bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 701-710 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: openSUSE 10.3 #2096127
    bepe79
    Felhasználó
      MajorosAndras wrote:
      Macskajancsi wrote:
      bepe79 wrote:
      Tehat a 10.3 Alpha3 mar ezeket fogja `szallitani`.

      Arról van már valami információd, hogy a 10.3 Alpha4 mit fog szállítani?
      Az Alpha5-ről nem is beszélve.

      Juj, olyan izgatott vagyok!  ;D ;D ;D

      Azt, hogy mi lesz a 10.3 Alpha 3-ban valószínüleg innen tudja: Factory/News

      Pontosan. Mint ahogyan ezt a nyito hozzaszolasomban le is irtam, meg be is linkeltem.

      bepe79
      Felhasználó

        Meg nyitok par ilyen AMD vs. Intel flameware-t, es vizslanak hipp-hopp meglesz a 10K-ja..  ;D 😛

        bepe79
        Felhasználó

          Meg nyitok par ilyen AMD vs. Intel flameware-t, es vizslanak hipp-hopp meglesz a 10K-ja..  ;D 😛

          bepe79
          Felhasználó
            VectoR wrote:
            és ki az a Wiki? :))))))))))))))))))

            Viki az vizslanak a baratnoje lehet, mert folyton ot emlegeti, meg folyton csak orajta jar az esze. : – D

            bepe79
            Felhasználó
              VectoR wrote:
              és ki az a Wiki? :))))))))))))))))))

              Viki az vizslanak a baratnoje lehet, mert folyton ot emlegeti, meg folyton csak orajta jar az esze. : – D

              bepe79
              Felhasználó
                vizsla wrote:
                „Szerver fronton mar elony az AMD-nel”
                Mégis honnan veszel ilyen baromságokat! Mégis miben az előny? Színesebb?

                „desktop fronton pedig a c2d-k erkezteig szinten az elony az AMD-nel volt.”
                Igen addig az intel ~77%-on volt, amíg az amd ~22-n…
                Noha most ~74-25 az intel javára köszönhetően az amd desktop és különösen notebook cpu piacon történő előtörésnek.

                De a 25, már majdnem 74, hónap már 80-19-re fog vezetni az amd, úgye?

                Gondolkozz már egy picit!

                2006-ban

                IntelAMD
                Alapítás:19681969
                Árbevétel:35,7 milliárd
                Munkások:9416ezer
                Téma:CPU, alaplap c., flash, hál. k., sw.CPU, Videok.
                *

                – csökken

                Tehát az Intel egy 5x akkora cég, mint az AMD. Vezető a piacon, nemcsak termékekben, de az emberek tudatában is.
                És úgy beszélsz róla, mintha az Intel egy kis szemétdomb lenne az AMD-hez képest.

                *Wiki

                Elbeszelsz a tema mellett, a kutya nem beszelt az AMD piaci reszesedeserol, es a dolgozoinak szamarol. Egyszeruen jobb architekturaval mindig is egy lepessel az intel elott jartak. Lasd: P2/Cel vs. Duron/TBird, Athlon64 vs. P4, A64 X2 vs. P4E, Centrino vs. Turion, es meg sorolhatnam. Egyszeruen jobb procikat tud csinalni toredek penzbol es tizedannyi emberi eroforrassal. Na ez a nem mindegy. Es akkor most itt van a 2 magos Opteron meg a 4 magos Opteron vs. Xenon, nemsokara pedig nem kell felni, itt lesz a C2D ellenfele is.

                bepe79
                Felhasználó
                  vizsla wrote:
                  „Szerver fronton mar elony az AMD-nel”
                  Mégis honnan veszel ilyen baromságokat! Mégis miben az előny? Színesebb?

                  „desktop fronton pedig a c2d-k erkezteig szinten az elony az AMD-nel volt.”
                  Igen addig az intel ~77%-on volt, amíg az amd ~22-n…
                  Noha most ~74-25 az intel javára köszönhetően az amd desktop és különösen notebook cpu piacon történő előtörésnek.

                  De a 25, már majdnem 74, hónap már 80-19-re fog vezetni az amd, úgye?

                  Gondolkozz már egy picit!

                  2006-ban

                  IntelAMD
                  Alapítás:19681969
                  Árbevétel:35,7 milliárd
                  Munkások:9416ezer
                  Téma:CPU, alaplap c., flash, hál. k., sw.CPU, Videok.
                  *

                  – csökken

                  Tehát az Intel egy 5x akkora cég, mint az AMD. Vezető a piacon, nemcsak termékekben, de az emberek tudatában is.
                  És úgy beszélsz róla, mintha az Intel egy kis szemétdomb lenne az AMD-hez képest.

                  *Wiki

                  Elbeszelsz a tema mellett, a kutya nem beszelt az AMD piaci reszesedeserol, es a dolgozoinak szamarol. Egyszeruen jobb architekturaval mindig is egy lepessel az intel elott jartak. Lasd: P2/Cel vs. Duron/TBird, Athlon64 vs. P4, A64 X2 vs. P4E, Centrino vs. Turion, es meg sorolhatnam. Egyszeruen jobb procikat tud csinalni toredek penzbol es tizedannyi emberi eroforrassal. Na ez a nem mindegy. Es akkor most itt van a 2 magos Opteron meg a 4 magos Opteron vs. Xenon, nemsokara pedig nem kell felni, itt lesz a C2D ellenfele is.

                  Hozzászólás: openSUSE 10.3 #2096124
                  bepe79
                  Felhasználó

                    szerk.: (dupla)

                    Hozzászólás: openSUSE 10.3 #2096123
                    bepe79
                    Felhasználó

                      Akkor kedves vizsla es kedves kisbetu forumtars, biztosan elkerulte figyelmeteket eme mondatom:

                      Tehat a 10.3 Alpha3 mar ezeket fogja `szallitani`.

                      A `fogja` szocska meg ugye a magyarban a jovo idore utal, ezek utan nem ertem a kerdeseteket…
                      Olvasni kene egy kicsit, nem pedig az elo faba is belekotni.

                      Hozzászólás: openSUSE 10.3 #2096119
                      bepe79
                      Felhasználó

                        Frissultek a SuSE csomagok, a legfobb valtozasok az Alpha2 ota:

                        Changes since openSUSE 10.3 Alpha 2

                            * Linux kernel 2.6.21_rc5
                            * further fixes for using libata by default for IDE devices
                            * Alsa 1.0.14rc3
                            * TeX Live replaces teTex
                            * addition of native GNOME opensuse-updater

                        Beagle 0.2.16.3
                        CUPS 1.2.10
                        gimp-unstable 2.3.15
                        GNOME 2.18
                        K3b 1.0
                        ndiswrapper 1.39
                        OpenSSH 4.6p1
                        Qt 4.2.3
                        Wine 0.9.33

                        Tehat a 10.3 Alpha3 mar ezeket fogja `szallitani`.

                      10 bejegyzés megtekintése - 701-710 / 3,376