Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Apropo vasy05! Komolyra forditva a szot: miert nem eleg az, hogy beepultel az egyik legnagyobb hazai linuxos szervezte projektbe a pc-t minden raszorulonak-ba. A masik topikban azt irtad, hogy a Vector-nak fogsz php/mysql-ben segedkezni es web-lapot szerkeszteni.
Apropo vasy05! Komolyra forditva a szot: miert nem eleg az, hogy beepultel az egyik legnagyobb hazai linuxos szervezte projektbe a pc-t minden raszorulonak-ba. A masik topikban azt irtad, hogy a Vector-nak fogsz php/mysql-ben segedkezni es web-lapot szerkeszteni.
`hyper training` ;D Hat ez jo. 😉 Bocs.
Az oldalhoz sok sikert, de ezt tenyleg javitsd ki gyorsan, ha jot akarsz magadnak. Pl. nezz utana annak, hogy mi az Intel HT. 🙂
`hyper training` ;D Hat ez jo. 😉 Bocs.
Az oldalhoz sok sikert, de ezt tenyleg javitsd ki gyorsan, ha jot akarsz magadnak. Pl. nezz utana annak, hogy mi az Intel HT. 🙂
balev wrote:Figyelj Bepe!Ez a wireless kártya támogatás ami neked kell, nincs a kernelben?
Vagy gyártó oldaláról nem lehet driver-t szedni hozzá?Valami miatt blacklist-re tettek a bcm43xx-et, igy minden disztro szenved vele, kiveve a Mepis-t. Nemreg eletre keltettem a Mandriva 2007.1 alatt az ndiswrapperrel, de nem tartott sokaig, kovetkezo bootnal mar megint nem ment. A 2.6.17-es kerneltol benne van, tehat mindegyik kernel tudja, mert ez az egyik leggyakoribb wlan chipset.
balev wrote:Figyelj Bepe!Ez a wireless kártya támogatás ami neked kell, nincs a kernelben?
Vagy gyártó oldaláról nem lehet driver-t szedni hozzá?Valami miatt blacklist-re tettek a bcm43xx-et, igy minden disztro szenved vele, kiveve a Mepis-t. Nemreg eletre keltettem a Mandriva 2007.1 alatt az ndiswrapperrel, de nem tartott sokaig, kovetkezo bootnal mar megint nem ment. A 2.6.17-es kerneltol benne van, tehat mindegyik kernel tudja, mert ez az egyik leggyakoribb wlan chipset.
Macskajancsi wrote:VectoR wrote:Nem tűnt fel, hogy bepe79 napok óta nem terrorizál bennünket ?! :)))))))))))Biztosan meghozta neki a brit posta a king of wifi disztróját, na azóta nem tud a netre kapcsolódni…. ;D
Kiprobaltam a nagy feisty-t, hat a nagy beharangozott zer0config network, amit az Ubuntu hirdetett, azt eredmenyezte, hogy mar a rendszer felallasakor bcm43xx fwcutter meg firmware hibakat jelzett… Ugyhogy azt varom, hogy a landsoflinux-ra kikeruljon az uj, javitott Mepis 6.5.02, es azt fogom megrendelni.
Macskajancsi wrote:VectoR wrote:Nem tűnt fel, hogy bepe79 napok óta nem terrorizál bennünket ?! :)))))))))))Biztosan meghozta neki a brit posta a king of wifi disztróját, na azóta nem tud a netre kapcsolódni…. ;D
Kiprobaltam a nagy feisty-t, hat a nagy beharangozott zer0config network, amit az Ubuntu hirdetett, azt eredmenyezte, hogy mar a rendszer felallasakor bcm43xx fwcutter meg firmware hibakat jelzett… Ugyhogy azt varom, hogy a landsoflinux-ra kikeruljon az uj, javitott Mepis 6.5.02, es azt fogom megrendelni.
VectoR wrote:Nem tűnt fel, hogy bepe79 napok óta nem terrorizál bennünket ?! :)))))))))))
Lenyúlta a díjat, már ezt is lehetett olvasni előbbre :)))Olvaslak en benneteket, csak nem terrorizallak benneteket. (((((:
VectoR wrote:Nem tűnt fel, hogy bepe79 napok óta nem terrorizál bennünket ?! :)))))))))))
Lenyúlta a díjat, már ezt is lehetett olvasni előbbre :)))Olvaslak en benneteket, csak nem terrorizallak benneteket. (((((:
-
SzerzőBejegyzés