Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hybrid wrote:Ez szerintem korrekt igy, hisz en peldaul nem Magyar o. bol vagyok es hogy tudnek nevezest fizetni ha, meg a nyeremenyt is ha peldaul en nyernek (hihi) akor a postakoltseg tobbe jonne ki mint maga a nyeremeny, tehat ez nem jo megoldas szerintem…bepenek igaza van!!
Akkor csinaljuk ebben a topikban, vagy nyit valaki egyet neki, hogy konnyen atlathatobb legyen, es ott mar osztalyozzuk is oket?
2007-04-01-08:15 Hozzászólás: Amikor telepiteni akarok azt irja ki hogy hibás a cd(UHU2.0) és nem települ !!! #2097830pityko wrote:nem ellenöriztem dehát ha hibás lennne VMwareben mér tennné fel???kisbetu leirta, hogy miert (vagy nem olvassa azokat a csomagokat, amelyek hibasan vannak rajta, mert ahhoz nem kell, vagy pedig az lg olvaso a wmvare-es olvasasnal mashogy kezeli a cd/dvd-t)
Olyan is siman lehet szerintem, hogy egy live (ami telepitheto is) disztro ha hibasan lett kiirva, felall mondjuk live-kent, de telepitesnel, mikor mar majdnem minden csomagot olvasnia kell, akkor hibat fog generalni. Ertsd: lehet, hogy csak par blokk / szektor hibas, ami a tenyleges (nem wmvare-es) telepitesnel fog elojonni. Ennel tobbet ok sem fognak tudni mondani, ha a fejed tetejere allsz itt a topikban, akkor sem, mert nem ok ulnek a geped elott..P.S.: attol is siman lehet, ha tul van huzva a proci, vagy az FSB-t rantottad fel, vagy koszos az olvasofej, blablabla
2007-04-01-08:15 Hozzászólás: Amikor telepiteni akarok azt irja ki hogy hibás a cd(UHU2.0) és nem települ !!! #2097831pityko wrote:nem ellenöriztem dehát ha hibás lennne VMwareben mér tennné fel???kisbetu leirta, hogy miert (vagy nem olvassa azokat a csomagokat, amelyek hibasan vannak rajta, mert ahhoz nem kell, vagy pedig az lg olvaso a wmvare-es olvasasnal mashogy kezeli a cd/dvd-t)
Olyan is siman lehet szerintem, hogy egy live (ami telepitheto is) disztro ha hibasan lett kiirva, felall mondjuk live-kent, de telepitesnel, mikor mar majdnem minden csomagot olvasnia kell, akkor hibat fog generalni. Ertsd: lehet, hogy csak par blokk / szektor hibas, ami a tenyleges (nem wmvare-es) telepitesnel fog elojonni. Ennel tobbet ok sem fognak tudni mondani, ha a fejed tetejere allsz itt a topikban, akkor sem, mert nem ok ulnek a geped elott..P.S.: attol is siman lehet, ha tul van huzva a proci, vagy az FSB-t rantottad fel, vagy koszos az olvasofej, blablabla
Szerintetek mikor akarjak kiadni a 6.5-ot, most, hogy igy kb negyed evet csuszott mar? Nekem van egy tippem: soha.
VectoR wrote:Morzel wrote:Engem érdekel a dolog, de nem akarok se nevezési díjat, se nyereményt. Ekkor melyiket válasszam?Morzel
Akkor te nem egy versenyen akarsz résztvenni, ez annak készült, de úgy döntöttem, hogy ilyen hozzáállással ami itt megmutatkozik…. Én egy percet nem töltök el az egésszel az biztos. Sőt, majd ha valaki csinál, én is nevezek, mert akkor semmit nem kell tennem, és akár nyerhetek is…..
