bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 721-730 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1950677
    bepe79
    Felhasználó

      Latom, Balage forumtars eppen amokfut.  ;D

      Hozzászólás: Kocsma topik #1950676
      bepe79
      Felhasználó
        kisbetu wrote:
        Háj evribodri!

        (Jövök offolni.)

        Találtam egy nagyon aktuális linukszos vírushírt. (Ezért off.)
        Tehettem volna hírekbe is, de mint talán érthető lesz, annyira mégsem hír.
        Tehettem volna a biztonságba, hisz mióta várunk már egy igazi vírusra…

        És akkor! Voilá!

        A „csatabárd” topikban ezzel a megjegyzéssel mutatta be Hamster kolléga:

        „Eh, ilyenkor kicsit irigykedem… Nem tudom ti., hogy kinek van több felesleges ideje: annak, aki iPod-ra Linuxot fejleszt, vagy aki az iPod-ra fejlesztett Linuxra koncepcióvírust ír: http://www.f-secure.com/weblog/archives/archive-042007.html#00001163 :-/”

        Annak is sok ideje lehet, aki Symbian-ra (S60-ra) gyartja a virusokat, ugyanis a Symbianos mobilokra mar evek ota leteznek virusok.

        Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086164
        bepe79
        Felhasználó
          vetye66 wrote:
          Gyanítom sikerült…

          Nem, meg meg sem rendeltem. : – D Utana meg meg vagy 2 nap, mig kipostazzak. Ez meg csak a kijovetel miatti orvendes.. (((:

          Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086162
          bepe79
          Felhasználó

            singing.gif celebrate.gif spinonhead.gif rock.gif grin.gif bouncing.gif singingred.gif

            Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086161
            bepe79
            Felhasználó
              medveapu wrote:
              bepe79 wrote:
              Nem kell, meg fogom venni, ahogy a Sabayon 3.3-at is. ; – )

              Remélem sikeresebben sikerül sikerre vinned az installálást, mint a másiknál…. 🙂 🙂 😉

              En is. A Mepis 6.5-nel mar a beta 1-nel sem volt gond, es azota meg kijott vagy 6 beta meg 3 RC. Ugyhogy gyanitom, hogy nem lesz ilyen gondom.

              Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086157
              bepe79
              Felhasználó

                No meg nem is banom annyira, hogy tamogatom a Mepis-t, csak felo, hogy abbol a 3-4 fontbol ok egy pennyt sem fognak latni, hanem zsebre teszi ez a linuxland, aki kiirja, es kesz.

                Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086156
                bepe79
                Felhasználó
                  kisbetu wrote:
                  bepe79 wrote:
                  Nem. 🙂 Itt: http://www.landoflinux.co.uk/store/

                  A „Free UK delivery” azt jelenti, hogy jön a furgon és kezedbe adják?

                  Pontosan. Tehat csak a CD/DVD arat kell kifizetni, es ingyenesen postazzak, nem szamolnak fel kulon koltseget. Es majdnem a kezembe kapom, 20 metert kell gyalogolnom a Payroll Office-ig, aminek a Post Office reszlegeben megkapom.

                  Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086154
                  bepe79
                  Felhasználó
                    kisbetu wrote:
                    Beslattyogasz linukszbótba?

                    Nem. 🙂 Itt: http://www.landoflinux.co.uk/store/

                    Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086152
                    bepe79
                    Felhasználó
                      kisbetu wrote:
                      attila1964 wrote:
                      Na végre, bepe79 újra nagykanállal ehet… 🙂

                      Csak előbb kell valaki, aki postázza neki.

                      Nem kell, meg fogom venni, ahogy a Sabayon 3.3-at is. ; – )

                      Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086148
                      bepe79
                      Felhasználó
                        kisbetu wrote:
                        kopipészt error

                        Milyen igaz; javitva.

                      10 bejegyzés megtekintése - 721-730 / 3,376