Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Tony Magic wrote:kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Nos senki sem talált különbséget az XP és a 10.2 közt?
Te nem olvasod a topikot.
Megtaláltam a különbségetAz nem egészen úgy van, hiszen a jobbra döntött perjel ott is funkcionál . 😀
Ezt en is alatamasztom:
Microsoft Windows XP [Version 5.1.2600]
(C) Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.C:Documents and Settingspeti>cd..
C:Documents and Settings>cd..
C:>cd /Program
C:Program>
🙂
Tony Magic wrote:kisbetu wrote:Tony Magic wrote:Nos senki sem talált különbséget az XP és a 10.2 közt?Te nem olvasod a topikot.
Megtaláltam a különbségetAz nem egészen úgy van, hiszen a jobbra döntött perjel ott is funkcionál . 😀
Ezt en is alatamasztom:
Microsoft Windows XP [Version 5.1.2600]
(C) Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.C:Documents and Settingspeti>cd..
C:Documents and Settings>cd..
C:>cd /Program
C:Program>
🙂
2007-04-12-11:44 Hozzászólás: AMD Athlon 64 X2 6000+ (ket mag, 3GHz, 2×1 MB L2 Cache) fillerekert !!! #2101143lacix wrote:csak, hogy tisztázzuk a fogyasztást:
pl.
http://prohardver.hu/cikkek/2006-11-23/geforce_8800_gts_asustol/oldal_2.html
http://prohardver.hu/cikkek/2006-11-02/elso_negymagos_intel_core_2_quad_teszt/oldal_2.html
de további rengeteg tesztet találhatsz a netena gyártók, azért ajánlanak ekkora tápokat, mert a gyenge minőségű tápokra hiába van rajta, hogy 500watt jó ha leadnak 300-at
Tudom, hogy ebbol 185-180W a tenyleges, elolvastam a 8800GTX/GTS tesztben. De az ajanlott az akkor is ennyi a gyarto szerint, amivel nem celszeru viccelni. Ugyanis akinek 8800GTX van a gepeben, annak nagy valoszinuseggel ott figyel mellette egy e6700 v. egy 6000+, meg audigyIV, stb., es akkor maris van letjogosultsaga az 500-600W-os tapnak.
2007-04-12-11:44 Hozzászólás: AMD Athlon 64 X2 6000+ (ket mag, 3GHz, 2×1 MB L2 Cache) fillerekert !!! #2101144lacix wrote:csak, hogy tisztázzuk a fogyasztást:
pl.
http://prohardver.hu/cikkek/2006-11-23/geforce_8800_gts_asustol/oldal_2.html
http://prohardver.hu/cikkek/2006-11-02/elso_negymagos_intel_core_2_quad_teszt/oldal_2.html
de további rengeteg tesztet találhatsz a netena gyártók, azért ajánlanak ekkora tápokat, mert a gyenge minőségű tápokra hiába van rajta, hogy 500watt jó ha leadnak 300-at
Tudom, hogy ebbol 185-180W a tenyleges, elolvastam a 8800GTX/GTS tesztben. De az ajanlott az akkor is ennyi a gyarto szerint, amivel nem celszeru viccelni. Ugyanis akinek 8800GTX van a gepeben, annak nagy valoszinuseggel ott figyel mellette egy e6700 v. egy 6000+, meg audigyIV, stb., es akkor maris van letjogosultsaga az 500-600W-os tapnak.
„Az Ars Technica futólag szemügyre vette a Dolphin-t, a KDE 4-be várható filekezelőt. „A Dolphin számos olyan egyedülálló, használhatóságot javító szolgáltatást tartalmaz, amely a KDE jelenlegi filekezelőjében, a Konqueror-ban nem érhető el. Például a Dolphin-ban megtalálható egy, a Thunar és a Windows Vista által inspirált navigációs sáv (navigation bar), egy, a filekezeléshez inkább mint a webböngészéshez illő bookmark rendszer, egy sokkal rugalmasabb sidebar rendszer, és egy kevésbé zavaró értesítési rendszert, amely nem szakítja meg a felhasználó munkafolyamatait.”„
Forras: hup
Link: http://hup.hu/node/37995
„Az Ars Technica futólag szemügyre vette a Dolphin-t, a KDE 4-be várható filekezelőt. „A Dolphin számos olyan egyedülálló, használhatóságot javító szolgáltatást tartalmaz, amely a KDE jelenlegi filekezelőjében, a Konqueror-ban nem érhető el. Például a Dolphin-ban megtalálható egy, a Thunar és a Windows Vista által inspirált navigációs sáv (navigation bar), egy, a filekezeléshez inkább mint a webböngészéshez illő bookmark rendszer, egy sokkal rugalmasabb sidebar rendszer, és egy kevésbé zavaró értesítési rendszert, amely nem szakítja meg a felhasználó munkafolyamatait.”„
Forras: hup
Link: http://hup.hu/node/37995
Kijott a stabil Xfce 4.4.1, changelog itt: http://www.xfce.org/documentation/changelogs/4.4.1 , egy tonnanyi bugfix es uj dolog van benne.
2007-04-11-20:41 Hozzászólás: AMD Athlon 64 X2 6000+ (ket mag, 3GHz, 2×1 MB L2 Cache) fillerekert !!! #2101139vizsla, te Intel-berenc vagy szvsz. ;D Nyugi, csak pojjjen, olvastam, hogy miknek neveztek eddig. Ide most ez illett.. ;D ::)
2007-04-11-20:41 Hozzászólás: AMD Athlon 64 X2 6000+ (ket mag, 3GHz, 2×1 MB L2 Cache) fillerekert !!! #2101140vizsla, te Intel-berenc vagy szvsz. ;D Nyugi, csak pojjjen, olvastam, hogy miknek neveztek eddig. Ide most ez illett.. ;D ::)
2007-04-11-20:20 Hozzászólás: AMD Athlon 64 X2 6000+ (ket mag, 3GHz, 2×1 MB L2 Cache) fillerekert !!! #2101135Tehat 450-400 W-os tap a minimum !!!, SLI-hez (nV), vagy CF-hez (ATi Crossfire) pedig 550 W…
Es akkor ez meg csak az vga. Mindezt csak osszehasonlitaskepp irtam. -
SzerzőBejegyzés