bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 541-550 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105946
    bepe79
    Felhasználó
      VectoR wrote:
      violazoli wrote:
      Túl tömör, buta júzer nem érteni ennyi bölcsesség…

      tegnap este egy tipikus ” Magyar IT Szakember” akarta megmagyarázni nekem, hogy: „ne mond már nekem, hogy a blackPanther OS nincs kitéve a vírusoknak, olyan rendszer nincs amit nem fertőznek meg a vírusok, a héten is volt kettő a gépemen…”

      Heti 2 virus az meg win eseteben is la`ma / bena user-re vall. Szerintem.

      Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105947
      bepe79
      Felhasználó
        VectoR wrote:
        violazoli wrote:
        Túl tömör, buta júzer nem érteni ennyi bölcsesség…

        tegnap este egy tipikus ” Magyar IT Szakember” akarta megmagyarázni nekem, hogy: „ne mond már nekem, hogy a blackPanther OS nincs kitéve a vírusoknak, olyan rendszer nincs amit nem fertőznek meg a vírusok, a héten is volt kettő a gépemen…”

        Heti 2 virus az meg win eseteben is la`ma / bena user-re vall. Szerintem.

        Hozzászólás: Ubuntu Linux 7.04 (`Feisty Fawn Herd`) #2086478
        bepe79
        Felhasználó

          Nekem csak ma jott meg. (Marmint az Ubuntu CD).

          Hozzászólás: PCLinuxOS magyar közösség oldala #2104497
          bepe79
          Felhasználó

            WTF

            ???

            Hozzászólás: PCLinuxOS magyar közösség oldala #2104498
            bepe79
            Felhasználó

              WTF

              ???

              Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086178
              bepe79
              Felhasználó

                Uj Mepis ISO-k jottek ki, uj verzioszammal, mert par javitast belepakoltak meg a 6.5-be:

                SimplyMEPIS 6.5.02 Update Fixes Vista Detection, MTP device support, etc.:

                „Morgantown, WV, Apl 28, 2007 — SimplyMEPIS 6.5.02 is a minor update to the 6.5 release. The update adds Vista detection, newer alsa sound utilities, better handling of CDROM devices, etc. The updated ISOs are available at MEPIS online mirrors. Individual updated packages are available at the MEPIS 32 and 64 bit package pools.

                The .02 release ISOs include the follow recent updates: alsa-lib, alsa-oss and alsa-utils updated to better match the 1.0.14 alsa sound kernel drivers; MEPIS Installer and MEPIS System Assistant updated to detect and add boot entries for Vista and third party Linux installations; mepis-init and mepis-auto updated to improve configuration of CDROM drives; Amarok updated to improve MTP support; Synaptic updated to 0.57.11.1; and new Getting Started documentation linked from the CD user desktop.

                Also recently updated in response to user requests, but not pre-installed on CD: audacity 1.3.2 sound editor and dmraid 1.0.0.rc13 win-raid support.

                Warren Woodford of MEPIS explains how MEPIS distributes minor updates: „We update 32 and 64 bit versions at the same time, to keep them in sync. As updates become available, we release the packages into the MEPIS repositories. Our users can update at any time with the Synaptic software manager or an alternate package manager of their choice. In this case, some of the updates affect booting from CD or installing on hard drive, so it is important to also release new ISO files.”

                „For MEPIS testers and subscribers, we now offer rapid early access to updated ISOs via ‘delta’ files. For example, by downloading a 15MB delta file and already having the original 6.5 ISO, our testers were able to produce a .02 ISO in maybe 10 minutes. This was suggested by one of our testers, AdrianTM, and it really speeds up our final testing cycle.”

                „On another note, we have added Getting Started documentation on CD. The docs are provided to help new users get up and running with MEPIS, especially if they temporarily don’t have Internet access. Of course, if they are online they can find documentation and people eager to help at the MEPIS Community site and the various MEPIS forum sites. The docs were written and edited by a team led by one of our Wiki administrators, Jerry Bond.”

                32 and 64 bit ISO images are available in the ‘released’ subdirectory at the MEPIS Subscriber’s Site and at the MEPIS public mirrors. For immediate access to new releases, and to support the development of MEPIS, why not go to the MEPIS store and become a MEPIS subscriber? CDs, DVDs, t-shirts, sport shirts, and MEPIS penguins are also available at http://www.mepis.org/store„

                Tehat:

                Kijott a SimplyMEPIS 6.5.02, uj ISO-k is vannak, es egy csomo javitas belekerult:

                – Vista detektalas a boot-nal es boot menunel
                – uj ALSA utilityk
                – jobb CD-ROM / DVD-ROM kezeles
                – Synaptic 0.57.11.1
                – Amarok MTP tamogatassal
                – audacity 1.3.2
                – dmraid 1.0.0.rc13 win-raid tamogatas
                – stb. stb.

