Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
2007-04-16-22:36 Hozzászólás: AMD Athlon 64 X2 6000+ (ket mag, 3GHz, 2×1 MB L2 Cache) fillerekert !!! #2101158lacix wrote:kb 30-al kevesebb a gtx
és még mindig nem kell 450-es táp
http://prohardver.hu/cikkek/2006-11-08/geforce_8800_gtx_forradalmi_nagyagyu/oldal_8.html
utolsó bekezdésElolvastam. (:
„És jöjjön a lényeg: a táp terhelve a konnektorból 347 wattot vett fel, azaz 80 %-os hatásfokot számolva a konfiguráció kb. 280 wattot fogyasztott, miközben a Far Cry 1600×1200-as felbontásban 16xQ AA/16xAF beállítások mellett futott.„
Ebben mar csak azt az egyet nem ertem, hogy DX10-es VGA-t miert DX9-es programmal (jatekkal) teszteltek, meg akkor is, ha itt most az aramfelvetelen es a tapon volt a hangsuly. Azert jo, FSP..
Az nVidia nem a pH hw-szakertoinek szanta a leirast, hanem azert irjak, hogy egyszeri Pistike ne rakja 300-as Codegany ala a 8800GTX-et.2007-04-16-20:29 Hozzászólás: AMD Athlon 64 X2 6000+ (ket mag, 3GHz, 2×1 MB L2 Cache) fillerekert !!! #2101153kayapo wrote:„185-180W”
Emberek utánna számolt valamelyiktek ennek 180W/3.3V=54.5454545454A
A réz vezető (Cu) 1mm2-en 6A-t képes átengedni, akkor ez cirka 9mm2 (3mm x 3mm) ilyen keresztmetszetű vezető (ha a házat nem számítom) az egész gépben nincs!Ekkora teljesítmény csak nanosecundumokig megy bele akármibe ami egy számítógépben van.
Különben a processzorból füstgenerátor lesz!
Akarhogyan is van, azert ajanl az nVidia 450 W-os tapot, mert 185 W-okat kepes nyomni egy 8800 (gef8). Hogy hogyan, azt ne tolem kerdezd, hanem az nV-tol. (:
2007-04-16-20:29 Hozzászólás: AMD Athlon 64 X2 6000+ (ket mag, 3GHz, 2×1 MB L2 Cache) fillerekert !!! #2101154kayapo wrote:„185-180W”
Emberek utánna számolt valamelyiktek ennek 180W/3.3V=54.5454545454A
A réz vezető (Cu) 1mm2-en 6A-t képes átengedni, akkor ez cirka 9mm2 (3mm x 3mm) ilyen keresztmetszetű vezető (ha a házat nem számítom) az egész gépben nincs!Ekkora teljesítmény csak nanosecundumokig megy bele akármibe ami egy számítógépben van.
Különben a processzorból füstgenerátor lesz!
Akarhogyan is van, azert ajanl az nVidia 450 W-os tapot, mert 185 W-okat kepes nyomni egy 8800 (gef8). Hogy hogyan, azt ne tolem kerdezd, hanem az nV-tol. (:
kisbetu wrote:Márpedig eddig te vagy a „verseny” egyetlen haszonélvezője: versenyt indítottál, özönlenek a nevezések, eredményt meg nem hirdettél.Biztos lenyúltad a „nevezési díjakat”.
Igy is van. (: Lenyultam az osszes lovet, mert nem tudtok elkapni, 1500 km-re vagyok toletek. : – DDD
OFF: az en es a te postod kozott mi az a LinuxForum.hu reklam vagy spam-bot gyanus post? : – /
Vagy csak en latom?kisbetu wrote:Márpedig eddig te vagy a „verseny” egyetlen haszonélvezője: versenyt indítottál, özönlenek a nevezések, eredményt meg nem hirdettél.Biztos lenyúltad a „nevezési díjakat”.
Igy is van. (: Lenyultam az osszes lovet, mert nem tudtok elkapni, 1500 km-re vagyok toletek. : – DDD
OFF: az en es a te postod kozott mi az a LinuxForum.hu reklam vagy spam-bot gyanus post? : – /
Vagy csak en latom?Az biztos, hogy en nem, mert desktopot sem raktam be. 🙂
De ami kesik nem mulik, csak meg mindig irjak az OS-emet, ami alol majdan a desktopot kilopom. ;DAz biztos, hogy en nem, mert desktopot sem raktam be. 🙂
De ami kesik nem mulik, csak meg mindig irjak az OS-emet, ami alol majdan a desktopot kilopom. ;Dsmica wrote:Persze még nem házasodtunk össze…Velem? Velem nem is fox.

„Késik a Feisty RC1 kiadás„
:rolleyes: Csak tudnam, hogyha meg az rc1 sincs kesz, akkor mit rendeltunk mi meg, smica?!
Akkor meg par honapocskat varhatunk, amig kijon az rc1, rc2, rc3, rcx, final, es utana meg 4-6 het, mig postazzak.
vizsla wrote:Na, akkor felelevenítem ezt a témát, egy méltán nagy népszerűségnek örvendő – nem mellesleg zseniális – disztrib ihlette deszktoppal…LOL. Azert remelem, hogy most a violazolival karoltve nem itt folytatjatok a gobo-flame-et tovabb..
-
SzerzőBejegyzés