bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 741-750 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Csinos desktopok #2094104
    bepe79
    Felhasználó

      Nah, a kep meg lemaradt:

      bepedesktopdate030407picture1.jpg

      Hozzászólás: Csinos desktopok #2094101
      bepe79
      Felhasználó

        Na, csinaltam egy shotit a desktopomrol.  🙂 Azert nem a masik topikba rakom, mert nem ezzel nevezek.  😉

        Hozzászólás: Csinos desktopok #2094102
        bepe79
        Felhasználó

          Na, csinaltam egy shotit a desktopomrol.  🙂 Azert nem a masik topikba rakom, mert nem ezzel nevezek.  😉

          Hozzászólás: Kocsma topik #1950640
          bepe79
          Felhasználó
            vizsla wrote:
            Hamar meglesz az a 10k… azóta ez a 10. hozzászólásom. :)))

            Na de ennek a 2/3-a OFF volt. : – D

            Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098162
            bepe79
            Felhasználó

              3D-s desktop asszem` meg csak egy volt, ha jol figyeltem, es szerintem nem feltetlenul ver egy 3D-s desktop egy 2D-st. Legalabbis attol, hogy hajladozik a panel, meg gorbul ossze-vissza, nem lesz szebb, csak zavarobb.  🙂

              Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098163
              bepe79
              Felhasználó

                3D-s desktop asszem` meg csak egy volt, ha jol figyeltem, es szerintem nem feltetlenul ver egy 3D-s desktop egy 2D-st. Legalabbis attol, hogy hajladozik a panel, meg gorbul ossze-vissza, nem lesz szebb, csak zavarobb.  🙂

                Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086145
                bepe79
                Felhasználó

                  2. podcast / MEPIS Talks – 2:

                      * Play: Click to play 
                      * Artist: MEPIS
                      * Title: MEPIS Talks – 2
                      * Album: Weekly Marklar
                      * Track: 2
                      * Genre: Other
                      * Year: 2007
                      * Length: 61:49 minutes (28.3 MB)
                      * Format: MP3 Stereo 24kHz 64Kbps (CBR)

                  http://www.mepis.org/audio/play/13302

                  A Mepis RC forumban azt irjak ( http://www.mepislovers.org/forums/showthread.php?t=5880 ), hogy ha jol ertettek az audio-anyagban, akkor a Mepis 7 mar az uj, Ubuntu Feisty-re fog epulni. Mondjuk erre kivancsi leszek, mikor mar reg kint van az Edgy, par nap mulva jon a Feisty, a Mepis 6.5 meg meg mindig nincs kint, ami az ezer eves Dapperre epul.

                  Hozzászólás: Csinos desktopok #2094080
                  bepe79
                  Felhasználó
                    VectoR wrote:
                    bepe79 wrote:
                    Nem kell megsertodni, kinottunk mar abbol a korbol.. : – D En mint mondtam, meg tudnam szervezni a linuxforum.hu keretein belul, amolyan kisiskolas modszerrel: a hwsw-n is inditottunk (inditottam) 3D Mark `06 versenyt, es azt is egesz jol levezenyeltuk, minden siman ment. Itt is nyithatunk egy topikot, vagy megtarthatjuk a mar meglevot, es mindenki szavaz, hogy a berakottak kozul neki melyik tetszik legjobban. Es a szavazatok alapjan pedig sorbarendezhetoek az userek desktopjai, tehat felallithato sorrend. Biztos van mas utja-modja is, de ezert nem kell fizetni senkinek sem, meg nincs nyeremeny sem, es hat ok ezt akarjak. (:

                    Te tényleg hülye vagy ? Ki a fene sértődne meg azért mert ilyen a közönség, ráadásul ahogy te is írod, elég öreg vagyok ahhoz, hogy pityeregjek…. Amiről te beszélsz az ismételten egy Desktop mutogatás. Én egy versenyt akartam szervezni, szabályokkal, szigorú keretek között, ahogy ezelőtt is volt:

                    http://desktops.blackpanther.hu

                    Ha nem tunt volna fel, ott figyel a smiley; en sem gondoltam komolyan, hogy megsertodtel, csak poenbol irtam…

                    Hozzászólás: Csinos desktopok #2094079
                    bepe79
                    Felhasználó
                      VectoR wrote:
                      bepe79 wrote:
                      Nem kell megsertodni, kinottunk mar abbol a korbol.. : – D En mint mondtam, meg tudnam szervezni a linuxforum.hu keretein belul, amolyan kisiskolas modszerrel: a hwsw-n is inditottunk (inditottam) 3D Mark `06 versenyt, es azt is egesz jol levezenyeltuk, minden siman ment. Itt is nyithatunk egy topikot, vagy megtarthatjuk a mar meglevot, es mindenki szavaz, hogy a berakottak kozul neki melyik tetszik legjobban. Es a szavazatok alapjan pedig sorbarendezhetoek az userek desktopjai, tehat felallithato sorrend. Biztos van mas utja-modja is, de ezert nem kell fizetni senkinek sem, meg nincs nyeremeny sem, es hat ok ezt akarjak. (:

                      Te tényleg hülye vagy ? Ki a fene sértődne meg azért mert ilyen a közönség, ráadásul ahogy te is írod, elég öreg vagyok ahhoz, hogy pityeregjek…. Amiről te beszélsz az ismételten egy Desktop mutogatás. Én egy versenyt akartam szervezni, szabályokkal, szigorú keretek között, ahogy ezelőtt is volt:

                      http://desktops.blackpanther.hu

                      Ha nem tunt volna fel, ott figyel a smiley; en sem gondoltam komolyan, hogy megsertodtel, csak poenbol irtam…

                      Hozzászólás: Mandriva Linux 2007 Spring (aka 2007.1) #2090765
                      bepe79
                      Felhasználó

                        info_rc3.jpg

                        http://www.mandriva.com/en/company/press/pr/mandriva_linux_2007_spring_rc3_beijing_is_out

                        Mandriva LInux 2007 Spring RC3 – Beijing – is out!

                        Monday April 02 2007
                        What’s new since Mandriva Linux 2007

                        Major desktop components

                            *

                              KDE 3.5.6
                            *

                              GNOME 2.18
                            *

                              OpenOffice.org 2.1
                            *

                              Mozilla Firefox 2.0

                        Updated configuration tools
                        Improved hardware support
                        Beautiful new boot and desktop themes

                        If you want more information about the development of Mandriva Linux Spring, check the release note out.

                      10 bejegyzés megtekintése - 741-750 / 3,376