Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
KIJOTT!!!
Distribution Release: SimplyMEPIS 6.5:
http://distrowatch.com/?newsid=04150
„After three months of intensive development, Warren Woodford has announced the final release of SimplyMEPIS 6.5: „SimplyMEPIS 6.5 for 32 and 64 bit Intel and AMD based PCs and MacTels has been released by MEPIS. 6.5 started as a minor update to the Ubuntu pool compatible 6.0 release of SimplyMEPIS but the project quickly expanded to add the 7.1 X window manager, newer display and wireless drivers, Mac Intel support, Amarok music player with music store and MTP support, and the experimental Beryl 3D desktop.” SimplyMEPIS 6.5 ships with Linux kernel 2.6.15, X.Org 7.1, KDE 3.5.3, Firefox 2.0, the latest NVIDIA and ATI graphics drivers, and Beryl 0.2.0. See the complete press release for further information.„
Letoltes:
SimplyMEPIS 6.5 Final / Stable (32 bit): [url url=http://ftp://carroll.aset.psu.edu/pub/linux/distributions/mepis/released/SimplyMEPIS-CD_6.5.00_32.iso]ftp://carroll.aset.psu.edu/pub/linux/distributions/mepis/released/SimplyMEPIS-CD_6.5.00_32.iso[/url]
SimplyMEPIS 6.5 Final / Stable (64 bit): [url url=http://ftp://carroll.aset.psu.edu/pub/linux/distributions/mepis/released/SimplyMEPIS-CD_6.5.00_64.iso]ftp://carroll.aset.psu.edu/pub/linux/distributions/mepis/released/SimplyMEPIS-CD_6.5.00_64.iso[/url]
kisbetu wrote:bepe79 wrote:Nem is volt, mert a tema cime Kocsma, es az Offtopic szekcio alatt leledzik. (((:Attól még éppen lehetne, mert a pl. kocsmában operáról társalogni eléggé off lenne.
De eddig nem volt, tehát kirohanásnak helye nincs.Egyetertek. Poen volt, ugyhogy nem fogok kirohanni sehova. : – DDD Azert raktam oda a smiley-kat. BTW vizsla ma mindenhol csak OFF-ol, hamar meg akarja csipni a 10K-t.
kisbetu wrote:bepe79 wrote:Kernem szepen az offolast abbafejezniNem láttam az iméntiekben semmi offolást.
Nem is volt, mert a tema cime Kocsma, es az Offtopic szekcio alatt leledzik. (((:
vizsla wrote:„es elkuldok par embert egy het pihire!”
És, melyik tengerpartra?Majd mindjart meglatod, mert az Off-kiralyokkal kezdem. (:
Kernem szepen az offolast abbafejezni, ellenkezo esetben kenytelen leszek par figyelmeztetest kiosztani, es elkuldok par embert egy het pihire! >:( ;D
.
.
vizsla wrote:bepe79 wrote:Nah, a kep meg lemaradt:
Most meg a link hibás….
Amúgy a linukszfórum.hu már nem is jó… de nem baj, mert coming soon :)))Ugy latszik, nem sikerul kepet beszurnom. : – D
Azert meg probalkozom. : – )vizsla wrote:bepe79 wrote:Nah, a kep meg lemaradt:
Most meg a link hibás….
Amúgy a linukszfórum.hu már nem is jó… de nem baj, mert coming soon :)))Ugy latszik, nem sikerul kepet beszurnom. : – D
Azert meg probalkozom. : – )Nah, a kep meg lemaradt:

-
SzerzőBejegyzés
