Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
VectoR wrote:bepe79 wrote:Van olyan, hogy monitor driver, nekem odahaza az LG Flatron 795FT-hez kisfloppy-n van a monitor driver. Nem a 6600GT driver, mert az a ForceWare, amit kulon meg ezen felul is telepiteni erdemes.
de jó neked! Aztán mit hajt meg ? a gombokat a monitoron ? Az nem egy segédprogram a színkeveréshez ? Ne válaszolj, különösebben nem érdekel 🙂
Igazi ertelemben vett `gombok` se nagyon vannak rajta, erintosek ugyanis, nem benyomhatoak. Gondolom vagy az OSD menuhoz, vagy nem tudom mihez van koze. Es nem, nem szinkevero program, akinek volt mar 795FT-je (CRT), az biztos tudja, hogy mirol beszelek.
VectoR wrote:bepe79 wrote:Van olyan, hogy monitor driver, nekem odahaza az LG Flatron 795FT-hez kisfloppy-n van a monitor driver. Nem a 6600GT driver, mert az a ForceWare, amit kulon meg ezen felul is telepiteni erdemes.de jó neked! Aztán mit hajt meg ? a gombokat a monitoron ? Az nem egy segédprogram a színkeveréshez ? Ne válaszolj, különösebben nem érdekel 🙂
Igazi ertelemben vett `gombok` se nagyon vannak rajta, erintosek ugyanis, nem benyomhatoak. Gondolom vagy az OSD menuhoz, vagy nem tudom mihez van koze. Es nem, nem szinkevero program, akinek volt mar 795FT-je (CRT), az biztos tudja, hogy mirol beszelek.
vessy wrote:Hao:)
nagyon szép ,és előljáróban mindenkinek :nagyon szép és szebb mint képzeltem.De őszintén ahogy a :Ponyva regényben mondta Harvey Keitel:ne szopjuk egymás szerszámát…
a téma off mert értelme nincs hogy..nah tessék majdnem leirtam hogy nekem milyen ..nahMar hajnalban toltal egy kis zoldet?
vessy wrote:Hao:)
nagyon szép ,és előljáróban mindenkinek :nagyon szép és szebb mint képzeltem.De őszintén ahogy a :Ponyva regényben mondta Harvey Keitel:ne szopjuk egymás szerszámát…
a téma off mert értelme nincs hogy..nah tessék majdnem leirtam hogy nekem milyen ..nahMar hajnalban toltal egy kis zoldet?
VectoR wrote:nincs ilyen hogy monitor driver, csak a gyártó alapján definiált frissítési beállítások vagy az LCD panel gyártók által definálható általános beállítások, teljesen jó a generic, csak a monitorod legnagyobb felbontásának megfelelőt válasszVan olyan, hogy monitor driver, nekem odahaza az LG Flatron 795FT-hez kisfloppy-n van a monitor driver. Nem a 6600GT driver, mert az a ForceWare, amit kulon meg ezen felul is telepiteni erdemes.
VectoR wrote:nincs ilyen hogy monitor driver, csak a gyártó alapján definiált frissítési beállítások vagy az LCD panel gyártók által definálható általános beállítások, teljesen jó a generic, csak a monitorod legnagyobb felbontásának megfelelőt válasszVan olyan, hogy monitor driver, nekem odahaza az LG Flatron 795FT-hez kisfloppy-n van a monitor driver. Nem a 6600GT driver, mert az a ForceWare, amit kulon meg ezen felul is telepiteni erdemes.
script wrote:kitalalom mi /monitorom/ tipusa es rakeresek a driver-re
a kerdesem az hogy hanincs nalam a gep doksi ja anelkulhogy szet szednem hogy tudhatom meg mi a monitor tipusa?15.4-es TFT, mivel laptop.
script wrote:kitalalom mi /monitorom/ tipusa es rakeresek a driver-re
a kerdesem az hogy hanincs nalam a gep doksi ja anelkulhogy szet szednem hogy tudhatom meg mi a monitor tipusa?15.4-es TFT, mivel laptop.
Meg mindig csak elorendelheto a mepis store-ban (hogy miert, azt ne tolem kerdezzetek..), raadasul 18 dollarert. ::) Es nem a polos, bogres, akarmilyen verzio, hanem a value, ami egy, azaz egy darab ures CD (meg csak nem is DVD plusz programokkal). Nem sok az egy kicsit erte, ahhoz kepest, hogy ingyen is letoltheto? Aki meg arra adna a fejet, hogy a Mepis-tol veszi meg kozvetlenul (mint en), hogy tamogassa oket, az is az osdisctol meg mastol fogja megvenni, mert olyan dragan merik.
Macskajancsi wrote:bepe79 wrote:….. hamar egyszer fizettem erte.
Úgy látszik, megérte. ;D ;D ;DHat jah. 🙂 Azt a 3 font valamennyi pennyt bebuktam.
-
SzerzőBejegyzés