Nem kell megsertodni, kinottunk mar abbol a korbol.. : – D En mint mondtam, meg tudnam szervezni a linuxforum.hu keretein belul, amolyan kisiskolas modszerrel: a hwsw-n is inditottunk (inditottam) 3D Mark `06 versenyt, es azt is egesz jol levezenyeltuk, minden siman ment. Itt is nyithatunk egy topikot, vagy megtarthatjuk a mar meglevot, es mindenki szavaz, hogy a berakottak kozul neki melyik tetszik legjobban. Es a szavazatok alapjan pedig sorbarendezhetoek az userek desktopjai, tehat felallithato sorrend. Biztos van mas utja-modja is, de ezert nem kell fizetni senkinek sem, meg nincs nyeremeny sem, es hat ok ezt akarjak. (:
VectoR wrote:Morzel wrote:Engem érdekel a dolog, de nem akarok se nevezési díjat, se nyereményt. Ekkor melyiket válasszam?Morzel
Akkor te nem egy versenyen akarsz résztvenni, ez annak készült, de úgy döntöttem, hogy ilyen hozzáállással ami itt megmutatkozik…. Én egy percet nem töltök el az egésszel az biztos. Sőt, majd ha valaki csinál, én is nevezek, mert akkor semmit nem kell tennem, és akár nyerhetek is…..
Nem kell megsertodni, kinottunk mar abbol a korbol.. : – D En mint mondtam, meg tudnam szervezni a linuxforum.hu keretein belul, amolyan kisiskolas modszerrel: a hwsw-n is inditottunk (inditottam) 3D Mark `06 versenyt, es azt is egesz jol levezenyeltuk, minden siman ment. Itt is nyithatunk egy topikot, vagy megtarthatjuk a mar meglevot, es mindenki szavaz, hogy a berakottak kozul neki melyik tetszik legjobban. Es a szavazatok alapjan pedig sorbarendezhetoek az userek desktopjai, tehat felallithato sorrend. Biztos van mas utja-modja is, de ezert nem kell fizetni senkinek sem, meg nincs nyeremeny sem, es hat ok ezt akarjak. (:
vizsla wrote:„pont ez ertendo „driver„ alatt”
Tudom, hogy így nevezik, rajt’, de kisbetu-vel értek 1-et! (Mert ez nem driver…)Wiki wrote:Device driver, a software component used to interact with hardware devicesHa lehet azt mondani egy text file-ra, hogy sw, meg azt, hogy azáltal, hogy valami valahol felolvassa belőle az infókat és ennek segítségével beállítja a hw-t és ezáltal az eredeti text file hat a hw-re stb., akkor rendben fogjuk rá.
Bár, ha tovább olvasunk, akkor egyre inkább meggyőződésemmé válik, hogy „az” nem driver.Az, hogy mennyire fontos… most mellékes. (Ráadásul linuksz alatt nem működőképes (és nincs is rá szükség, vindóz alatt sem nagyon), akkor most miről beszélünk?)
A gyari floppyra az van rairva, hogy `LG Flatron driver disk`. Innentol kezdve teljesen mindegy, hogy te mit tartassz drivernek, meg mit nem, mert az az. Akkor is, ha csak egy szoveg file (mert azt a win tudja kezelni es ertelmezni), akkor is, ha telepitheto program. Meg ha hajlanek is arra, hogy egyetertsek veled, az LG megiscsak drivernek tartja azt. P.S.: nem en irtam ra, nem en gyartottam le a floppyt, nem en vitatkozom, csak kozlom, hogy nem vagyok vak, lattam igy rairva.
vizsla wrote:„pont ez ertendo „driver„ alatt”
Tudom, hogy így nevezik, rajt’, de kisbetu-vel értek 1-et! (Mert ez nem driver…)Wiki wrote:Device driver, a software component used to interact with hardware devicesHa lehet azt mondani egy text file-ra, hogy sw, meg azt, hogy azáltal, hogy valami valahol felolvassa belőle az infókat és ennek segítségével beállítja a hw-t és ezáltal az eredeti text file hat a hw-re stb., akkor rendben fogjuk rá.
