Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
uzsolt wrote:Egy jó izmos progi fordítása, swap nélkül 🙂
Adna az eg, hogy csak ati2dvag hiba legyen. Az XP videodrivert mar le is csereltem a gyari regebbire, es most ujra mennek a tesztek az XP es az Ubi alatt.
Szakatt wrote:Happy End.:)Meg nem. 🙂 Kozvetlenul utana fagyott meg egyszer, es akkor mar kek halallal ment el az XP, es megmondta, hogy mi a baja. A jol ismert ati2dvag.sys csinalt galibat (videokartya driver), es azert fagyogatott ki, ugyanis azt pont ma csereltem egy instabil sz@r Omega Radeon Catalyst 7.4-re. Ez alatamasztja azt is, hogy az Ubuntu alatt miert nem fagyott. Ugyhogy ezen felbuzdulva adtam meg egy eselyt a Kingston RAM modulnak, es visszaraktam azt is a laptopba. Most ismet tesztelem jo sokaig, es majd ugrik a majom a vizbe. Ha ugrik. (:
Szakatt wrote:Happy End.:)Meg nem. 🙂 Kozvetlenul utana fagyott meg egyszer, es akkor mar kek halallal ment el az XP, es megmondta, hogy mi a baja. A jol ismert ati2dvag.sys csinalt galibat (videokartya driver), es azert fagyogatott ki, ugyanis azt pont ma csereltem egy instabil sz@r Omega Radeon Catalyst 7.4-re. Ez alatamasztja azt is, hogy az Ubuntu alatt miert nem fagyott. Ugyhogy ezen felbuzdulva adtam meg egy eselyt a Kingston RAM modulnak, es visszaraktam azt is a laptopba. Most ismet tesztelem jo sokaig, es majd ugrik a majom a vizbe. Ha ugrik. (:
Koszi a valaszokat, sajnos nem fog stressz tesztre sor kerulni. Ma delutan akkora hatast dobott az XP-m, ami sosem szokott fagyni, hogy ihajj. A Firefox 2.0.0.4 felso reszenel a kek csiknal valami piros csik jelent meg, es kimerevedett minden, csutkara fagyott. Kivettem a gyari RAM-ot, be az uj Kingston, es a MEMTEST86+ csak azzal is hibara fut egybol, pirosozik.


Ugyhogy kivettem, visszatettem most a gyarit, es kuldhetem vissza a RAM-ot a feladonak. Azert elotte az amazon.co.uk-n keresztul kozlom a sellerrel, hogy memtest hibara fut, es mivel lifetime gari van a Kingstonokra elvileg, meg amugy is uj, par napos, ezert legyen kedves kicserelni, es kuldeni egy masikat.Koszi a valaszokat, sajnos nem fog stressz tesztre sor kerulni. Ma delutan akkora hatast dobott az XP-m, ami sosem szokott fagyni, hogy ihajj. A Firefox 2.0.0.4 felso reszenel a kek csiknal valami piros csik jelent meg, es kimerevedett minden, csutkara fagyott. Kivettem a gyari RAM-ot, be az uj Kingston, es a MEMTEST86+ csak azzal is hibara fut egybol, pirosozik.


Ugyhogy kivettem, visszatettem most a gyarit, es kuldhetem vissza a RAM-ot a feladonak. Azert elotte az amazon.co.uk-n keresztul kozlom a sellerrel, hogy memtest hibara fut, es mivel lifetime gari van a Kingstonokra elvileg, meg amugy is uj, par napos, ezert legyen kedves kicserelni, es kuldeni egy masikat.ventura wrote:sziadebianban van
crashme – Stress tests operating system stability
nevű program
Az Ubuntu is elvileg Debian alapu. (:
Akkor elvileg ebben is benne lehet?ventura wrote:sziadebianban van
crashme – Stress tests operating system stability
nevű program
Az Ubuntu is elvileg Debian alapu. (:
Akkor elvileg ebben is benne lehet?2007-06-10-23:03 Hozzászólás: Kérdések és válaszok Vasy-val :) Minden lehet (vegyes topic) :) #2115314balev wrote:bepe79 wrote:balev wrote:Bepe, így nem lehet fórumozni, hogy napokig ide se nézel. Persze, hogy nem tudod, mik történnek…Na tessek.. 7 eves forumos multammal ma megtudom, hogy hogyan kell (kene) forumozni.. (: rotfl
Elnézést 🙂
no problem (: Csak olyan volt, mintha azt `mondanad`, hogy az ATi Radeon HD2600 topikba senki ne irjon, amig nem tudja, hogy hany pipe-os a kartya, hany bites a mem sinje, hany tranzisztor van a VPU (GPU)-ban, es hany nanos GDDR3 RAM van rajta.
2007-06-10-23:03 Hozzászólás: Kérdések és válaszok Vasy-val :) Minden lehet (vegyes topic) :) #2115315balev wrote:bepe79 wrote:balev wrote:Bepe, így nem lehet fórumozni, hogy napokig ide se nézel. Persze, hogy nem tudod, mik történnek…Na tessek.. 7 eves forumos multammal ma megtudom, hogy hogyan kell (kene) forumozni.. (: rotfl
Elnézést 🙂
no problem (: Csak olyan volt, mintha azt `mondanad`, hogy az ATi Radeon HD2600 topikba senki ne irjon, amig nem tudja, hogy hany pipe-os a kartya, hany bites a mem sinje, hany tranzisztor van a VPU (GPU)-ban, es hany nanos GDDR3 RAM van rajta.
-
SzerzőBejegyzés

