bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 511-520 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linuxfórum túra 2007 (jún. 30.) #2105295
    bepe79
    Felhasználó
      majorlacko wrote:
      Rám-szakadék alternatív tereprendezése senkinek sem tűnik majd fel

      Ket iranybol lehet felmenni (en mar voltam 🙂  ), az egyik lankasabb, a masik pedig a sziklas resz, ahol kotelen kapaszkodva lehet feljutni. Mi a kotelen felhuzozkodos resznel mentunk fel.

      Hozzászólás: Linuxfórum túra 2007 (jún. 30.) #2105296
      bepe79
      Felhasználó
        majorlacko wrote:
        Rám-szakadék alternatív tereprendezése senkinek sem tűnik majd fel

        Ket iranybol lehet felmenni (en mar voltam 🙂  ), az egyik lankasabb, a masik pedig a sziklas resz, ahol kotelen kapaszkodva lehet feljutni. Mi a kotelen felhuzozkodos resznel mentunk fel.

        Hozzászólás: Eladó a gépem – AMD 2,6+ #2112793
        bepe79
        Felhasználó

          Szerintem nagyon korrekt ar a 60. En 6-7 eve 80K-ert vettem egy cel333+128mb ram+gef2mx400 configot..  ;D
          Hat igen… fejlodik a vilag.
          Bbt: ha a laptopodon is linux lesz, akkor nagyon nezd meg, hogy milyen hardware-ekkel rendelkezik a laptop! VGA/IGP, wlan, hang, stb. stb. Nekem is laptop van, ezert tudom, hogy oda kell figyelni par dologra.

          Hozzászólás: Eladó a gépem – AMD 2,6+ #2112794
          bepe79
          Felhasználó

            Szerintem nagyon korrekt ar a 60. En 6-7 eve 80K-ert vettem egy cel333+128mb ram+gef2mx400 configot..  ;D
            Hat igen… fejlodik a vilag.
            Bbt: ha a laptopodon is linux lesz, akkor nagyon nezd meg, hogy milyen hardware-ekkel rendelkezik a laptop! VGA/IGP, wlan, hang, stb. stb. Nekem is laptop van, ezert tudom, hogy oda kell figyelni par dologra.

            Hozzászólás: Megjelent a Mozilla Firefox 2.0.0.4 #2113067
            bepe79
            Felhasználó
              zoltan22 wrote:
              Bocs a kotozkodesert, de azt 6 sort akar magyarul is irhattad volna 🙂
              Ja, es a windows-os linkeket (utolso ketto) akar el is hagyhattad volna.

              Azert kosz a hirt 🙂

              Szabad forditasomban:

              – Vista tamogatas

              – Uj nyelvek megjelenese

              – Biztonsagi frissitesek

              Hozzászólás: Megjelent a Mozilla Firefox 2.0.0.4 #2113068
              bepe79
              Felhasználó
                zoltan22 wrote:
                Bocs a kotozkodesert, de azt 6 sort akar magyarul is irhattad volna 🙂
                Ja, es a windows-os linkeket (utolso ketto) akar el is hagyhattad volna.

                Azert kosz a hirt 🙂

                Szabad forditasomban:

                – Vista tamogatas

                – Uj nyelvek megjelenese

                – Biztonsagi frissitesek

                Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106098
                bepe79
                Felhasználó

                  confused.gif icon_ohmygod.gif

                  Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106099
                  bepe79
                  Felhasználó

                    confused.gif icon_ohmygod.gif

                    Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007278
                    bepe79
                    Felhasználó
                      csaba wrote:
                      bepe79 wrote:
                      A naptar azt mondja, hogy a Mother `s Day 13-a lesz, pedig 6-a volt.  🙂 Gondolom 6+7, valamit elszamolt a naptar-script. Nem mintha engem ez zavarna..

                      Mother’s Day is a holiday honoring mothers, celebrated (on various days) in many places around the world. Mothers often receive gifts on this day.

                      In the United States and India, Mother’s Day will take place next on May 13th, 2007

                      http://en.wikipedia.org/wiki/Mother’s_Day

                      Na de te nem az USA-ban meg Indiaban elsz. (: Meg a forum sem amcsi.

                      Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106092
                      bepe79
                      Felhasználó
                        ELaci wrote:
                        vasy05 wrote:
                        Van egy domainunk, csak az a domain rosszul van belinkelve, mert simán csak http://linux.cjb.hu
                      10 bejegyzés megtekintése - 511-520 / 3,376