bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 761-770 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Xandros Linux #2098662
    bepe79
    Felhasználó
      kovi wrote:
      meg most az sem meggyőző, hogy ez a szál a főoldalon van. 1 órán belül lököm a vegyesbe.

      Miert is? A linuxforum.hu FAQ-janak szabalyaiba v. a netikettjebe utkozik?
      Ez is linux disztrib, mint az osszes tobbi, aminek topikot nyitottam.
      No meg hogy tud a csaban kivul barki is topikokat mozgatni megint?

      Hozzászólás: Mandriva Linux 2007 Spring (aka 2007.1) #2090764
      bepe79
      Felhasználó

        Az RC1-et RC3 kovette, hogy miert, azt csak Mandrivaek tudjak. Mindegy, hamarosan erkezik az uj, Final / Stable Mandriva.

        Hozzászólás: Mandriva Linux 2007 Spring (aka 2007.1) #2090763
        bepe79
        Felhasználó

          Mandriva Linux 2007.1 RC3: http://distrowatch.com/?newsid=04144
          Vegleges KDE 3.5.6-ot es Gnome 2.18-at tartalmaz, es rengeteg bugfix van az uj iso-ban.
          Reszletesebben itt lehet olvasni rola: http://wiki.mandriva.com/en/Releases/Mandriva/2007.1/Development/RC3

          Letoltes:

          Mandriva Linux Spring (2007.1) RC3 ISO (32 bit): [url url=http://ftp://mirrors.usc.edu/pub/linux/distributions/mandrakelinux/devel/iso/2007.1/mandriva-linux-2007.1-free-Beijing.i586.iso]ftp://mirrors.usc.edu/pub/linux/distributions/mandrakelinux/devel/iso/2007.1/mandriva-linux-2007.1-free-Beijing.i586.iso[/url]

          Mandriva Linux Spring (2007.1) RC3 ISO (64 bit): [url url=http://ftp://fr2.rpmfind.net/linux/Mandrakelinux/devel/iso/2007.1/mandriva-linux-2007.1-free-Beijing.x86_64.iso]ftp://fr2.rpmfind.net/linux/Mandrakelinux/devel/iso/2007.1/mandriva-linux-2007.1-free-Beijing.x86_64.iso[/url]

          Hozzászólás: Xandros Linux #2098657
          bepe79
          Felhasználó

            Megneztem az arakat is, azert ezzel elmehetnek a 3.14csaba:

            Product Price 
            Xandros Desktop – Professional US$129.99 Buy Download
            Xandros Desktop Home Edition – Premium US$79.99 Buy Download
            Xandros Desktop – Home Edition US$39.99 Buy Download
            Xandros Server – Standard Edition US$449.99 Buy Download

            >:(

            Ez azert mar tulzas szerintem. 130 dollart epeszu ember nem fog linux disztribuciora kolteni, akkor mar inkabb keresek en is mas alternativat…

            Hozzászólás: Xandros Linux #2098658
            bepe79
            Felhasználó

              Megneztem az arakat is, azert ezzel elmehetnek a 3.14csaba:

              Product Price 
              Xandros Desktop – Professional US$129.99 Buy Download
              Xandros Desktop Home Edition – Premium US$79.99 Buy Download
              Xandros Desktop – Home Edition US$39.99 Buy Download
              Xandros Server – Standard Edition US$449.99 Buy Download

              >:(

              Ez azert mar tulzas szerintem. 130 dollart epeszu ember nem fog linux disztribuciora kolteni, akkor mar inkabb keresek en is mas alternativat…

              Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098072
              bepe79
              Felhasználó
                masterminds wrote:
                „If it moves, compile it.” 😛

                A kepeden a celsius fokot eleg erdekesen irja / jelzi, tehat a c betunel a vegen. (:
                Melyik ez a program, amelyik megjeleniti az infokat a hatterben widget szeruen? Hogy lehet ezt odavarazsolni?

                Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098073
                bepe79
                Felhasználó
                  masterminds wrote:
                  „If it moves, compile it.” 😛

                  A kepeden a celsius fokot eleg erdekesen irja / jelzi, tehat a c betunel a vegen. (:
                  Melyik ez a program, amelyik megjeleniti az infokat a hatterben widget szeruen? Hogy lehet ezt odavarazsolni?

                  bepe79
                  Felhasználó
                    pityko wrote:
                    leszedem a SUSE-t lehet azzal joo lesz.nemértem mi abba az üzlet a linuxnak hogy csinál ingyenes verziokat minden linuxbol(persze ez nembaj:D)

                    Fizethetsz is erte, ahogyan en szoktam.. : – DDD

                    bepe79
                    Felhasználó
                      pityko wrote:
                      leszedem a SUSE-t lehet azzal joo lesz.nemértem mi abba az üzlet a linuxnak hogy csinál ingyenes verziokat minden linuxbol(persze ez nembaj:D)

                      Fizethetsz is erte, ahogyan en szoktam.. : – DDD

                      Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098050
                      bepe79
                      Felhasználó

                        Csak egy PU-mbe kerul a csaba-nak, es ugy kipucolja az OFFolokat innen  ;D , hogy csak na. De most komolyan, mert nem a masikban szovegeltek?

                      10 bejegyzés megtekintése - 761-770 / 3,376