Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Latom, Balage forumtars eppen amokfut. ;D
kisbetu wrote:Háj evribodri!(Jövök offolni.)
Találtam egy nagyon aktuális linukszos vírushírt. (Ezért off.)
Tehettem volna hírekbe is, de mint talán érthető lesz, annyira mégsem hír.
Tehettem volna a biztonságba, hisz mióta várunk már egy igazi vírusra…És akkor! Voilá!
A „csatabárd” topikban ezzel a megjegyzéssel mutatta be Hamster kolléga:
„Eh, ilyenkor kicsit irigykedem… Nem tudom ti., hogy kinek van több felesleges ideje: annak, aki iPod-ra Linuxot fejleszt, vagy aki az iPod-ra fejlesztett Linuxra koncepcióvírust ír: http://www.f-secure.com/weblog/archives/archive-042007.html#00001163 :-/”
Annak is sok ideje lehet, aki Symbian-ra (S60-ra) gyartja a virusokat, ugyanis a Symbianos mobilokra mar evek ota leteznek virusok.
vetye66 wrote:Gyanítom sikerült…Nem, meg meg sem rendeltem. : – D Utana meg meg vagy 2 nap, mig kipostazzak. Ez meg csak a kijovetel miatti orvendes.. (((:
medveapu wrote:bepe79 wrote:Nem kell, meg fogom venni, ahogy a Sabayon 3.3-at is. ; – )Remélem sikeresebben sikerül sikerre vinned az installálást, mint a másiknál…. 🙂 🙂 😉
En is. A Mepis 6.5-nel mar a beta 1-nel sem volt gond, es azota meg kijott vagy 6 beta meg 3 RC. Ugyhogy gyanitom, hogy nem lesz ilyen gondom.
No meg nem is banom annyira, hogy tamogatom a Mepis-t, csak felo, hogy abbol a 3-4 fontbol ok egy pennyt sem fognak latni, hanem zsebre teszi ez a linuxland, aki kiirja, es kesz.
kisbetu wrote:bepe79 wrote:Nem. 🙂 Itt: http://www.landoflinux.co.uk/store/A „Free UK delivery” azt jelenti, hogy jön a furgon és kezedbe adják?
Pontosan. Tehat csak a CD/DVD arat kell kifizetni, es ingyenesen postazzak, nem szamolnak fel kulon koltseget. Es majdnem a kezembe kapom, 20 metert kell gyalogolnom a Payroll Office-ig, aminek a Post Office reszlegeben megkapom.
kisbetu wrote:Beslattyogasz linukszbótba?Nem. 🙂 Itt: http://www.landoflinux.co.uk/store/
kisbetu wrote:attila1964 wrote:Na végre, bepe79 újra nagykanállal ehet… 🙂Csak előbb kell valaki, aki postázza neki.
Nem kell, meg fogom venni, ahogy a Sabayon 3.3-at is. ; – )
kisbetu wrote:kopipészt errorMilyen igaz; javitva.
-
SzerzőBejegyzés
