bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 641-650 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Win XP és a Suse 10.2 közti különbség. #2100867
    bepe79
    Felhasználó
      Tony Magic wrote:
      kisbetu wrote:
      Tony Magic wrote:
      Nos senki sem talált különbséget az XP és a 10.2 közt?

      Te nem olvasod a topikot.
      Megtaláltam a különbséget

      Az nem egészen úgy van, hiszen a jobbra döntött perjel ott is funkcionál .    😀

      Ezt en is alatamasztom:

      Microsoft Windows XP [Version 5.1.2600]
      (C) Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.

      C:Documents and Settingspeti>cd..

      C:Documents and Settings>cd..

      C:>cd /Program

      C:Program>

      🙂

      Hozzászólás: Win XP és a Suse 10.2 közti különbség. #2100868
      bepe79
      Felhasználó
        Tony Magic wrote:
        kisbetu wrote:
        Tony Magic wrote:
        Nos senki sem talált különbséget az XP és a 10.2 közt?

        Te nem olvasod a topikot.
        Megtaláltam a különbséget

        Az nem egészen úgy van, hiszen a jobbra döntött perjel ott is funkcionál .    😀

        Ezt en is alatamasztom:

        Microsoft Windows XP [Version 5.1.2600]
        (C) Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.

        C:Documents and Settingspeti>cd..

        C:Documents and Settings>cd..

        C:>cd /Program

        C:Program>

        🙂

        bepe79
        Felhasználó
          lacix wrote:
          csak, hogy tisztázzuk a fogyasztást:
          pl.
          http://prohardver.hu/cikkek/2006-11-23/geforce_8800_gts_asustol/oldal_2.html
          http://prohardver.hu/cikkek/2006-11-02/elso_negymagos_intel_core_2_quad_teszt/oldal_2.html
          de további rengeteg tesztet találhatsz a neten

          a gyártók, azért ajánlanak ekkora tápokat, mert a gyenge minőségű tápokra hiába van rajta, hogy 500watt jó ha leadnak 300-at

          Tudom, hogy ebbol 185-180W a tenyleges, elolvastam a 8800GTX/GTS tesztben. De az ajanlott az akkor is ennyi a gyarto szerint, amivel nem celszeru viccelni. Ugyanis akinek 8800GTX van a gepeben, annak nagy valoszinuseggel ott figyel mellette egy e6700 v. egy 6000+, meg audigyIV, stb., es akkor maris van letjogosultsaga az 500-600W-os tapnak.

          bepe79
          Felhasználó
            lacix wrote:
            csak, hogy tisztázzuk a fogyasztást:
            pl.
            http://prohardver.hu/cikkek/2006-11-23/geforce_8800_gts_asustol/oldal_2.html
            http://prohardver.hu/cikkek/2006-11-02/elso_negymagos_intel_core_2_quad_teszt/oldal_2.html
            de további rengeteg tesztet találhatsz a neten

            a gyártók, azért ajánlanak ekkora tápokat, mert a gyenge minőségű tápokra hiába van rajta, hogy 500watt jó ha leadnak 300-at

            Tudom, hogy ebbol 185-180W a tenyleges, elolvastam a 8800GTX/GTS tesztben. De az ajanlott az akkor is ennyi a gyarto szerint, amivel nem celszeru viccelni. Ugyanis akinek 8800GTX van a gepeben, annak nagy valoszinuseggel ott figyel mellette egy e6700 v. egy 6000+, meg audigyIV, stb., es akkor maris van letjogosultsaga az 500-600W-os tapnak.

            Hozzászólás: KDE 4 #2095741
            bepe79
            Felhasználó

              „Az Ars Technica futólag szemügyre vette a Dolphin-t, a KDE 4-be várható filekezelőt. „A Dolphin számos olyan egyedülálló, használhatóságot javító szolgáltatást tartalmaz, amely a KDE jelenlegi filekezelőjében, a Konqueror-ban nem érhető el. Például a Dolphin-ban megtalálható egy, a Thunar és a Windows Vista által inspirált navigációs sáv (navigation bar), egy, a filekezeléshez inkább mint a webböngészéshez illő bookmark rendszer, egy sokkal rugalmasabb sidebar rendszer, és egy kevésbé zavaró értesítési rendszert, amely nem szakítja meg a felhasználó munkafolyamatait.”„

              Forras: hup

              Link: http://hup.hu/node/37995

              Hozzászólás: KDE 4 #2095742
              bepe79
              Felhasználó

                „Az Ars Technica futólag szemügyre vette a Dolphin-t, a KDE 4-be várható filekezelőt. „A Dolphin számos olyan egyedülálló, használhatóságot javító szolgáltatást tartalmaz, amely a KDE jelenlegi filekezelőjében, a Konqueror-ban nem érhető el. Például a Dolphin-ban megtalálható egy, a Thunar és a Windows Vista által inspirált navigációs sáv (navigation bar), egy, a filekezeléshez inkább mint a webböngészéshez illő bookmark rendszer, egy sokkal rugalmasabb sidebar rendszer, és egy kevésbé zavaró értesítési rendszert, amely nem szakítja meg a felhasználó munkafolyamatait.”„

                Forras: hup

                Link: http://hup.hu/node/37995

                Hozzászólás: Megjelent az Xfce 4.4 #2088078
                bepe79
                Felhasználó

                  Kijott a stabil Xfce 4.4.1, changelog itt: http://www.xfce.org/documentation/changelogs/4.4.1 , egy tonnanyi bugfix es uj dolog van benne.

                  bepe79
                  Felhasználó

                    vizsla, te Intel-berenc vagy szvsz.  ;D Nyugi, csak pojjjen, olvastam, hogy miknek neveztek eddig. Ide most ez illett..  ;D ::)

                    bepe79
                    Felhasználó

                      vizsla, te Intel-berenc vagy szvsz.  ;D Nyugi, csak pojjjen, olvastam, hogy miknek neveztek eddig. Ide most ez illett..  ;D ::)

                      bepe79
                      Felhasználó

                        Tehat 450-400 W-os tap a minimum !!!, SLI-hez (nV), vagy CF-hez (ATi Crossfire) pedig 550 W…
                        Es akkor ez meg csak az vga. Mindezt csak osszehasonlitaskepp irtam.

                      10 bejegyzés megtekintése - 641-650 / 3,376