Bár, ha tovább olvasunk, akkor egyre inkább meggyőződésemmé válik, hogy „az” nem driver.Az, hogy mennyire fontos… most mellékes. (Ráadásul linuksz alatt nem működőképes (és nincs is rá szükség, vindóz alatt sem nagyon), akkor most miről beszélünk?)
A gyari floppyra az van rairva, hogy `LG Flatron driver disk`. Innentol kezdve teljesen mindegy, hogy te mit tartassz drivernek, meg mit nem, mert az az. Akkor is, ha csak egy szoveg file (mert azt a win tudja kezelni es ertelmezni), akkor is, ha telepitheto program. Meg ha hajlanek is arra, hogy egyetertsek veled, az LG megiscsak drivernek tartja azt. P.S.: nem en irtam ra, nem en gyartottam le a floppyt, nem en vitatkozom, csak kozlom, hogy nem vagyok vak, lattam igy rairva.
vizsla wrote:„az biztos tudja, hogy mirol beszelek.”
Csak te nem…
Az egyébként kizárólag vindózhoz adott driver cd a következőket tartalmazza:
– manual, readme-k…
– acrobat reader – hogy el is tudd olvasni
– járulékos (usb hubok stb.) drivere
– a monitor típusát, tulajdonságait (név, felbontás…) tartalmazó infó file (hogy a vinfos is tudja, hogy mi az… ne csak a linuksz)
– „vizivig” program, hogy a monitorodon az jelenjen meg, ami a nyomtatódon
– esetleg egy színhangoló program (ami ilyen vizuális csalódások segítségével beállítatja veled, hogy mi a jó)Ilyen egyébként, hogy a monitor gombjainak hatása/beállítása (sw-esen) történjen linuksz és osx (főként) kivételével nem nagyon van (kiv.: notebook).
Hat pedig en. Es meg te magad is leirod, hogy a monitor .inf-jet tartalmazza, pont ez ertendo „driver„ alatt ezen esetben win alatt: ugyanis nalam plug `n` play default monitorkent latta a win, mindaddig, amig a monitor driver floppy-rol az inf-bol fol nem ismertettem, es onnantol kezdve 795FT-kent latta. Gondolhatnad, hogy nem beszelek marhasagot, ha a sajat cuccomon probaltam ki anno… (a felbontast es a max frissitest is celszeru kozolni az inf-el (ami a floppyn van) a win-nek, nehogy megkuldje olyan frissitesi frekivel, amitol hazamegy..)
vizsla wrote:„az biztos tudja, hogy mirol beszelek.”
Csak te nem…
Az egyébként kizárólag vindózhoz adott driver cd a következőket tartalmazza:
– manual, readme-k…
– acrobat reader – hogy el is tudd olvasni
– járulékos (usb hubok stb.) drivere
– a monitor típusát, tulajdonságait (név, felbontás…) tartalmazó infó file (hogy a vinfos is tudja, hogy mi az… ne csak a linuksz)
– „vizivig” program, hogy a monitorodon az jelenjen meg, ami a nyomtatódon
– esetleg egy színhangoló program (ami ilyen vizuális csalódások segítségével beállítatja veled, hogy mi a jó)Ilyen egyébként, hogy a monitor gombjainak hatása/beállítása (sw-esen) történjen linuksz és osx (főként) kivételével nem nagyon van (kiv.: notebook).
Hat pedig en. Es meg te magad is leirod, hogy a monitor .inf-jet tartalmazza, pont ez ertendo „driver„ alatt ezen esetben win alatt: ugyanis nalam plug `n` play default monitorkent latta a win, mindaddig, amig a monitor driver floppy-rol az inf-bol fol nem ismertettem, es onnantol kezdve 795FT-kent latta. Gondolhatnad, hogy nem beszelek marhasagot, ha a sajat cuccomon probaltam ki anno… (a felbontast es a max frissitest is celszeru kozolni az inf-el (ami a floppyn van) a win-nek, nehogy megkuldje olyan frissitesi frekivel, amitol hazamegy..)
-
SzerzőBejegyzés