! :rolleyes:

        Hozzászólás: UHU-linux 1.2 Live-R0 rc1 #2020493
        bepe79
        Felhasználó

          Ennek a Zsófin túl a verziójelölése az 1.2 Live lesz, és nem 2.5 egyébként? eek.gif Nem értek az ilyen jogi dolgokhoz, de az UHU 1.2 név használata nem sért ilyen licensz-dolgokat? Vagy ez ki lesz kerülve valahogy? Na mindegy, az a lényeg, hogy kijöjjön, és végre használhassam. ico_respect.gif

          Hozzászólás: UHU-linux 1.2 Live-R0 rc1 #2020492
          bepe79
          Felhasználó

            A Final Zsófia mikorra vár6ó? 🙂

            Venicdán?

            Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980891
            bepe79
            Felhasználó

              Aki az Ubuntu 5.04 (Hoary Hedgehog)-ra feni a fogát, az itt talál piszokgyors mirrorokat:

              http://us.releases.ubuntu.com/releases/5.04/

              Check it out now! 😉

              Hozzászólás: *** ATi driver for Linux *** #1997268
              bepe79
              Felhasználó

                Alakul ez a topic is. Van itt nvidia és oo is.
                [align=right][snapback]141219[/snapback][/align]

                Miért is? Mert egy fél mondatban meg mertem említeni, hogy kíváncsi lennék az nV 7800 GTX eredményeire? Bocsánat az OFF-olásért.. biggrin_2.gif Az Ooo-val kapcsolatos gondot pedig a Soltan teljesen jogosan vetette fel újra, ugyanis köztudottan az fglrx cseszi szét… mint ahogy azt már kiveséztük itt a topicban.

                Hozzászólás: Ati driver #2022428
                bepe79
                Felhasználó

                  Nos…. az AGP Aperture Size-t felnyomtam fullra, de a fast write-ot nem találtam, pedig már benne vok a szg világában vagy 11 éve. Emléxem arra, hogy van ilyen opció a BIOS-ban, de nem leltem rá. Ha netán kibökte a szememet, akkor légyszi szóljatok, hogy hol találom meg (ABIT IS7-es alaplap, Soft Menüs, ha vki nem ismerné). De arra gyanakszom, hogy ebben a „modern” technikában már nincs benne ez az opció.
                  [align=right][snapback]140935[/snapback][/align]

                  Abit IS7 Soft Menu III / IV?
                  Egyébként nekem ASUS P4P800-SE I865PE PIV-es alaplapon szintén nincs a BIOS-ban fastwrite…

                  Hozzászólás: Számláló a lap alján #2021938
                  bepe79
                  Felhasználó

                    Nekem most ezt írja:


                    1 regisztrált felhasználó olvassa jelenleg ezt a fórumot (0 vendég és 0 anonim felhasználó)
                    1 felhasználó: bepe79

                    LOL. :icon_mrgreen:

                    Hozzászólás: Ati driver #2022426
                    bepe79
                    Felhasználó

                      Csak linuxos játékokat futtatok, persze mindegyikhez leszedtem a futtatáshoz szükséges fileokat. Enemy Territory, Torus Trooper, Quake 3 Arena, Tux Racer, Neverwinter Nights.
                      Nagyjából ennyi lenne a játékok listája, de az OpenGL-es képernyõvédõ alatt is meghal a rendszer. A glxgears-nél is paráztam, nehogy lefagyjon, mert hát az is 3d-s – asszem, de ez most részletkérdés-. Lehet, hogy egyszerûbb lenne kettõt és könnyebbet kérdeznem. Már a jövõ hetet is átírtam(Xorg.conf), újra raktam(fglrx), kitöröltem(Xorg.conf.old), upgradeltem(fglrx), ezerszer végigjátszottam ezer módon az fglrxconfigot, már arra is gondoltam, hogy a grafikát lebutítom, de úgy is lefagy, a BIOS-ban is állítottam ezt-azt, de semmi.
                      Nem a HWSW-s Lestate vagyok. Ha ez a neve, akkor még a végén a haverom lesz! 😀
                      [align=right][snapback]140931[/snapback][/align]

                      BIOS-ban a fastwrite ki van kapcsolva? Az AGP Aperture Size-ot rakd max-ra, a FastWrite-ot pedig tedd OFF-ra.

                      Hozzászólás: *** ATi driver for Linux *** #1997264
                      bepe79
                      Felhasználó

                        X850 XT-PE-vel próbálta vki. a glxgears-ot a 8.14.x-es ATi drv-vel? Mennyit forog vele kb.? 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,751-2,760 / 3,376