Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
2007-06-10-15:44 Hozzászólás: AMD Phenom; az AMD uj architekturara epulo desktop processzorai (quad / dual) #2114322
A smiley nem engem mintaz, egyik sem en vagyok. Csak szeretettel kuldom nektek ezt a smileyt, mert megerdemlitek. Gy.k.: felesleges OFF, felesleges flame, masiknak folyamatos basztatasa, ecetera, ecetera. Dehat neked magyarazzam?
A masik… ezt meg hol almodtad? Minden cikket, ami megjelenik a neten, en javitgassak helyesirasilag? Belegondolsz neha abba, hogy mit beszelsz(irsz)?!2007-06-10-15:10 Hozzászólás: AMD Phenom; az AMD uj architekturara epulo desktop processzorai (quad / dual) #2114317
2007-06-10-15:10 Hozzászólás: AMD Phenom; az AMD uj architekturara epulo desktop processzorai (quad / dual) #2114318
2007-06-10-07:45 Hozzászólás: AMD Phenom; az AMD uj architekturara epulo desktop processzorai (quad / dual) #2114299`Phenom launch date: June 10, 2007`
Azaz elkepzelheto, hogy ma erkeznek az AMD uj 4 es 2 magos processzorai:
http://forums.vr-zone.com/showthread.php?t=158575
http://multicore.amd.com/us-en/AMD-Multi-Core/Products/Desktop-PC.aspx
Meg egy kis info:
„
Többek között az úgynevezett dual dynamic power managementnekköszönhetően sikerült a fogyasztást kordában tartani – ennekköszönhetően a CPU és az integrált memóriavezérlő egymástól függetlenülkapják a tápfeszültséget. Ez a kialakítás nemcsak nagyobbteljesítményt, hanem jobb erőforrás-gazdálkodási lehetőségeket is rejtmagában. Ez 50-80 százalékkal megnövelte a teljesítményt, és nagyjábólugyanekkora az egységnyi fogyasztásra jutó számítási teljesítménynövekedése is a korábbi Opteron szerverprocesszorokhoz viszonyítva.
Milyen paraméterekkel rendelkezik még a vadonatúj AMD processzor?Többek között osztott L3 cache-sel, 128 bites lebegőpontos egységgel(FPU), illetve a kétcsatornás DDR2 memóriák támogatásánaklehetőségével. Ez utóbbinak már igencsak ideje volt, sőt, hamaranakronisztikussá válhat, hiszen a DDR3 szabvány már itt „kopogtat” azajtón. Arról nem is beszélve, hogy az Intel Penryn processzoraigencsak sarokba szoríthatja az AMD CPU-it, tehát ez utóbbinakmajdhogynem létszükséglet az új processzorok lehető legjobb debütálása.„
2007-06-10-07:45 Hozzászólás: AMD Phenom; az AMD uj architekturara epulo desktop processzorai (quad / dual) #2114300`Phenom launch date: June 10, 2007`
Azaz elkepzelheto, hogy ma erkeznek az AMD uj 4 es 2 magos processzorai:
http://forums.vr-zone.com/showthread.php?t=158575
http://multicore.amd.com/us-en/AMD-Multi-Core/Products/Desktop-PC.aspx
Meg egy kis info:
„
Többek között az úgynevezett dual dynamic power managementnekköszönhetően sikerült a fogyasztást kordában tartani – ennekköszönhetően a CPU és az integrált memóriavezérlő egymástól függetlenülkapják a tápfeszültséget. Ez a kialakítás nemcsak nagyobbteljesítményt, hanem jobb erőforrás-gazdálkodási lehetőségeket is rejtmagában. Ez 50-80 százalékkal megnövelte a teljesítményt, és nagyjábólugyanekkora az egységnyi fogyasztásra jutó számítási teljesítménynövekedése is a korábbi Opteron szerverprocesszorokhoz viszonyítva.
Milyen paraméterekkel rendelkezik még a vadonatúj AMD processzor?Többek között osztott L3 cache-sel, 128 bites lebegőpontos egységgel(FPU), illetve a kétcsatornás DDR2 memóriák támogatásánaklehetőségével. Ez utóbbinak már igencsak ideje volt, sőt, hamaranakronisztikussá válhat, hiszen a DDR3 szabvány már itt „kopogtat” azajtón. Arról nem is beszélve, hogy az Intel Penryn processzoraigencsak sarokba szoríthatja az AMD CPU-it, tehát ez utóbbinakmajdhogynem létszükséglet az új processzorok lehető legjobb debütálása.„
attila1964 wrote:Szerinted EZ
mit jelent???
Jun 7-i keltezesuek az ISO-k. Nem tudom, hogy szerinted mi mit jelent, szerintem 2 nap az boven belefer.
Azt meg, hogy mi okoz ebben ekkora oromet neked (oromkodo smiley), azt vegkepp nem ertem.attila1964 wrote:Szerinted EZ
mit jelent???
Jun 7-i keltezesuek az ISO-k. Nem tudom, hogy szerinted mi mit jelent, szerintem 2 nap az boven belefer.
Azt meg, hogy mi okoz ebben ekkora oromet neked (oromkodo smiley), azt vegkepp nem ertem.attila1964 wrote:Jobb későn, mint soha…
Mikor is nyitottam az Ubuntu 7.10 topikot? Ha jol latom, aprilis kozepen, amikor a hup meg csak nem is almodott 7.10 cikkrol. Az meg, hogy a alphabetagamma1 ISO-jat mikor linkelem, attol fugg, hogy mikor kukkantok ide be..
attila1964 wrote:Jobb későn, mint soha…
Mikor is nyitottam az Ubuntu 7.10 topikot? Ha jol latom, aprilis kozepen, amikor a hup meg csak nem is almodott 7.10 cikkrol. Az meg, hogy a alphabetagamma1 ISO-jat mikor linkelem, attol fugg, hogy mikor kukkantok ide be..
Mar letoltheto az uj Ubuntu 7.10 `Gutsy Gibbon` legeslegelso verzioja, az Ubuntu 7.10 `Gutsy Gibbon` Tribe-1
A hivatalos oldalt, ahonnan le lehet tolteni, itt talaljatok:http://cdimage.ubuntu.com/releases/gutsy/tribe-1/
Kozvetlen linkek a letolteshez:
Ubuntu 7.10 `Gutsy Gibbon` Tribe-1 32 bit: http://cdimage.ubuntu.com/releases/gutsy/tribe-1/gutsy-desktop-i386.iso
Ubuntu 7.10 `Gutsy Gibbon` Tribe-1 64 bit: http://cdimage.ubuntu.com/releases/gutsy/tribe-1/gutsy-desktop-amd64.isoEnjoy!

-
SzerzőBejegyzés
mit jelent???
