bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 521-530 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106093
    bepe79
    Felhasználó
      ELaci wrote:
      vasy05 wrote:
      Van egy domainunk, csak az a domain rosszul van belinkelve, mert simán csak http://linux.cjb.hu
      Hozzászólás: melyik jobb? #2106754
      bepe79
      Felhasználó

        A Ti4200 regebbi, de a maga idejeben brutalis erovel rendelkezo DX8.x kartya, ami anno megallta a helyet. Az FX5200 pedig az FX szeria legelcseszettebb, legelfuseraltabb vacakja (amugy az egesz FX szeriaja az volt az nVidia-nak), ami valaha kijott. Ezt korrigaltak utana a Gef6 szeriaval nVidia bacsiek. FX5200 keves pipe, kicsi memoria-busz, alacsony core clock, stb. stb. Tehat ezert lehet az, hogy egy eros, regebbi DX8-as Ti4200 jobban teljesit glxgears alatt, mint egy ujabb, DX9-es (elviekben tobb feature-t tudo) kartya.

        Hozzászólás: melyik jobb? #2106755
        bepe79
        Felhasználó

          A Ti4200 regebbi, de a maga idejeben brutalis erovel rendelkezo DX8.x kartya, ami anno megallta a helyet. Az FX5200 pedig az FX szeria legelcseszettebb, legelfuseraltabb vacakja (amugy az egesz FX szeriaja az volt az nVidia-nak), ami valaha kijott. Ezt korrigaltak utana a Gef6 szeriaval nVidia bacsiek. FX5200 keves pipe, kicsi memoria-busz, alacsony core clock, stb. stb. Tehat ezert lehet az, hogy egy eros, regebbi DX8-as Ti4200 jobban teljesit glxgears alatt, mint egy ujabb, DX9-es (elviekben tobb feature-t tudo) kartya.

          Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007275
          bepe79
          Felhasználó

            A naptar azt mondja, hogy a Mother `s Day 13-a lesz, pedig 6-a volt.  🙂 Gondolom 6+7, valamit elszamolt a naptar-script. Nem mintha engem ez zavarna..

            Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106068
            bepe79
            Felhasználó
              msandor wrote:
              bepe79 wrote:
              msandor wrote:
              ugyanis Pentium név alatt tudtommal csak 233 MHz-ig jutottak, amire Te gondolsz, az Pentium 4 esetleg…

              A 2. resze remelem, hogy nem nekem szolt, hanem vasy kolleganak. : – )
              Egyebkent gyanus nekem, szerintem a 233-as is mar MMX vagy PII volt. Valahol ott kezdodott az MMX korszak a PI utan, ami szerintem elhatarolhato a sima PI-tol, mert oriasi ugras volt.

              persze, hogy nem 😉 egy hardvergurunak hogy mondhatnék ilyet…

              pontosítok: 166 MHz-nél jelent meg az MMX utasítás készlet, ami 233 MHz-ig ment, a „sima” Pentium pedig 200 MHz-ig….
              ettől csak a mobil Pentiumok tértek el, ott valamivel tovább bírták, mivel láttam 333 MHz-es mobil Pentiumot is (MMX)

              mindenesetre teljesen feleslegesen kötözködünk a sráccal, már 110 hozzászólással előbb megmontdák neki, hogy csatlakozzon valami meglévő projekthez, ha tele van energiával…

              na nem offolok tovább 🙂

              En igazabol sajat geppel az MMX korszak utan, egy CeleronA 333-al szalltam be az ordogi korbe.
              Annal huzhatobb (leggel termeszetesen) processzor meg soha az eletben nem jart a kezemben, az ugyanis a rajta levo, gagyi gyari hutovel 512 v. 514 MHz-ig ment nekem. Tehat olyan 50-60-70%-os teljesitmeny-novekedest lehetett elerni, es nem fustolt el nalam. (: A CeleronA-kat akkoriban szinten valami hihetetlen jol megcsinaltak. Termeszetesen ha jol emlekszem FSB emelessel, tehat a proci mellett minden mas is fott a gepben, dehat veszelyesen kell elni. : – DDD

              Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106069
              bepe79
              Felhasználó
                msandor wrote:
                bepe79 wrote:
                msandor wrote:
                ugyanis Pentium név alatt tudtommal csak 233 MHz-ig jutottak, amire Te gondolsz, az Pentium 4 esetleg…

