Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Frissultek a SuSE csomagok, a legfobb valtozasok az Alpha2 ota:
Changes since openSUSE 10.3 Alpha 2
* Linux kernel 2.6.21_rc5
* further fixes for using libata by default for IDE devices
* Alsa 1.0.14rc3
* TeX Live replaces teTex
* addition of native GNOME opensuse-updaterBeagle 0.2.16.3
CUPS 1.2.10
gimp-unstable 2.3.15
GNOME 2.18
K3b 1.0
ndiswrapper 1.39
OpenSSH 4.6p1
Qt 4.2.3
Wine 0.9.33Tehat a 10.3 Alpha3 mar ezeket fogja `szallitani`.
2007-04-07-12:59 Hozzászólás: 2 magos AMD Opteronok 3GHz-es orajelen, 2MB L2 cache-el, Xeon alazo gyorsasaggal #2099392vizsla wrote:„de felkotheti az Intel a gagyat”
Az amd az intelhez képest egy légypiszok (még vagy 100 évig az is lesz, tök mindegy mit vesz meg, mert az intel több pénzzel többet vesz).Es akkor meg en vagyok az elvakult `fan`…
Majd meglatjuk. Szerver fronton mar elony az AMD-nel, desktop fronton pedig a c2d-k erkezteig szinten az elony az AMD-nel volt. (Hogy honnan veszitek ennek az ellenkezojet, azt nem tudom…) Es nem sokba fog kerulni olyan desktop prockot kihozni, ami ugy nyomja le a c2d-t, mint anno az A64 X2 4800+ a P4-eseket. Merthogy ez tortent, ha jobban megprobalsz visszaemlekezni..2007-04-07-12:59 Hozzászólás: 2 magos AMD Opteronok 3GHz-es orajelen, 2MB L2 cache-el, Xeon alazo gyorsasaggal #2099393vizsla wrote:„de felkotheti az Intel a gagyat”
Az amd az intelhez képest egy légypiszok (még vagy 100 évig az is lesz, tök mindegy mit vesz meg, mert az intel több pénzzel többet vesz).Es akkor meg en vagyok az elvakult `fan`…
Majd meglatjuk. Szerver fronton mar elony az AMD-nel, desktop fronton pedig a c2d-k erkezteig szinten az elony az AMD-nel volt. (Hogy honnan veszitek ennek az ellenkezojet, azt nem tudom…) Es nem sokba fog kerulni olyan desktop prockot kihozni, ami ugy nyomja le a c2d-t, mint anno az A64 X2 4800+ a P4-eseket. Merthogy ez tortent, ha jobban megprobalsz visszaemlekezni..MBence wrote:Fönn van a gépeden valamelyik RC? Ha igen, csak nyomj egy apt-get dist-upgrade -et és voilá. Én ma jöttem haza Franciao.-ból úgyhogy még nem tudtam kipróbálni. Ezt is mobilról írom. Alszom egyet és majd este jelentkezem. (M2007-04-07-06:58 Hozzászólás: 2 magos AMD Opteronok 3GHz-es orajelen, 2MB L2 cache-el, Xeon alazo gyorsasaggal #2099388vizsla wrote:„Azt hiszem, hogy az AMD szerver-fronton visszavette vezeto helyet”
„Nem vagy véletlenül AMD fan?”
1) a jelek szerint még csak állítólag szállítják a lapkákat
2) semmilyen összehasonlítás nincs (csak az amd mondott valamit)
3) az intel cpu-i már jóideje kaphatóak„es desktop fronton sem fog sok idobe tellni lenyomnia az E6300-t meg az E6700-akat.”
Az intel meg csendben ül a milliárdjain és nézi :)))Azt nem tudom, hogy mit fog csinalni, de felkotheti az Intel a gagyat, miutan az AMD mar az ATi-t is magaenak mondhatja. Emlekezz majd par ev mulva erre a post-ra, es meglatjuk.. ; – )
2007-04-07-06:58 Hozzászólás: 2 magos AMD Opteronok 3GHz-es orajelen, 2MB L2 cache-el, Xeon alazo gyorsasaggal #2099389vizsla wrote:„Azt hiszem, hogy az AMD szerver-fronton visszavette vezeto helyet”
„Nem vagy véletlenül AMD fan?”
1) a jelek szerint még csak állítólag szállítják a lapkákat
2) semmilyen összehasonlítás nincs (csak az amd mondott valamit)
3) az intel cpu-i már jóideje kaphatóak„es desktop fronton sem fog sok idobe tellni lenyomnia az E6300-t meg az E6700-akat.”
Az intel meg csendben ül a milliárdjain és nézi :)))Azt nem tudom, hogy mit fog csinalni, de felkotheti az Intel a gagyat, miutan az AMD mar az ATi-t is magaenak mondhatja. Emlekezz majd par ev mulva erre a post-ra, es meglatjuk.. ; – )
Ez mar nevetseges, ami a bcm43xx korul zajlik:
„Tegnap kiderült, hogy az OpenBSD CVS-ében megjelent bcw driver a linuxos bcm43xx driver másolata – a hasonlóságok „enyhén” szembetűnőek. A bcm43xx fejlesztők felvették a kapcsolatot az OpenBSD fejlesztőkkel, és kifejtették, hogy a driver bizonyos részeit hajlandóak újralicencelni, annak viszont nem örülnek, hogy mindenféle megkeresés nélkül egy másik licenc alé helyezték a kódot…„
Link: http://hup.hu/node/37832
Forras: hup.hu
>:(
Mas:
Valaki kiprobalta mar a 6.5-ot? Milyen? Erdemes megvennem, vagy varjam meg a Mandriva 2007.1-et?
Meg nem tudtam megrendelni, mert egyszeruen nem hajlandok kitenni az oldalukra a CD/DVD megrendelos oldalak, hiaba frissitgetem naponta 60000x oket. A Puppy Linux meg a tobbi baromsag bezzeg ott figyel a fooldalon.sany wrote:http://www.linuxforum.hu/index.php?action=dlattach;attach=3450;type=avatarÉhes vagy szerelmes?
Ha éhes megértem hogy nem akar zászlót enni! ;D ;D ;D
A zavatarom? ;D A pingvint simogatja, tehat szereti. :rolleyes: 😉
smica wrote:bepe79 wrote:Latom, Balage forumtars eppen amokfut. ;DAbban te is jó vagy… 😀 🙂
Szerk.: De ne vedd sértésnek! 🙂Nem veszem. 🙂

-
SzerzőBejegyzés
