Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mar letoltheto az uj Ubuntu 7.10 `Gutsy Gibbon` legeslegelso verzioja, az Ubuntu 7.10 `Gutsy Gibbon` Tribe-1
A hivatalos oldalt, ahonnan le lehet tolteni, itt talaljatok:http://cdimage.ubuntu.com/releases/gutsy/tribe-1/
Kozvetlen linkek a letolteshez:
Ubuntu 7.10 `Gutsy Gibbon` Tribe-1 32 bit: http://cdimage.ubuntu.com/releases/gutsy/tribe-1/gutsy-desktop-i386.iso
Ubuntu 7.10 `Gutsy Gibbon` Tribe-1 64 bit: http://cdimage.ubuntu.com/releases/gutsy/tribe-1/gutsy-desktop-amd64.isoEnjoy!
2007-06-08-11:44 Hozzászólás: AMD Phenom; az AMD uj architekturara epulo desktop processzorai (quad / dual) #2114297zoltan22 wrote:Tesztelve mikor lesznek?Mar mintha lattam volna egy-ket tesztet roluk a neten.
2007-06-08-11:44 Hozzászólás: AMD Phenom; az AMD uj architekturara epulo desktop processzorai (quad / dual) #2114298zoltan22 wrote:Tesztelve mikor lesznek?Mar mintha lattam volna egy-ket tesztet roluk a neten.
Ubi 7.10 hirek: http://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=732&num=4
Ubi 7.10 hirek: http://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=732&num=4
Itt a 2.6.21.x miatt tenyleg van mar nativ Broadcom bcm43xx wlan/wifi tamogatas?
Itt a 2.6.21.x miatt tenyleg van mar nativ Broadcom bcm43xx wlan/wifi tamogatas?
2007-06-01-11:48 Hozzászólás: WLAN net-kapcsolat vs. Linux (avagy Broadcom bcm43xx vs. Linux) #2083676Ugy nez ki, hogy a Broadcom bcm43xx-es wifi/wlan eszkozokhoz mar nativan van firmware / driver a 2.6.21 es a 2.6.22-es kernelekben. Ideje volt. 🙂 Tehat elvileg nem kell ndiswrapperrel vacakolni majd, barmelyik disztrot akarom is hasznalni. Kivancsi leszek, lehet, hogy a Zenwalk 4.6-ot meg is lesem majd. De igazabol a SuSE 10.3-ra, vagy valamelyik nagyobb disztrora lennek majd kivancsi, hogy tenyleg mukodik-e rendesen vele.
vasy05 wrote:kisbetu wrote:Több hét vasyval nehezített pihenés után visszatért a bepe…Nehezített pihenés??? Ezt hogy érted???
Eppen teged fikaz..
Ez a hobbija, nem tudtad? (:
Topikok offolasa, meg masok fikazasa. (:vasy05 wrote:kisbetu wrote:Több hét vasyval nehezített pihenés után visszatért a bepe…Nehezített pihenés??? Ezt hogy érted???
Eppen teged fikaz..
Ez a hobbija, nem tudtad? (:
Topikok offolasa, meg masok fikazasa. (: -
SzerzőBejegyzés
