bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 631-640 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098239
    bepe79
    Felhasználó
      vizsla wrote:
      Na, akkor felelevenítem ezt a témát, egy méltán nagy népszerűségnek örvendő – nem mellesleg zseniális – disztrib ihlette deszktoppal…

      LOL. Azert remelem, hogy most a violazolival karoltve nem itt folytatjatok a gobo-flame-et tovabb..

      Hozzászólás: Sabayon Linux #2085214
      bepe79
      Felhasználó

        Megjelent a  Sabayon Linux x86/x86-64 v3.4 Loop 1:

        http://www.sabayonlinux.org/forum/viewtopic.php?p=36304

        Ujitasok a web-oldal szerint:

        # Updated Linux kernel to 2.6.21-rc5 supporting the DeviceScape Wireless Stack (http://git.kernel.org/?p=linux/kernel/git/linville/wireless-dev.git;a=summary)
        # Updated Genkernel to 3.4.7
        # Updated ATI Drivers to 8.35.5
        # Updated ndiswrapper to 1.41
        # Updated GNOME to 2.18 release
        # Fixed some bugs in KDE and on the KickOff Menu
        # x86 Edition: Added VirtualBox 1.3.8
        # Sabayon Linux BinMerge utility (binmerge): a small emerge wrapper to install precompiled packages (while we’re all waiting for Entropy) from our online Packages repository: http://www.sabayon.org/packages/
        # Sabayon Linux Installer updated to the latest SVN: a lot of bugs fixed
        # ddcxinfo-knoppix removed, Monitor resolution detection is now completely managed by X.Org 7.2
        # Updated DeviceScape Wireless stack patches, now the kernel supports:
        – AT&T/Lucent old WaveLAN Pcmcia wireless support
        – Xircom Netwave AirSurfer Pcmcia wireless support
        – Aviator/Raytheon 2.4MHz wireless support
        – Intel PRO/Wireless 2100 Network Connection
        – Intel PRO/Wireless 2200BG and 2915ABG Network Connection
        – Cisco/Aironet 34X/35X/4500/4800 ISA and PCI cards
        – Hermes chipset 802.11b support (Orinoco/Prism2/Symbol)
        – Hermes in PLX9052 based PCI adaptor support (Netgear MA301 etc.)
        – Hermes in TMD7160 based PCI adaptor support
        – Nortel emobility PCI adaptor support
        – Prism 2.5 PCI 802.11b adaptor support
        – Atmel at76c50x chipset 802.11b support
        – Atmel at76c506 PCI cards
        – Hermes PCMCIA card support
        – Symbol Spectrum24 Trilogy PCMCIA card support
        – Cisco/Aironet 34X/35X/4500/4800 PCMCIA cards
        – Atmel at76c502/at76c504 PCMCIA cards
        – Planet WL3501 PCMCIA cards
        – Intersil Prism GT/Duette/Indigo PCI/Cardbus
        – USB ZD1201 based Wireless device support
        – IEEE 802.11 for Host AP (Prism2/2.5/3 and WEP/TKIP/CCMP)
        – Host AP driver for Prism2/2.5/3 in PLX9052 PCI adaptors
        – Host AP driver for Prism2.5 PCI adaptors
        – Host AP driver for Prism2/2.5/3 PC Cards
        – Prism2 CS Support
        – Broadcom BCM43xx wireless support
        – TI acx100/acx111 802.11b/g PCI
        – TI acx100/acx111 802.11b/g USB
        – ADMtek ADM8211 support
        – ZyDAS ZD1211/ZD1211B USB-wireless support
        – Broadcom BCM43xx wireless support (mac80211 stack)
        – Ralink rt2400 pci/pcmcia support
        – Ralink rt2500 pci/pcmcia support
        – Ralink rt61 pci/pcmcia support
        – Ralink rt2500 usb support
        – Ralink rt73 usb support
        – ADMtek ADM8211 support
        – Softmac Prism54 support
        – Prism54 USB support
        – Prism54 PCI support
        – ZyDAS ZD1211/ZD1211B USB support (mac80211 stack)
        – Realtek 8187 USB support
        – Intel PRO/Wireless 3945ABG Network Connection

        Ebbol ezt: „ – Broadcom BCM43xx wireless support (mac80211 stack)„ most mar sajnos nem hiszem el, merthogy a 3.3 elott is ezt irtak, azert vettem meg.  >:(  🙁

        Hozzászólás: Ubuntu Linux 7.10 `Gutsy Gibbon` #2101476
        bepe79
        Felhasználó
          medveapu wrote:
          Esetleg azt tudod, hogy melyik lesz LTS?
          7.04 vagy 7.10 ?

          Hat azt nem sajna. A hwsw-n is ment a talalgatas.

          Hozzászólás: Ubuntu Linux 7.10 `Gutsy Gibbon` #2101477
          bepe79
          Felhasználó
            medveapu wrote:
            Esetleg azt tudod, hogy melyik lesz LTS?
            7.04 vagy 7.10 ?

            Hat azt nem sajna. A hwsw-n is ment a talalgatas.

            Hozzászólás: Ubuntu Linux 7.04 (`Feisty Fawn Herd`) #2086365
            bepe79
            Felhasználó

              Feisty hup-sorozes: http://hup.hu/node/38129  🙂

              Hozzászólás: Kocsma topik #1950718
              bepe79
              Felhasználó
                kisbetu wrote:
                Azoknak,akki nem járnak HUP-ra, de érdekli őket az IT-technológia, itt egy gondolatébresztő cikk, elég provokatív címmel:

                A Microsoft halott.

                Itt pedig meg egy cikk:

                http://hup.hu/node/38107

                mely utan az emberben (legalabbis bennem) megfogalmazodik, hogy az M$ elmehet a jo budos @%#$%#$^ $%#$^#$-ba. Ez azert szerintem mar kicsit tobb a soknal…

                Hozzászólás: openSUSE 10.3 #2096134
                bepe79
                Felhasználó
                  Hozzászólás: openSUSE 10.3 #2096133
                  bepe79
                  Felhasználó
                    vizsla wrote:
                    Pontosabban az, hogy témát indítson… mert abban esélye van, hogy „top” legyen. :)))

                    rolleyes_2.gif

                    Hozzászólás: Win XP és a Suse 10.2 közti különbség. #2100875
                    bepe79
                    Felhasználó
                      medveapu wrote:
                      T:>cd /data
                      The system cannot find the path specified.

                      T:>ver

                      Microsoft Windows XP [Version 5.1.2600]

                      T:>cd /data
                      The system cannot find the path specified.

                      T:>cd data

                      T:data>

                      Nekem nem warez xp van, ez nem csinájja.
                      Vagy ezt is elrontottam?

                      Nekem sem warez XP-m van, hanem origi official, legal. WinXP Media Center Edition 2005 SP2 Eng.

                      Hozzászólás: Win XP és a Suse 10.2 közti különbség. #2100876
                      bepe79
                      Felhasználó
                        medveapu wrote:
                        T:>cd /data
                        The system cannot find the path specified.

                        T:>ver

                        Microsoft Windows XP [Version 5.1.2600]

                        T:>cd /data
                        The system cannot find the path specified.

                        T:>cd data

                        T:data>

                        Nekem nem warez xp van, ez nem csinájja.
                        Vagy ezt is elrontottam?

                        Nekem sem warez XP-m van, hanem origi official, legal. WinXP Media Center Edition 2005 SP2 Eng.

                      10 bejegyzés megtekintése - 631-640 / 3,376