                Az uj ISO file-ok letolthetok innen pl.:

                SimplyMEPIS 6.5.02 ISO 32 bit: http://mirror.cs.vt.edu/pub/MEPIS/SimplyMEPIS-CD_6.5.02_32.iso

                SimplyMEPIS 6.5.02 32 bit MD5: http://mirror.cs.vt.edu/pub/MEPIS/SimplyMEPIS-CD_6.5.02_32.md5sum

                SimplyMEPIS 6.5.02 ISO 64 bit: http://mirror.cs.vt.edu/pub/MEPIS/SimplyMEPIS-CD_6.5.02_64.iso

                SimplyMEPIS 6.5.02 64 bit MD5: http://mirror.cs.vt.edu/pub/MEPIS/SimplyMEPIS-CD_6.5.02_64.md5sum

                Hozzászólás: Firefox 3.0 #2085524
                bepe79
                Felhasználó
                  Hozzászólás: Ubuntu Linux 7.04 (`Feisty Fawn Herd`) #2086471
                  bepe79
                  Felhasználó

                    Van, akinek megjott mar a ShipIt-es CD?

                    Hozzászólás: KDE 4 #2095775
                    bepe79
                    Felhasználó
                      vizsla wrote:
                      VectoR wrote:
                      Csak hogy a grafikus környezetnél ez pont fordítva van. Első a megjelenés majd arra a funkcionalítás. A végére már max egy theme-t benyomnak, de eredendően a szerkezet nem fog változni. Itt pedig már az alap megjelenés elavult. Ha most lenne a 2.x-ről a váltás akkor ez egy új világot nyít meg, de így nem…

                      Már az x is elavult…

                      bepe79 wrote:
                      Miert, mit vartatok, mi lesz az a forradalmian uj kinezet? Csillanjon meg a KDE menu, amikor rahuzzuk az egeret, vagy legyenek flash-animalt ikonok, amik megesznek egy c2d e6700+2gbram+8800gtx configot?

                      Nem mintha nem lehetne jobb cuccokat, akár kevesebb memóriából előállítani, de most nem ez a lényeg.
                      A lényeg az, hogy a kde legyen vagy gyors, vagy egyre parasztvakítóbb (vagy mindkettő). A kde a parsztvakítás mellett tette le a voksát… a parasztok meg kezdenek látni.

                      bepe79 wrote:
                      En nem ertem, hogy hogyan kene kineznie, hogy megfeleljen az elvarasotoknak.. A GNOME se` valtozik evek ota semmit sem, megse fikazza senki. A 2.18-as is olyan, mint a 2.16-os volt, meg a 2.14, meg az osszes tobbi. Kinezetre ott sem sok valtozas tortent.

                      Mindenféle kontrol nélkül, valótlanságokat állítasz…

                      Tudjuk. Szerinted mindig mindenki valotlansagokat allit, csak te nem. Mindenki hulye, csak te vagy a helikopter.. Nem gondolod, hogy neha tukorbe is nezhetnel? Es az ilyen baromsag / valotlansag / hazugsag dumakat el kene mar itt a forumon felejteni vegre. Ez egy forum, ahol mindenki elmondhatja, hogy O mit GONDOL! Ugyhogy reszemrol ezt itt be is fejeztem.

                      Hozzászólás: KDE 4 #2095776
                      bepe79
                      Felhasználó
                        vizsla wrote:
                        VectoR wrote:
                        Csak hogy a grafikus környezetnél ez pont fordítva van. Első a megjelenés majd arra a funkcionalítás. A végére már max egy theme-t benyomnak, de eredendően a szerkezet nem fog változni. Itt pedig már az alap megjelenés elavult. Ha most lenne a 2.x-ről a váltás akkor ez egy új világot nyít meg, de így nem…

                        Már az x is elavult…

                        bepe79 wrote:
                        Miert, mit vartatok, mi lesz az a forradalmian uj kinezet? Csillanjon meg a KDE menu, amikor rahuzzuk az egeret, vagy legyenek flash-animalt ikonok, amik megesznek egy c2d e6700+2gbram+8800gtx configot?

                        Nem mintha nem lehetne jobb cuccokat, akár kevesebb memóriából előállítani, de most nem ez a lényeg.
                        A lényeg az, hogy a kde legyen vagy gyors, vagy egyre parasztvakítóbb (vagy mindkettő). A kde a parsztvakítás mellett tette le a voksát… a parasztok meg kezdenek látni.

                        bepe79 wrote:
                        En nem ertem, hogy hogyan kene kineznie, hogy megfeleljen az elvarasotoknak.. A GNOME se` valtozik evek ota semmit sem, megse fikazza senki. A 2.18-as is olyan, mint a 2.16-os volt, meg a 2.14, meg az osszes tobbi. Kinezetre ott sem sok valtozas tortent.

                        Mindenféle kontrol nélkül, valótlanságokat állítasz…

                        Tudjuk. Szerinted mindig mindenki valotlansagokat allit, csak te nem. Mindenki hulye, csak te vagy a helikopter.. Nem gondolod, hogy neha tukorbe is nezhetnel? Es az ilyen baromsag / valotlansag / hazugsag dumakat el kene mar itt a forumon felejteni vegre. Ez egy forum, ahol mindenki elmondhatja, hogy O mit GONDOL! Ugyhogy reszemrol ezt itt be is fejeztem.

                      10 bejegyzés megtekintése - 541-550 / 3,376