Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Vladi wrote:Azt tudtátok, hogy a Microsoft integrált néhány linuxos szolgáltatást a Vistába? ;D
Persze az idegesítő hardver problémákat. 😛
Íme:
http://index.hu/tech/szoftver/vistavista07/3 posttal feletted. : – D
Nekem az a zold fuves deszktop itt fentebb, meg az elozo oldalrol az esocseppes nagyon tetszik. A hatterkep mennyit tud dobni a desktopon, iszonyat! 🙂 De a tobbi sem rossz! :rolleyes: 😉
Nekem az a zold fuves deszktop itt fentebb, meg az elozo oldalrol az esocseppes nagyon tetszik. A hatterkep mennyit tud dobni a desktopon, iszonyat! 🙂 De a tobbi sem rossz! :rolleyes: 😉
kovi wrote:melléklet. minden ff-re szűrve.Az a fenykepezo ikon alul a ksnapshot-e, vagy valami mas lopoe?
kovi wrote:melléklet. minden ff-re szűrve.Az a fenykepezo ikon alul a ksnapshot-e, vagy valami mas lopoe?
Nekem meg most irjak csak sajnos a linuxomat, ami alatti keppel majd nevezni tudok.
(Mandriva 2007.1 v. Mepis 6.5)
Ugyhogy kis turelmeteket kernem, remelem gyorsan dolgoznak a sracok! (foleg a Mepis-esek)Nekem meg most irjak csak sajnos a linuxomat, ami alatti keppel majd nevezni tudok.
(Mandriva 2007.1 v. Mepis 6.5)
Ugyhogy kis turelmeteket kernem, remelem gyorsan dolgoznak a sracok! (foleg a Mepis-esek)Azert mereszeltem irni en is ide, mert lattam, hogy mindenki tojik ra, hogy mit irtam. 🙂
Azert mereszeltem irni en is ide, mert lattam, hogy mindenki tojik ra, hogy mit irtam. 🙂
kovi wrote:meg most az sem meggyőző, hogy ez a szál a főoldalon van. 1 órán belül lököm a vegyesbe.Miert is? A linuxforum.hu FAQ-janak szabalyaiba v. a netikettjebe utkozik?
Ez is linux disztrib, mint az osszes tobbi, aminek topikot nyitottam.
No meg hogy tud a csaban kivul barki is topikokat mozgatni megint? -
SzerzőBejegyzés