Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
2007-06-10-22:57 Hozzászólás: Kérdések és válaszok Vasy-val :) Minden lehet (vegyes topic) :) #2115306balev wrote:Bepe, így nem lehet fórumozni, hogy napokig ide se nézel. Persze, hogy nem tudod, mik történnek…
Na tessek.. 7 eves forumos multammal ma megtudom, hogy hogyan kell (kene) forumozni.. (: rotfl
Miert, hogyan kene? Minden nap nyomjak legalabb 50-szer F5 gombot a bongeszoben az lf fooldalan?
Vagy miert kene, hogy itt `uljek`egesz allo nap? Tudod, dolgozom is. Reggeltol, estig. Es van, amikor este sem nezek be ide a melo utan, mert van mas dolgom is. Gondolom, igy mar ertheto, hogy miert nem csucsulok itt allandoan. De ahogy most latom, nem is baj.2007-06-10-22:57 Hozzászólás: Kérdések és válaszok Vasy-val :) Minden lehet (vegyes topic) :) #2115307balev wrote:Bepe, így nem lehet fórumozni, hogy napokig ide se nézel. Persze, hogy nem tudod, mik történnek…Na tessek.. 7 eves forumos multammal ma megtudom, hogy hogyan kell (kene) forumozni.. (: rotfl
Miert, hogyan kene? Minden nap nyomjak legalabb 50-szer F5 gombot a bongeszoben az lf fooldalan?
Vagy miert kene, hogy itt `uljek`egesz allo nap? Tudod, dolgozom is. Reggeltol, estig. Es van, amikor este sem nezek be ide a melo utan, mert van mas dolgom is. Gondolom, igy mar ertheto, hogy miert nem csucsulok itt allandoan. De ahogy most latom, nem is baj.2007-06-10-22:50 Hozzászólás: Kérdések és válaszok Vasy-val :) Minden lehet (vegyes topic) :) #2115300sany wrote:Csak a 911. szólásig!
wha?
2007-06-10-22:50 Hozzászólás: Kérdések és válaszok Vasy-val :) Minden lehet (vegyes topic) :) #2115301sany wrote:Csak a 911. szólásig!
wha?

„Kedves gyerekek, ki akarja tudni, hogy milyen operációs rendszer fut a BKV nyomogatható zöld automatáin?„
[img]http://anyadat.blog.hu/media/image/bkv.JPG[/img]
Cikk (link): http://index.hu/tech/anyadat/?d=070610a
Forras: index
2007-06-10-22:45 Hozzászólás: Kérdések és válaszok Vasy-val :) Minden lehet (vegyes topic) :) #2115296P.S.: vegigolvastam a topic-ot.. idaig alacsonyodott volna az lf szinvonala?
2007-06-10-22:45 Hozzászólás: Kérdések és válaszok Vasy-val :) Minden lehet (vegyes topic) :) #2115297P.S.: vegigolvastam a topic-ot.. idaig alacsonyodott volna az lf szinvonala?
2007-06-10-22:38 Hozzászólás: Kérdések és válaszok Vasy-val :) Minden lehet (vegyes topic) :) #2115294juuzer wrote:Hány éves vagy vasy05?05
2007-06-10-22:38 Hozzászólás: Kérdések és válaszok Vasy-val :) Minden lehet (vegyes topic) :) #2115295juuzer wrote:Hány éves vagy vasy05?05
2007-06-10-15:44 Hozzászólás: AMD Phenom; az AMD uj architekturara epulo desktop processzorai (quad / dual) #2114321A smiley nem engem mintaz, egyik sem en vagyok. Csak szeretettel kuldom nektek ezt a smileyt, mert megerdemlitek. Gy.k.: felesleges OFF, felesleges flame, masiknak folyamatos basztatasa, ecetera, ecetera. Dehat neked magyarazzam?
A masik… ezt meg hol almodtad? Minden cikket, ami megjelenik a neten, en javitgassak helyesirasilag? Belegondolsz neha abba, hogy mit beszelsz(irsz)?! -
SzerzőBejegyzés
