Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Megjott a Mandriva 2007.1 DVD-m. Feltelepitettem. Mukodik kapasbol a kepmegjelenites, a hang, meg a laptopomon minden. A net nem mukodott egybol, de azt is eletre csiholtam, bar igy nem az igazi. Telepitesnel hiaba ismeri fel, hogy Broadcom bcm43xx AirForce akarmicsoda, hogyha csak a win-es driverrel hajlando beloni magat… Ez jelenti Mandrivaeknal, hogy a bcm43xx chipset (wireless) tamogatva van, hogy a telepitesnel kitallozhatod a windows-os wlan drivert, es az ndiswrapperrel hasznalhatod azt: no comment… Na mindegy, most belottem, es most linux alol irok. De ez a disztro sem igazi igy, miert kell az en linux disztromnak egy windows-os file-tol fuggnie? Es miert tudja mas disztro mukodtetni ndiswrapper nelkul is?
Megjott a Mandriva 2007.1 DVD-m, amit par napja vettem/rendeltem. 🙂 Most allok neki a telepitesnek.
medveapu wrote:…amelyik hasolnít a re-volt nevű kisautós játékra. Távirányítós autóval kell legyőzni az ellenfeleket különböző pályákon.
Megígértem kicsiny fiamnak, hogy nem csak a vindózos felületen lesz majd, hanem a baglyoson is (uhu).
Egyszer a guglival már találtam egyet, és balga módon nem töltöttem le. A leírásában is megemlítették, hogy hasonlít a fent nevezett re-volt-hoz. Most meg nem találom. Lassan a számonkérés időszaka… rettegek fiam (5éves) megtorlásától.
Ha valaki ráismer saját problémájára vagy tud segíteni, megköszönöm.R.C. Cars for PC:
Publisher: Whiptail Interactive
Developer: Creat Studio
ESRB: E
# of Players: 1-6
Category: Sports
Release Dates: N Amer – 12/11/2003Link: http://pc.gamezone.com/gamesell/p20179.htm
Kep: http://a248.e.akamai.net/f/248/5462/2h/images.gamezone.com/screens/20/1/79/s20179_pc_11.jpg
Ez most komoly, vagy csak bizonyos hardware-eken fagy allandoan? Mert ha minden gepen, akkor az iszonyatos nagy blama lenne. Szidjuk a win-t a fagyasok miatt (a Vista es az XP gyakorlatilag mar nem is fagy csak ugy..), erre a legujabb Ubuntu sorozatosan, tobb embernel is fagy. >:(
vizsla wrote:ventura wrote:az a „zöldség” valaminek az elektonmikroszkópos felvétele ?Eddig jó! (Bár nem gondoltam, hogy valaki is eljut idáig. :)))))
ventura wrote:talán 1 fűszál , vagy zöldség ? 😀Nagyon hideg. :))))
Következő ötlet?rovar / bogar „laba„? : – DDD
vizsla wrote:ventura wrote:az a „zöldség” valaminek az elektonmikroszkópos felvétele ?Eddig jó! (Bár nem gondoltam, hogy valaki is eljut idáig. :)))))
ventura wrote:talán 1 fűszál , vagy zöldség ? 😀Nagyon hideg. :))))
Következő ötlet?rovar / bogar „laba„? : – DDD
VectoR wrote:Infrared wrote:One-ba nemigen látok magyar tamogatástMandriva Linux One 2007 Spring GNOME 32-bit
Brazilian Portuguese, Czech, English, French, German, Italian, Polish, Russian, Spanisés csak a kde-s hez latni extra kieget de abba sincs Magyar nyelv
Mandriva Linux One 2007 Spring KDE Extra i18n 32-bit
Arab, Bulgarian, English, Hindi, Lithuanian, Dutch, Nynorsk, Ukrainian, Uzbek, Simplified Chinese, Traditional Chinese, ZuluEzen nem kell csodálkozni. Magyrországon még a PowerPack-ot is torrent/dc-ről szedték le egyesek, mert a BSA úgy sem „tudja”, hogy az illegális mert Linux…. Ezzel arra akarok célozni, hogy a magyarok semmire sem költenek amiért megérné berakni, ellenőrizni a HU támogatást. Sokkal egyszerűbb kihagyni. Egyébként a Mandriva még évekkel ezelőtt megmondta, hogy nem akar velünk foglalkozni mert értelémetlen. És mennyire jól látta…..
Nem azert, de en par napja _rendeltem meg_ (azaz MEGVETTEM, kifizettem) a Mandriva 2007.1-et. A napokban fog megerkezni. Az Ubuntu 7.04-et nem vettem meg, hanem az ingyenes CD megrendelesi lehetoseguket hasznaltam.
balev wrote:bepe79 wrote:Helyesiras.Ezt az oldalt kisbetu-nek ajanlom: http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=18455&view=findpost&p=4890677 ;D Ha az itteni zavarni szokott, akkor erre mit mondanal?
Ez kész…
Ma volt folytatas is. : – D A topik 5. oldalat: http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=18455&st=90 erdemes elolvasni vegig. (((:
Nekem nincs bajom a mostani Acer-ommal, de en a Dell-t ajanlanam. Igaz, hogy piszokdraga, de azzal sincs sok gond.
-
SzerzőBejegyzés
