bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 621-630 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • bepe79
    Felhasználó
      lacix wrote:
      kb 30-al kevesebb a gtx

      és még mindig nem kell 450-es táp
      http://prohardver.hu/cikkek/2006-11-08/geforce_8800_gtx_forradalmi_nagyagyu/oldal_8.html
      utolsó bekezdés

      Elolvastam. (:

      „És jöjjön a lényeg: a táp terhelve a konnektorból 347 wattot vett fel, azaz 80 %-os hatásfokot számolva a konfiguráció kb. 280 wattot fogyasztott, miközben a Far Cry 1600×1200-as felbontásban 16xQ AA/16xAF beállítások mellett futott.„

      Ebben mar csak azt az egyet nem ertem, hogy DX10-es VGA-t miert DX9-es programmal (jatekkal) teszteltek, meg akkor is, ha itt most az aramfelvetelen es a tapon volt a hangsuly. Azert jo, FSP..
      Az nVidia nem a pH hw-szakertoinek szanta a leirast, hanem azert irjak, hogy egyszeri Pistike ne rakja 300-as Codegany ala a 8800GTX-et.

      bepe79
      Felhasználó
        kayapo wrote:
        „185-180W”
        Emberek utánna számolt valamelyiktek ennek 180W/3.3V=54.5454545454A
        A réz vezető (Cu) 1mm2-en 6A-t képes átengedni, akkor ez cirka 9mm2 (3mm x 3mm) ilyen keresztmetszetű vezető (ha a házat nem számítom) az egész gépben nincs!

        Ekkora teljesítmény csak nanosecundumokig megy bele akármibe ami egy számítógépben van.

        Különben a processzorból füstgenerátor lesz!

        Akarhogyan is van, azert ajanl az nVidia 450 W-os tapot, mert 185 W-okat kepes nyomni egy 8800 (gef8). Hogy hogyan, azt ne tolem kerdezd, hanem az nV-tol. (:

        bepe79
        Felhasználó
          kayapo wrote:
          „185-180W”
          Emberek utánna számolt valamelyiktek ennek 180W/3.3V=54.5454545454A
          A réz vezető (Cu) 1mm2-en 6A-t képes átengedni, akkor ez cirka 9mm2 (3mm x 3mm) ilyen keresztmetszetű vezető (ha a házat nem számítom) az egész gépben nincs!

          Ekkora teljesítmény csak nanosecundumokig megy bele akármibe ami egy számítógépben van.

          Különben a processzorból füstgenerátor lesz!

          Akarhogyan is van, azert ajanl az nVidia 450 W-os tapot, mert 185 W-okat kepes nyomni egy 8800 (gef8). Hogy hogyan, azt ne tolem kerdezd, hanem az nV-tol. (:

          Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098254
          bepe79
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            Márpedig eddig te vagy a „verseny” egyetlen haszonélvezője: versenyt indítottál, özönlenek a nevezések, eredményt meg nem hirdettél.

            Biztos lenyúltad a „nevezési díjakat”.

            Igy is van. (: Lenyultam az osszes lovet, mert nem tudtok elkapni, 1500 km-re vagyok toletek. : – DDD

            OFF: az en es a te postod kozott mi az a LinuxForum.hu reklam vagy spam-bot gyanus post? : – /
            Vagy csak en latom?

            Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098255
            bepe79
            Felhasználó
              kisbetu wrote:
              Márpedig eddig te vagy a „verseny” egyetlen haszonélvezője: versenyt indítottál, özönlenek a nevezések, eredményt meg nem hirdettél.

              Biztos lenyúltad a „nevezési díjakat”.

              Igy is van. (: Lenyultam az osszes lovet, mert nem tudtok elkapni, 1500 km-re vagyok toletek. : – DDD

              OFF: az en es a te postod kozott mi az a LinuxForum.hu reklam vagy spam-bot gyanus post? : – /
              Vagy csak en latom?

              Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098248
              bepe79
              Felhasználó

                Az biztos, hogy en nem, mert desktopot sem raktam be.  🙂
                De ami kesik nem mulik, csak meg mindig irjak az OS-emet, ami alol majdan a desktopot kilopom.  ;D

                Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098249
                bepe79
                Felhasználó

                  Az biztos, hogy en nem, mert desktopot sem raktam be.  🙂
                  De ami kesik nem mulik, csak meg mindig irjak az OS-emet, ami alol majdan a desktopot kilopom.  ;D

                  Hozzászólás: Ubuntu Linux 7.04 (`Feisty Fawn Herd`) #2086369
                  bepe79
                  Felhasználó
                    smica wrote:
                    Persze még nem házasodtunk össze…

                    Velem? Velem nem is fox. biggrin_2.gif

                    Hozzászólás: Ubuntu Linux 7.04 (`Feisty Fawn Herd`) #2086366
                    bepe79
                    Felhasználó

                      „Késik a Feisty RC1 kiadás„

                      http://hup.hu/node/38173

                      :rolleyes: Csak tudnam, hogyha meg az rc1 sincs kesz, akkor mit rendeltunk mi meg, smica?!

                      Akkor meg par honapocskat varhatunk, amig kijon az rc1, rc2, rc3, rcx, final, es utana meg 4-6 het, mig postazzak.

                      Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098238
                      bepe79
                      Felhasználó
                        vizsla wrote:
                        Na, akkor felelevenítem ezt a témát, egy méltán nagy népszerűségnek örvendő – nem mellesleg zseniális – disztrib ihlette deszktoppal…

                        LOL. Azert remelem, hogy most a violazolival karoltve nem itt folytatjatok a gobo-flame-et tovabb..

                      10 bejegyzés megtekintése - 621-630 / 3,376