                A 2. resze remelem, hogy nem nekem szolt, hanem vasy kolleganak. : – )
                Egyebkent gyanus nekem, szerintem a 233-as is mar MMX vagy PII volt. Valahol ott kezdodott az MMX korszak a PI utan, ami szerintem elhatarolhato a sima PI-tol, mert oriasi ugras volt.

                persze, hogy nem 😉 egy hardvergurunak hogy mondhatnék ilyet…

                pontosítok: 166 MHz-nél jelent meg az MMX utasítás készlet, ami 233 MHz-ig ment, a „sima” Pentium pedig 200 MHz-ig….
                ettől csak a mobil Pentiumok tértek el, ott valamivel tovább bírták, mivel láttam 333 MHz-es mobil Pentiumot is (MMX)

                mindenesetre teljesen feleslegesen kötözködünk a sráccal, már 110 hozzászólással előbb megmontdák neki, hogy csatlakozzon valami meglévő projekthez, ha tele van energiával…

                na nem offolok tovább 🙂

                En igazabol sajat geppel az MMX korszak utan, egy CeleronA 333-al szalltam be az ordogi korbe.
                Annal huzhatobb (leggel termeszetesen) processzor meg soha az eletben nem jart a kezemben, az ugyanis a rajta levo, gagyi gyari hutovel 512 v. 514 MHz-ig ment nekem. Tehat olyan 50-60-70%-os teljesitmeny-novekedest lehetett elerni, es nem fustolt el nalam. (: A CeleronA-kat akkoriban szinten valami hihetetlen jol megcsinaltak. Termeszetesen ha jol emlekszem FSB emelessel, tehat a proci mellett minden mas is fott a gepben, dehat veszelyesen kell elni. : – DDD

                Hozzászólás: Felhívás, segítsetek…S.O.S #2106390
                bepe79
                Felhasználó

                  De mi ebben a html meg mysql programozas? Template-eket tologatni en is tudok egy grafikus feluleten, ahogy minden mas ember is, jo hogy nem odaig sullyed a dolog, hogy windows paintbrush-al rajzolunk meg web-oldalakat.  ;D

                  Hozzászólás: Felhívás, segítsetek…S.O.S #2106391
                  bepe79
                  Felhasználó

                    De mi ebben a html meg mysql programozas? Template-eket tologatni en is tudok egy grafikus feluleten, ahogy minden mas ember is, jo hogy nem odaig sullyed a dolog, hogy windows paintbrush-al rajzolunk meg web-oldalakat.  ;D

                    Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106064
                    bepe79
                    Felhasználó
                      msandor wrote:
                      bepe79 wrote:
                      `hyper training`  ;D Hat ez jo.  😉 Bocs.

                      nem mintha olyan lenne, hogy Intel Pentium 2400 MHz 🙂
                      ugyanis Pentium név alatt tudtommal csak 233 MHz-ig jutottak, amire Te gondolsz, az Pentium 4 esetleg…

                      A 2. resze remelem, hogy nem nekem szolt, hanem vasy kolleganak. : – )
                      Egyebkent gyanus nekem, szerintem a 233-as is mar MMX vagy PII volt. Valahol ott kezdodott az MMX korszak a PI utan, ami szerintem elhatarolhato a sima PI-tol, mert oriasi ugras volt.

                      Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106065
                      bepe79
                      Felhasználó
                        msandor wrote:
                        bepe79 wrote:
                        `hyper training`  ;D Hat ez jo.  😉 Bocs.

                        nem mintha olyan lenne, hogy Intel Pentium 2400 MHz 🙂
                        ugyanis Pentium név alatt tudtommal csak 233 MHz-ig jutottak, amire Te gondolsz, az Pentium 4 esetleg…

                        A 2. resze remelem, hogy nem nekem szolt, hanem vasy kolleganak. : – )
                        Egyebkent gyanus nekem, szerintem a 233-as is mar MMX vagy PII volt. Valahol ott kezdodott az MMX korszak a PI utan, ami szerintem elhatarolhato a sima PI-tol, mert oriasi ugras volt.

                      10 bejegyzés megtekintése - 521-530 / 3,376