bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 471-480 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • bepe79
    Felhasználó
      uzsolt wrote:
      Egy jó izmos progi fordítása, swap nélkül 🙂

      Adna az eg, hogy csak ati2dvag hiba legyen. Az XP videodrivert mar le is csereltem a gyari regebbire, es most ujra mennek a tesztek az XP es az Ubi alatt.

      bepe79
      Felhasználó
        Szakatt wrote:
        Happy End.:)

        Meg nem. 🙂 Kozvetlenul utana fagyott meg egyszer, es akkor mar kek halallal ment el az XP, es megmondta, hogy mi a baja. A jol ismert ati2dvag.sys csinalt galibat (videokartya driver), es azert fagyogatott ki, ugyanis azt pont ma csereltem egy instabil sz@r Omega Radeon Catalyst 7.4-re. Ez alatamasztja azt is, hogy az Ubuntu alatt miert nem fagyott. Ugyhogy ezen felbuzdulva adtam meg egy eselyt a Kingston RAM modulnak, es visszaraktam azt is a laptopba. Most ismet tesztelem jo sokaig, es majd ugrik a majom a vizbe. Ha ugrik. (:

        bepe79
        Felhasználó
          Szakatt wrote:
          Happy End.:)

          Meg nem. 🙂 Kozvetlenul utana fagyott meg egyszer, es akkor mar kek halallal ment el az XP, es megmondta, hogy mi a baja. A jol ismert ati2dvag.sys csinalt galibat (videokartya driver), es azert fagyogatott ki, ugyanis azt pont ma csereltem egy instabil sz@r Omega Radeon Catalyst 7.4-re. Ez alatamasztja azt is, hogy az Ubuntu alatt miert nem fagyott. Ugyhogy ezen felbuzdulva adtam meg egy eselyt a Kingston RAM modulnak, es visszaraktam azt is a laptopba. Most ismet tesztelem jo sokaig, es majd ugrik a majom a vizbe. Ha ugrik. (:

          bepe79
          Felhasználó

            Koszi a valaszokat, sajnos nem fog stressz tesztre sor kerulni. Ma delutan akkora hatast dobott az XP-m, ami sosem szokott fagyni, hogy ihajj. A Firefox 2.0.0.4 felso reszenel a kek csiknal valami piros csik jelent meg, es kimerevedett minden, csutkara fagyott. Kivettem a gyari RAM-ot, be az uj Kingston, es a MEMTEST86+ csak azzal is hibara fut egybol, pirosozik. sad.gif
              shocked.gif
            Ugyhogy kivettem, visszatettem most a gyarit, es kuldhetem vissza a RAM-ot a feladonak. Azert elotte az amazon.co.uk-n keresztul kozlom a sellerrel, hogy memtest hibara fut, es mivel lifetime gari van a Kingstonokra elvileg, meg amugy is uj, par napos, ezert legyen kedves kicserelni, es kuldeni egy masikat.

            bepe79
            Felhasználó

              Koszi a valaszokat, sajnos nem fog stressz tesztre sor kerulni. Ma delutan akkora hatast dobott az XP-m, ami sosem szokott fagyni, hogy ihajj. A Firefox 2.0.0.4 felso reszenel a kek csiknal valami piros csik jelent meg, es kimerevedett minden, csutkara fagyott. Kivettem a gyari RAM-ot, be az uj Kingston, es a MEMTEST86+ csak azzal is hibara fut egybol, pirosozik. sad.gif
                shocked.gif
              Ugyhogy kivettem, visszatettem most a gyarit, es kuldhetem vissza a RAM-ot a feladonak. Azert elotte az amazon.co.uk-n keresztul kozlom a sellerrel, hogy memtest hibara fut, es mivel lifetime gari van a Kingstonokra elvileg, meg amugy is uj, par napos, ezert legyen kedves kicserelni, es kuldeni egy masikat.

              bepe79
              Felhasználó
                ventura wrote:
                szia

                debianban van

                crashme – Stress tests operating system stability

                nevű program

                Az Ubuntu is elvileg Debian alapu. (:
                Akkor elvileg ebben is benne lehet?

                bepe79
                Felhasználó
                  ventura wrote:
                  szia

                  debianban van

                  crashme – Stress tests operating system stability

                  nevű program

                  Az Ubuntu is elvileg Debian alapu. (:
                  Akkor elvileg ebben is benne lehet?

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1950881
                  bepe79
                  Felhasználó
                    bepe79
                    Felhasználó
                      balev wrote:
                      bepe79 wrote:
                      balev wrote:
                      Bepe, így nem lehet fórumozni, hogy napokig ide se nézel. Persze, hogy nem tudod, mik történnek…

                      Na tessek.. 7 eves forumos multammal ma megtudom, hogy hogyan kell (kene) forumozni.. (: rotfl

                      Elnézést 🙂

                      no problem (: Csak olyan volt, mintha azt `mondanad`, hogy az ATi Radeon HD2600 topikba senki ne irjon, amig nem tudja, hogy hany pipe-os a kartya, hany bites a mem sinje, hany tranzisztor van a VPU (GPU)-ban, es hany nanos GDDR3 RAM van rajta.

                      bepe79
                      Felhasználó
                        balev wrote:
                        bepe79 wrote:
                        balev wrote:
                        Bepe, így nem lehet fórumozni, hogy napokig ide se nézel. Persze, hogy nem tudod, mik történnek…

                        Na tessek.. 7 eves forumos multammal ma megtudom, hogy hogyan kell (kene) forumozni.. (: rotfl

                        Elnézést 🙂

                        no problem (: Csak olyan volt, mintha azt `mondanad`, hogy az ATi Radeon HD2600 topikba senki ne irjon, amig nem tudja, hogy hany pipe-os a kartya, hany bites a mem sinje, hany tranzisztor van a VPU (GPU)-ban, es hany nanos GDDR3 RAM van rajta.

                      10 bejegyzés megtekintése - 471-480 / 3,376