bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 751-760 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1950627
    bepe79
    Felhasználó
      Vladi wrote:
      Azt tudtátok, hogy a Microsoft integrált néhány linuxos szolgáltatást a Vistába? ;D
      Persze az idegesítő hardver problémákat. 😛
      Íme:
      http://index.hu/tech/szoftver/vistavista07/

      3 posttal feletted. : – D

      Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098098
      bepe79
      Felhasználó

        Nekem az a zold fuves deszktop itt fentebb, meg az elozo oldalrol az esocseppes nagyon tetszik. A hatterkep mennyit tud dobni a desktopon, iszonyat!  🙂 De a tobbi sem rossz!  :rolleyes: 😉

        Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098099
        bepe79
        Felhasználó

          Nekem az a zold fuves deszktop itt fentebb, meg az elozo oldalrol az esocseppes nagyon tetszik. A hatterkep mennyit tud dobni a desktopon, iszonyat!  🙂 De a tobbi sem rossz!  :rolleyes: 😉

          Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098094
          bepe79
          Felhasználó
            kovi wrote:
            melléklet. minden ff-re szűrve.

            Az a fenykepezo ikon alul a ksnapshot-e, vagy valami mas lopoe?

            Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098095
            bepe79
            Felhasználó
              kovi wrote:
              melléklet. minden ff-re szűrve.

              Az a fenykepezo ikon alul a ksnapshot-e, vagy valami mas lopoe?

              Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098090
              bepe79
              Felhasználó

                Nekem meg most irjak csak sajnos a linuxomat, ami alatti keppel majd nevezni tudok. d3.gif (Mandriva 2007.1 v. Mepis 6.5)
                Ugyhogy kis turelmeteket kernem, remelem gyorsan dolgoznak a sracok! (foleg a Mepis-esek)

                Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098091
                bepe79
                Felhasználó

                  Nekem meg most irjak csak sajnos a linuxomat, ami alatti keppel majd nevezni tudok. d3.gif (Mandriva 2007.1 v. Mepis 6.5)
                  Ugyhogy kis turelmeteket kernem, remelem gyorsan dolgoznak a sracok! (foleg a Mepis-esek)

                  Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098084
                  bepe79
                  Felhasználó

                    Azert mereszeltem irni en is ide, mert lattam, hogy mindenki tojik ra, hogy mit irtam.  🙂

                    Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098085
                    bepe79
                    Felhasználó

                      Azert mereszeltem irni en is ide, mert lattam, hogy mindenki tojik ra, hogy mit irtam.  🙂

                      Hozzászólás: Xandros Linux #2098661
                      bepe79
                      Felhasználó
                        kovi wrote:
                        meg most az sem meggyőző, hogy ez a szál a főoldalon van. 1 órán belül lököm a vegyesbe.

                        Miert is? A linuxforum.hu FAQ-janak szabalyaiba v. a netikettjebe utkozik?
                        Ez is linux disztrib, mint az osszes tobbi, aminek topikot nyitottam.
                        No meg hogy tud a csaban kivul barki is topikokat mozgatni megint?

                      10 bejegyzés megtekintése - 751-760 / 3,376