bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 491-500 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • bepe79
    Felhasználó

      A smiley nem engem mintaz, egyik sem en vagyok. Csak szeretettel kuldom nektek ezt a smileyt, mert megerdemlitek. Gy.k.: felesleges OFF, felesleges flame, masiknak folyamatos basztatasa, ecetera, ecetera. Dehat neked magyarazzam?
      A masik… ezt meg hol almodtad? Minden cikket, ami megjelenik a neten, en javitgassak helyesirasilag? Belegondolsz neha abba, hogy mit beszelsz(irsz)?!

      bepe79
      Felhasználó

        kissass.gif  cool.gif

        bepe79
        Felhasználó

          kissass.gif  cool.gif

          bepe79
          Felhasználó

            `Phenom launch date: June 10, 2007`

            Azaz elkepzelheto, hogy ma erkeznek az AMD uj 4 es 2 magos processzorai:

            http://forums.vr-zone.com/showthread.php?t=158575

            http://multicore.amd.com/us-en/AMD-Multi-Core/Products/Desktop-PC.aspx

            Meg egy kis info:

            Többek között az úgynevezett dual dynamic power managementnekköszönhetően sikerült a fogyasztást kordában tartani – ennekköszönhetően a CPU és az integrált memóriavezérlő egymástól függetlenülkapják a tápfeszültséget. Ez a kialakítás nemcsak nagyobbteljesítményt, hanem jobb erőforrás-gazdálkodási lehetőségeket is rejtmagában. Ez 50-80 százalékkal megnövelte a teljesítményt, és nagyjábólugyanekkora az egységnyi fogyasztásra jutó számítási teljesítménynövekedése is a korábbi Opteron szerverprocesszorokhoz viszonyítva.

            Milyen paraméterekkel rendelkezik még a vadonatúj AMD processzor?Többek között osztott L3 cache-sel, 128 bites lebegőpontos egységgel(FPU), illetve a kétcsatornás DDR2 memóriák támogatásánaklehetőségével. Ez utóbbinak már igencsak ideje volt, sőt, hamaranakronisztikussá válhat, hiszen a DDR3 szabvány már itt „kopogtat” azajtón. Arról nem is beszélve, hogy az Intel Penryn processzoraigencsak sarokba szoríthatja az AMD CPU-it, tehát ez utóbbinakmajdhogynem létszükséglet az új processzorok lehető legjobb debütálása.„

            bepe79
            Felhasználó

              `Phenom launch date: June 10, 2007`

              Azaz elkepzelheto, hogy ma erkeznek az AMD uj 4 es 2 magos processzorai:

              http://forums.vr-zone.com/showthread.php?t=158575

              http://multicore.amd.com/us-en/AMD-Multi-Core/Products/Desktop-PC.aspx

              Meg egy kis info:

              Többek között az úgynevezett dual dynamic power managementnekköszönhetően sikerült a fogyasztást kordában tartani – ennekköszönhetően a CPU és az integrált memóriavezérlő egymástól függetlenülkapják a tápfeszültséget. Ez a kialakítás nemcsak nagyobbteljesítményt, hanem jobb erőforrás-gazdálkodási lehetőségeket is rejtmagában. Ez 50-80 százalékkal megnövelte a teljesítményt, és nagyjábólugyanekkora az egységnyi fogyasztásra jutó számítási teljesítménynövekedése is a korábbi Opteron szerverprocesszorokhoz viszonyítva.

              Milyen paraméterekkel rendelkezik még a vadonatúj AMD processzor?Többek között osztott L3 cache-sel, 128 bites lebegőpontos egységgel(FPU), illetve a kétcsatornás DDR2 memóriák támogatásánaklehetőségével. Ez utóbbinak már igencsak ideje volt, sőt, hamaranakronisztikussá válhat, hiszen a DDR3 szabvány már itt „kopogtat” azajtón. Arról nem is beszélve, hogy az Intel Penryn processzoraigencsak sarokba szoríthatja az AMD CPU-it, tehát ez utóbbinakmajdhogynem létszükséglet az új processzorok lehető legjobb debütálása.„

              Hozzászólás: Ubuntu Linux 7.10 `Gutsy Gibbon` #2101500
              bepe79
              Felhasználó
                attila1964 wrote:
                Szerinted EZ 21.gif  mit jelent??? 63.gif 

                Jun 7-i keltezesuek az ISO-k. Nem tudom, hogy szerinted mi mit jelent, szerintem 2 nap az boven belefer.
                Azt meg, hogy mi okoz ebben ekkora oromet neked (oromkodo smiley), azt vegkepp nem ertem.

                Hozzászólás: Ubuntu Linux 7.10 `Gutsy Gibbon` #2101501
                bepe79
                Felhasználó
                  attila1964 wrote:
                  Szerinted EZ 21.gif  mit jelent??? 63.gif 

                  Jun 7-i keltezesuek az ISO-k. Nem tudom, hogy szerinted mi mit jelent, szerintem 2 nap az boven belefer.
                  Azt meg, hogy mi okoz ebben ekkora oromet neked (oromkodo smiley), azt vegkepp nem ertem.

                  Hozzászólás: Ubuntu Linux 7.10 `Gutsy Gibbon` #2101496
                  bepe79
                  Felhasználó
                    attila1964 wrote:
                    Jobb későn, mint soha… 21.gif 

                    Mikor is nyitottam az Ubuntu 7.10 topikot? Ha jol latom, aprilis kozepen, amikor a hup meg csak nem is almodott 7.10 cikkrol. Az meg, hogy a alphabetagamma1 ISO-jat mikor linkelem, attol fugg, hogy mikor kukkantok ide be..

                    Hozzászólás: Ubuntu Linux 7.10 `Gutsy Gibbon` #2101497
                    bepe79
                    Felhasználó
                      attila1964 wrote:
                      Jobb későn, mint soha… 21.gif 

                      Mikor is nyitottam az Ubuntu 7.10 topikot? Ha jol latom, aprilis kozepen, amikor a hup meg csak nem is almodott 7.10 cikkrol. Az meg, hogy a alphabetagamma1 ISO-jat mikor linkelem, attol fugg, hogy mikor kukkantok ide be..

                      Hozzászólás: Ubuntu Linux 7.10 `Gutsy Gibbon` #2101492
                      bepe79
                      Felhasználó

                        Mar letoltheto az uj Ubuntu 7.10 `Gutsy Gibbon` legeslegelso verzioja, az Ubuntu 7.10 `Gutsy Gibbon` Tribe-1
                        A hivatalos oldalt, ahonnan le lehet tolteni, itt talaljatok:

                        http://cdimage.ubuntu.com/releases/gutsy/tribe-1/

                        Kozvetlen linkek a letolteshez:

                        Ubuntu 7.10 `Gutsy Gibbon` Tribe-1 32 bit: http://cdimage.ubuntu.com/releases/gutsy/tribe-1/gutsy-desktop-i386.iso
                        Ubuntu 7.10 `Gutsy Gibbon` Tribe-1 64 bit: http://cdimage.ubuntu.com/releases/gutsy/tribe-1/gutsy-desktop-amd64.iso

                        Enjoy! smiley.gif

                      10 bejegyzés megtekintése - 491-500 / 3,376