bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 731-740 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086146
    bepe79
    Felhasználó

      KIJOTT!!!

      Distribution Release: SimplyMEPIS 6.5:

      http://distrowatch.com/?newsid=04150

      „After three months of intensive development, Warren Woodford has announced the final release of SimplyMEPIS 6.5: „SimplyMEPIS 6.5 for 32 and 64 bit Intel and AMD based PCs and MacTels has been released by MEPIS. 6.5 started as a minor update to the Ubuntu pool compatible 6.0 release of SimplyMEPIS but the project quickly expanded to add the 7.1 X window manager, newer display and wireless drivers, Mac Intel support, Amarok music player with music store and MTP support, and the experimental Beryl 3D desktop.” SimplyMEPIS 6.5 ships with Linux kernel 2.6.15, X.Org 7.1, KDE 3.5.3, Firefox 2.0, the latest NVIDIA and ATI graphics drivers, and Beryl 0.2.0. See the complete press release for further information.„

      Letoltes:

      SimplyMEPIS 6.5 Final / Stable (32 bit): [url url=http://ftp://carroll.aset.psu.edu/pub/linux/distributions/mepis/released/SimplyMEPIS-CD_6.5.00_32.iso]ftp://carroll.aset.psu.edu/pub/linux/distributions/mepis/released/SimplyMEPIS-CD_6.5.00_32.iso[/url]

      SimplyMEPIS 6.5 Final / Stable (64 bit): [url url=http://ftp://carroll.aset.psu.edu/pub/linux/distributions/mepis/released/SimplyMEPIS-CD_6.5.00_64.iso]ftp://carroll.aset.psu.edu/pub/linux/distributions/mepis/released/SimplyMEPIS-CD_6.5.00_64.iso[/url]

      Hozzászólás: Kocsma topik #1950657
      bepe79
      Felhasználó
        kisbetu wrote:
        bepe79 wrote:
        Nem is volt, mert a tema cime Kocsma, es az Offtopic szekcio alatt leledzik. (((:

        Attól még éppen lehetne, mert a pl. kocsmában operáról társalogni eléggé off lenne.
        De eddig nem volt, tehát kirohanásnak helye nincs.

        Egyetertek. Poen volt, ugyhogy nem fogok kirohanni sehova. : – DDD Azert raktam oda a smiley-kat. BTW vizsla ma mindenhol csak OFF-ol, hamar meg akarja csipni a 10K-t.

        Hozzászólás: Kocsma topik #1950655
        bepe79
        Felhasználó
          kisbetu wrote:
          bepe79 wrote:
          Kernem szepen az offolast abbafejezni

          Nem láttam az iméntiekben semmi offolást.

          Nem is volt, mert a tema cime Kocsma, es az Offtopic szekcio alatt leledzik. (((:

          Hozzászólás: Kocsma topik #1950653
          bepe79
          Felhasználó
            vizsla wrote:
            „es elkuldok par embert egy het pihire!”
            És, melyik tengerpartra?

            Majd mindjart meglatod, mert az Off-kiralyokkal kezdem. (:

            Hozzászólás: Kocsma topik #1950651
            bepe79
            Felhasználó

              Kernem szepen az offolast abbafejezni, ellenkezo esetben kenytelen leszek par figyelmeztetest kiosztani, es elkuldok par embert egy het pihire!  >:(  ;D

              Hozzászólás: Csinos desktopok #2094109
              bepe79
              Felhasználó

                .

                Hozzászólás: Csinos desktopok #2094110
                bepe79
                Felhasználó

                  .

                  Hozzászólás: Csinos desktopok #2094107
                  bepe79
                  Felhasználó
                    vizsla wrote:
                    bepe79 wrote:
                    Nah, a kep meg lemaradt:

                    bepedesktopdate030407picture1.jpg

                    Most meg a link hibás….
                    Amúgy a linukszfórum.hu már nem is jó… de nem baj, mert coming soon :)))

                    Ugy latszik, nem sikerul kepet beszurnom. : – D
                    Azert meg probalkozom. : – )

                    Hozzászólás: Csinos desktopok #2094108
                    bepe79
                    Felhasználó
                      vizsla wrote:
                      bepe79 wrote:
                      Nah, a kep meg lemaradt:

                      bepedesktopdate030407picture1.jpg

                      Most meg a link hibás….
                      Amúgy a linukszfórum.hu már nem is jó… de nem baj, mert coming soon :)))

                      Ugy latszik, nem sikerul kepet beszurnom. : – D
                      Azert meg probalkozom. : – )

                      Hozzászólás: Csinos desktopok #2094103
                      bepe79
                      Felhasználó

                        Nah, a kep meg lemaradt:

                        bepedesktopdate030407picture1.jpg

                      10 bejegyzés megtekintése - 731-740 / 3,376