bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: notebook screen #2097870
    bepe79
    Felhasználó
      VectoR wrote:
      bepe79 wrote:
      Van olyan, hogy monitor driver, nekem odahaza az LG Flatron 795FT-hez kisfloppy-n van a monitor driver. Nem a 6600GT driver, mert az a ForceWare, amit kulon meg ezen felul is telepiteni erdemes.

      de jó neked! Aztán mit hajt meg ? a gombokat a monitoron ? Az nem egy segédprogram a színkeveréshez ? Ne válaszolj, különösebben nem érdekel 🙂

      Igazi ertelemben vett `gombok` se nagyon vannak rajta, erintosek ugyanis, nem benyomhatoak. Gondolom vagy az OSD menuhoz, vagy nem tudom mihez van koze. Es nem, nem szinkevero program, akinek volt mar 795FT-je (CRT), az biztos tudja, hogy mirol beszelek.

      Hozzászólás: notebook screen #2097871
      bepe79
      Felhasználó
        VectoR wrote:
        bepe79 wrote:
        Van olyan, hogy monitor driver, nekem odahaza az LG Flatron 795FT-hez kisfloppy-n van a monitor driver. Nem a 6600GT driver, mert az a ForceWare, amit kulon meg ezen felul is telepiteni erdemes.

        de jó neked! Aztán mit hajt meg ? a gombokat a monitoron ? Az nem egy segédprogram a színkeveréshez ? Ne válaszolj, különösebben nem érdekel 🙂

        Igazi ertelemben vett `gombok` se nagyon vannak rajta, erintosek ugyanis, nem benyomhatoak. Gondolom vagy az OSD menuhoz, vagy nem tudom mihez van koze. Es nem, nem szinkevero program, akinek volt mar 795FT-je (CRT), az biztos tudja, hogy mirol beszelek.

        Hozzászólás: Csinos desktopok #2094048
        bepe79
        Felhasználó
          vessy wrote:
          Hao:)
          nagyon szép ,és előljáróban mindenkinek :nagyon szép és szebb mint képzeltem.De őszintén ahogy a :Ponyva regényben mondta Harvey Keitel:ne szopjuk egymás szerszámát…
          a téma off mert értelme nincs hogy..nah tessék majdnem leirtam hogy nekem milyen ..nah

          Mar hajnalban toltal egy kis zoldet? d3.gif

          Hozzászólás: Csinos desktopok #2094049
          bepe79
          Felhasználó
            vessy wrote:
            Hao:)
            nagyon szép ,és előljáróban mindenkinek :nagyon szép és szebb mint képzeltem.De őszintén ahogy a :Ponyva regényben mondta Harvey Keitel:ne szopjuk egymás szerszámát…
            a téma off mert értelme nincs hogy..nah tessék majdnem leirtam hogy nekem milyen ..nah

            Mar hajnalban toltal egy kis zoldet? d3.gif

            Hozzászólás: notebook screen #2097866
            bepe79
            Felhasználó
              VectoR wrote:
              nincs ilyen hogy monitor driver, csak a gyártó alapján definiált frissítési beállítások vagy az LCD panel gyártók által definálható általános beállítások, teljesen jó a generic, csak a monitorod legnagyobb felbontásának megfelelőt válassz

              Van olyan, hogy monitor driver, nekem odahaza az LG Flatron 795FT-hez kisfloppy-n van a monitor driver. Nem a 6600GT driver, mert az a ForceWare, amit kulon meg ezen felul is telepiteni erdemes.

              Hozzászólás: notebook screen #2097867
              bepe79
              Felhasználó
                VectoR wrote:
                nincs ilyen hogy monitor driver, csak a gyártó alapján definiált frissítési beállítások vagy az LCD panel gyártók által definálható általános beállítások, teljesen jó a generic, csak a monitorod legnagyobb felbontásának megfelelőt válassz

                Van olyan, hogy monitor driver, nekem odahaza az LG Flatron 795FT-hez kisfloppy-n van a monitor driver. Nem a 6600GT driver, mert az a ForceWare, amit kulon meg ezen felul is telepiteni erdemes.

                Hozzászólás: notebook screen #2097854
                bepe79
                Felhasználó
                  script wrote:
                  kitalalom mi /monitorom/ tipusa es rakeresek a driver-re
                  a kerdesem az hogy hanincs nalam a gep doksi ja anelkulhogy szet szednem hogy tudhatom meg mi a monitor tipusa?

                  Igy: http://www.google.co.uk/search?hl=en&q=asus+A6000+U+series&btnG=Google+Search&meta=cr%3DcountryUK%7CcountryGB

                  15.4-es TFT, mivel laptop.

                  Hozzászólás: notebook screen #2097855
                  bepe79
                  Felhasználó
                    script wrote:
                    kitalalom mi /monitorom/ tipusa es rakeresek a driver-re
                    a kerdesem az hogy hanincs nalam a gep doksi ja anelkulhogy szet szednem hogy tudhatom meg mi a monitor tipusa?

                    Igy: http://www.google.co.uk/search?hl=en&q=asus+A6000+U+series&btnG=Google+Search&meta=cr%3DcountryUK%7CcountryGB

                    15.4-es TFT, mivel laptop.

                    Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086143
                    bepe79
                    Felhasználó

                      Meg mindig csak elorendelheto a mepis store-ban (hogy miert, azt ne tolem kerdezzetek..), raadasul 18 dollarert.  ::) Es nem a polos, bogres, akarmilyen verzio, hanem a value, ami egy, azaz egy darab ures CD (meg csak nem is DVD plusz programokkal). Nem sok az egy kicsit erte, ahhoz kepest, hogy ingyen is letoltheto? Aki meg arra adna a fejet, hogy a Mepis-tol veszi meg kozvetlenul (mint en), hogy tamogassa oket, az is az osdisctol meg mastol fogja megvenni, mert olyan dragan merik.

                      Hozzászólás: Sabayon Linux #2085212
                      bepe79
                      Felhasználó
                        Macskajancsi wrote:
                        bepe79 wrote:
                        ….. hamar egyszer fizettem erte. 
                        Úgy látszik, megérte.  ;D ;D ;D

                        Hat jah. 🙂 Azt a 3 font valamennyi pennyt bebuktam.

                      10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 3,376