Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nah, a kep meg lemaradt:

Na, csinaltam egy shotit a desktopomrol. 🙂 Azert nem a masik topikba rakom, mert nem ezzel nevezek. 😉
Na, csinaltam egy shotit a desktopomrol. 🙂 Azert nem a masik topikba rakom, mert nem ezzel nevezek. 😉
vizsla wrote:Hamar meglesz az a 10k… azóta ez a 10. hozzászólásom. :)))Na de ennek a 2/3-a OFF volt. : – D
3D-s desktop asszem` meg csak egy volt, ha jol figyeltem, es szerintem nem feltetlenul ver egy 3D-s desktop egy 2D-st. Legalabbis attol, hogy hajladozik a panel, meg gorbul ossze-vissza, nem lesz szebb, csak zavarobb. 🙂
3D-s desktop asszem` meg csak egy volt, ha jol figyeltem, es szerintem nem feltetlenul ver egy 3D-s desktop egy 2D-st. Legalabbis attol, hogy hajladozik a panel, meg gorbul ossze-vissza, nem lesz szebb, csak zavarobb. 🙂
2. podcast / MEPIS Talks – 2:
* Play: Click to play
* Artist: MEPIS
* Title: MEPIS Talks – 2
* Album: Weekly Marklar
* Track: 2
* Genre: Other
* Year: 2007
* Length: 61:49 minutes (28.3 MB)
* Format: MP3 Stereo 24kHz 64Kbps (CBR)http://www.mepis.org/audio/play/13302
A Mepis RC forumban azt irjak ( http://www.mepislovers.org/forums/showthread.php?t=5880 ), hogy ha jol ertettek az audio-anyagban, akkor a Mepis 7 mar az uj, Ubuntu Feisty-re fog epulni. Mondjuk erre kivancsi leszek, mikor mar reg kint van az Edgy, par nap mulva jon a Feisty, a Mepis 6.5 meg meg mindig nincs kint, ami az ezer eves Dapperre epul.
VectoR wrote:bepe79 wrote:Nem kell megsertodni, kinottunk mar abbol a korbol.. : – D En mint mondtam, meg tudnam szervezni a linuxforum.hu keretein belul, amolyan kisiskolas modszerrel: a hwsw-n is inditottunk (inditottam) 3D Mark `06 versenyt, es azt is egesz jol levezenyeltuk, minden siman ment. Itt is nyithatunk egy topikot, vagy megtarthatjuk a mar meglevot, es mindenki szavaz, hogy a berakottak kozul neki melyik tetszik legjobban. Es a szavazatok alapjan pedig sorbarendezhetoek az userek desktopjai, tehat felallithato sorrend. Biztos van mas utja-modja is, de ezert nem kell fizetni senkinek sem, meg nincs nyeremeny sem, es hat ok ezt akarjak. (:Te tényleg hülye vagy ? Ki a fene sértődne meg azért mert ilyen a közönség, ráadásul ahogy te is írod, elég öreg vagyok ahhoz, hogy pityeregjek…. Amiről te beszélsz az ismételten egy Desktop mutogatás. Én egy versenyt akartam szervezni, szabályokkal, szigorú keretek között, ahogy ezelőtt is volt:
http://desktops.blackpanther.hu
Ha nem tunt volna fel, ott figyel a smiley; en sem gondoltam komolyan, hogy megsertodtel, csak poenbol irtam…
VectoR wrote:bepe79 wrote:Nem kell megsertodni, kinottunk mar abbol a korbol.. : – D En mint mondtam, meg tudnam szervezni a linuxforum.hu keretein belul, amolyan kisiskolas modszerrel: a hwsw-n is inditottunk (inditottam) 3D Mark `06 versenyt, es azt is egesz jol levezenyeltuk, minden siman ment. Itt is nyithatunk egy topikot, vagy megtarthatjuk a mar meglevot, es mindenki szavaz, hogy a berakottak kozul neki melyik tetszik legjobban. Es a szavazatok alapjan pedig sorbarendezhetoek az userek desktopjai, tehat felallithato sorrend. Biztos van mas utja-modja is, de ezert nem kell fizetni senkinek sem, meg nincs nyeremeny sem, es hat ok ezt akarjak. (:Te tényleg hülye vagy ? Ki a fene sértődne meg azért mert ilyen a közönség, ráadásul ahogy te is írod, elég öreg vagyok ahhoz, hogy pityeregjek…. Amiről te beszélsz az ismételten egy Desktop mutogatás. Én egy versenyt akartam szervezni, szabályokkal, szigorú keretek között, ahogy ezelőtt is volt:
http://desktops.blackpanther.hu
Ha nem tunt volna fel, ott figyel a smiley; en sem gondoltam komolyan, hogy megsertodtel, csak poenbol irtam…

http://www.mandriva.com/en/company/press/pr/mandriva_linux_2007_spring_rc3_beijing_is_out
Mandriva LInux 2007 Spring RC3 – Beijing – is out!
Monday April 02 2007
What’s new since Mandriva Linux 2007Major desktop components
*
KDE 3.5.6
*GNOME 2.18
*OpenOffice.org 2.1
*Mozilla Firefox 2.0
Updated configuration tools
Improved hardware support
Beautiful new boot and desktop themesIf you want more information about the development of Mandriva Linux Spring, check the release note out.
-
SzerzőBejegyzés

