bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 531-540 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106060
    bepe79
    Felhasználó

      Apropo vasy05! Komolyra forditva a szot: miert nem eleg az, hogy beepultel az egyik legnagyobb hazai linuxos szervezte projektbe a pc-t minden raszorulonak-ba. A masik topikban azt irtad, hogy a Vector-nak fogsz php/mysql-ben segedkezni es web-lapot szerkeszteni.

      Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106061
      bepe79
      Felhasználó

        Apropo vasy05! Komolyra forditva a szot: miert nem eleg az, hogy beepultel az egyik legnagyobb hazai linuxos szervezte projektbe a pc-t minden raszorulonak-ba. A masik topikban azt irtad, hogy a Vector-nak fogsz php/mysql-ben segedkezni es web-lapot szerkeszteni.

        Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106058
        bepe79
        Felhasználó

          `hyper training`  ;D Hat ez jo.  😉 Bocs.

          Az oldalhoz sok sikert, de ezt tenyleg javitsd ki gyorsan, ha jot akarsz magadnak. Pl. nezz utana annak, hogy mi az Intel HT.  🙂

          Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106059
          bepe79
          Felhasználó

            `hyper training`  ;D Hat ez jo.  😉 Bocs.

            Az oldalhoz sok sikert, de ezt tenyleg javitsd ki gyorsan, ha jot akarsz magadnak. Pl. nezz utana annak, hogy mi az Intel HT.  🙂

            Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098362
            bepe79
            Felhasználó
              balev wrote:
              Figyelj Bepe!

              Ez a wireless kártya támogatás ami neked kell, nincs a kernelben?
              Vagy gyártó oldaláról nem lehet driver-t szedni hozzá?

              Valami miatt blacklist-re tettek a bcm43xx-et, igy minden disztro szenved vele, kiveve a Mepis-t. Nemreg eletre keltettem a Mandriva 2007.1 alatt az ndiswrapperrel, de nem tartott sokaig, kovetkezo bootnal mar megint nem ment. A 2.6.17-es kerneltol benne van, tehat mindegyik kernel tudja, mert ez az egyik leggyakoribb wlan chipset.

              Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098363
              bepe79
              Felhasználó
                balev wrote:
                Figyelj Bepe!

                Ez a wireless kártya támogatás ami neked kell, nincs a kernelben?
                Vagy gyártó oldaláról nem lehet driver-t szedni hozzá?

                Valami miatt blacklist-re tettek a bcm43xx-et, igy minden disztro szenved vele, kiveve a Mepis-t. Nemreg eletre keltettem a Mandriva 2007.1 alatt az ndiswrapperrel, de nem tartott sokaig, kovetkezo bootnal mar megint nem ment. A 2.6.17-es kerneltol benne van, tehat mindegyik kernel tudja, mert ez az egyik leggyakoribb wlan chipset.

                Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098358
                bepe79
                Felhasználó
                  Macskajancsi wrote:
                  VectoR wrote:
                  Nem tűnt fel, hogy bepe79 napok óta nem terrorizál bennünket ?! :)))))))))))

                  Biztosan meghozta neki a brit posta a king of wifi disztróját, na azóta nem tud a netre kapcsolódni…. ;D

                  Kiprobaltam a nagy feisty-t, hat a nagy beharangozott zer0config network, amit az Ubuntu hirdetett, azt eredmenyezte, hogy mar a rendszer felallasakor bcm43xx fwcutter meg firmware hibakat jelzett… Ugyhogy azt varom, hogy a landsoflinux-ra kikeruljon az uj, javitott Mepis 6.5.02, es azt fogom megrendelni.

                  Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098359
                  bepe79
                  Felhasználó
                    Macskajancsi wrote:
                    VectoR wrote:
                    Nem tűnt fel, hogy bepe79 napok óta nem terrorizál bennünket ?! :)))))))))))

                    Biztosan meghozta neki a brit posta a king of wifi disztróját, na azóta nem tud a netre kapcsolódni…. ;D

                    Kiprobaltam a nagy feisty-t, hat a nagy beharangozott zer0config network, amit az Ubuntu hirdetett, azt eredmenyezte, hogy mar a rendszer felallasakor bcm43xx fwcutter meg firmware hibakat jelzett… Ugyhogy azt varom, hogy a landsoflinux-ra kikeruljon az uj, javitott Mepis 6.5.02, es azt fogom megrendelni.

                    Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098356
                    bepe79
                    Felhasználó
                      VectoR wrote:
                      Nem tűnt fel, hogy bepe79 napok óta nem terrorizál bennünket ?! :)))))))))))
                      Lenyúlta a díjat, már ezt is lehetett olvasni előbbre :)))

                      Olvaslak en benneteket, csak nem terrorizallak benneteket. (((((:

                      Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098357
                      bepe79
                      Felhasználó
                        VectoR wrote:
                        Nem tűnt fel, hogy bepe79 napok óta nem terrorizál bennünket ?! :)))))))))))
                        Lenyúlta a díjat, már ezt is lehetett olvasni előbbre :)))

                        Olvaslak en benneteket, csak nem terrorizallak benneteket. (((((:

                      10 bejegyzés megtekintése - 531-540 / 3,376