Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
MajorosAndras wrote:Macskajancsi wrote:bepe79 wrote:Tehat a 10.3 Alpha3 mar ezeket fogja `szallitani`.
Arról van már valami információd, hogy a 10.3 Alpha4 mit fog szállítani?
Az Alpha5-ről nem is beszélve.Juj, olyan izgatott vagyok! ;D ;D ;D
Azt, hogy mi lesz a 10.3 Alpha 3-ban valószínüleg innen tudja: Factory/News
Pontosan. Mint ahogyan ezt a nyito hozzaszolasomban le is irtam, meg be is linkeltem.
2007-04-07-21:07 Hozzászólás: 2 magos AMD Opteronok 3GHz-es orajelen, 2MB L2 cache-el, Xeon alazo gyorsasaggal #2099406Meg nyitok par ilyen AMD vs. Intel flameware-t, es vizslanak hipp-hopp meglesz a 10K-ja.. ;D 😛
2007-04-07-21:07 Hozzászólás: 2 magos AMD Opteronok 3GHz-es orajelen, 2MB L2 cache-el, Xeon alazo gyorsasaggal #2099407Meg nyitok par ilyen AMD vs. Intel flameware-t, es vizslanak hipp-hopp meglesz a 10K-ja.. ;D 😛
2007-04-07-21:06 Hozzászólás: 2 magos AMD Opteronok 3GHz-es orajelen, 2MB L2 cache-el, Xeon alazo gyorsasaggal #2099404VectoR wrote:és ki az a Wiki? :))))))))))))))))))Viki az vizslanak a baratnoje lehet, mert folyton ot emlegeti, meg folyton csak orajta jar az esze. : – D
2007-04-07-21:06 Hozzászólás: 2 magos AMD Opteronok 3GHz-es orajelen, 2MB L2 cache-el, Xeon alazo gyorsasaggal #2099405VectoR wrote:és ki az a Wiki? :))))))))))))))))))Viki az vizslanak a baratnoje lehet, mert folyton ot emlegeti, meg folyton csak orajta jar az esze. : – D
2007-04-07-17:50 Hozzászólás: 2 magos AMD Opteronok 3GHz-es orajelen, 2MB L2 cache-el, Xeon alazo gyorsasaggal #2099396vizsla wrote:„Szerver fronton mar elony az AMD-nel”
Mégis honnan veszel ilyen baromságokat! Mégis miben az előny? Színesebb?„desktop fronton pedig a c2d-k erkezteig szinten az elony az AMD-nel volt.”
Igen addig az intel ~77%-on volt, amíg az amd ~22-n…
Noha most ~74-25 az intel javára köszönhetően az amd desktop és különösen notebook cpu piacon történő előtörésnek.De a 25, már majdnem 74, hónap már 80-19-re fog vezetni az amd, úgye?
Gondolkozz már egy picit!
2006-ban
IntelAMD
Alapítás:19681969
Árbevétel:35,7 milliárd
Munkások:9416ezer
Téma:CPU, alaplap c., flash, hál. k., sw.CPU, Videok.
*– csökken
Tehát az Intel egy 5x akkora cég, mint az AMD. Vezető a piacon, nemcsak termékekben, de az emberek tudatában is.
És úgy beszélsz róla, mintha az Intel egy kis szemétdomb lenne az AMD-hez képest.*Wiki
Elbeszelsz a tema mellett, a kutya nem beszelt az AMD piaci reszesedeserol, es a dolgozoinak szamarol. Egyszeruen jobb architekturaval mindig is egy lepessel az intel elott jartak. Lasd: P2/Cel vs. Duron/TBird, Athlon64 vs. P4, A64 X2 vs. P4E, Centrino vs. Turion, es meg sorolhatnam. Egyszeruen jobb procikat tud csinalni toredek penzbol es tizedannyi emberi eroforrassal. Na ez a nem mindegy. Es akkor most itt van a 2 magos Opteron meg a 4 magos Opteron vs. Xenon, nemsokara pedig nem kell felni, itt lesz a C2D ellenfele is.
2007-04-07-17:50 Hozzászólás: 2 magos AMD Opteronok 3GHz-es orajelen, 2MB L2 cache-el, Xeon alazo gyorsasaggal #2099397vizsla wrote:„Szerver fronton mar elony az AMD-nel”
Mégis honnan veszel ilyen baromságokat! Mégis miben az előny? Színesebb?„desktop fronton pedig a c2d-k erkezteig szinten az elony az AMD-nel volt.”
Igen addig az intel ~77%-on volt, amíg az amd ~22-n…
Noha most ~74-25 az intel javára köszönhetően az amd desktop és különösen notebook cpu piacon történő előtörésnek.De a 25, már majdnem 74, hónap már 80-19-re fog vezetni az amd, úgye?
Gondolkozz már egy picit!
2006-ban
IntelAMD
Alapítás:19681969
Árbevétel:35,7 milliárd
Munkások:9416ezer
Téma:CPU, alaplap c., flash, hál. k., sw.CPU, Videok.
*– csökken
Tehát az Intel egy 5x akkora cég, mint az AMD. Vezető a piacon, nemcsak termékekben, de az emberek tudatában is.
És úgy beszélsz róla, mintha az Intel egy kis szemétdomb lenne az AMD-hez képest.*Wiki
Elbeszelsz a tema mellett, a kutya nem beszelt az AMD piaci reszesedeserol, es a dolgozoinak szamarol. Egyszeruen jobb architekturaval mindig is egy lepessel az intel elott jartak. Lasd: P2/Cel vs. Duron/TBird, Athlon64 vs. P4, A64 X2 vs. P4E, Centrino vs. Turion, es meg sorolhatnam. Egyszeruen jobb procikat tud csinalni toredek penzbol es tizedannyi emberi eroforrassal. Na ez a nem mindegy. Es akkor most itt van a 2 magos Opteron meg a 4 magos Opteron vs. Xenon, nemsokara pedig nem kell felni, itt lesz a C2D ellenfele is.
szerk.: (dupla)
Akkor kedves vizsla es kedves kisbetu forumtars, biztosan elkerulte figyelmeteket eme mondatom:
Tehat a 10.3 Alpha3 mar ezeket fogja `szallitani`.
A `fogja` szocska meg ugye a magyarban a jovo idore utal, ezek utan nem ertem a kerdeseteket…
Olvasni kene egy kicsit, nem pedig az elo faba is belekotni.Frissultek a SuSE csomagok, a legfobb valtozasok az Alpha2 ota:
Changes since openSUSE 10.3 Alpha 2
* Linux kernel 2.6.21_rc5
* further fixes for using libata by default for IDE devices
* Alsa 1.0.14rc3
* TeX Live replaces teTex
* addition of native GNOME opensuse-updaterBeagle 0.2.16.3
CUPS 1.2.10
gimp-unstable 2.3.15
GNOME 2.18
K3b 1.0
ndiswrapper 1.39
OpenSSH 4.6p1
Qt 4.2.3
Wine 0.9.33Tehat a 10.3 Alpha3 mar ezeket fogja `szallitani`.
-
SzerzőBejegyzés