bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 911-920 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Hibás nVidia (9755-ös) meghajtó #2095069
    bepe79
    Felhasználó
      milfer wrote:
      bepe79 wrote:
      Az AMD (ATi) legalabb probalja normalisan megirni a drivereit, es nem pedig 3D Mark-ra optimalizalja, mint az nVidia a Forceware-t..

      Elfelejtettem honnan is lehet letölteni azt a fa@a linuxos ATI drivert. Dobnál egy linket.

      Most hulyitessz? (:

      Hozzászólás: Hibás nVidia (9755-ös) meghajtó #2095070
      bepe79
      Felhasználó
        milfer wrote:
        bepe79 wrote:
        Az AMD (ATi) legalabb probalja normalisan megirni a drivereit, es nem pedig 3D Mark-ra optimalizalja, mint az nVidia a Forceware-t..

        Elfelejtettem honnan is lehet letölteni azt a fa@a linuxos ATI drivert. Dobnál egy linket.

        Most hulyitessz? (:

        Hozzászólás: Hibás nVidia (9755-ös) meghajtó #2095063
        bepe79
        Felhasználó

          P.S.: Milyen kartyahoz tetted fel?  ???

          Hozzászólás: Hibás nVidia (9755-ös) meghajtó #2095064
          bepe79
          Felhasználó

            P.S.: Milyen kartyahoz tetted fel?  ???

            Hozzászólás: nVidia bináris frissítés, 1.0-9755 #2094990
            bepe79
            Felhasználó
              kovi wrote:
              jogos, erre én kínácsi lennék. ellenben ennek a kiadásnak szerintem inkább marketing szaga van, hiszen az elkövetkező 2.0 driverszéria hülyén venné ki magát, ha nem fedné a teljes nVidia kínálatot (mármint azt a hw halmazt, ami nem a legacy támogatási kategóriába esik). no, de ez legyen a legnagyobb baj, hiszen pl. az atinál még mindig azon fáradoznak, hogy bugmentesen lehessen használni egy xy éves kártyát friss kóddal, friss xorg-on…

              AMD (nem ATi)    (((((((((((((((:
              Viccet felreteve, az AMD (ATi) legalabb nem 3DMark-ra optimalizal, mint az nV a drivereiben (ld. Forceware…), meg a megjelenites legalabb normalisan mukodik.

              Hozzászólás: Hibás nVidia (9755-ös) meghajtó #2095061
              bepe79
              Felhasználó
                oldalborda wrote:
                Tegnap föltelepítettem a 9755-ös meghajtót és a grafikus felületről a karakteresre váltva azt tapasztaltam hogy a képernyőn több sor van mint amit az képes megjeleníteni. Magyarán a prompt nem látszott, legalább 6-7 sorral lejjebb lehet mint a képernyő legalsó látható sora. A Midnight Commander képernyője is erről győzött meg, mert a panelt görgetve látszott hogy megvan az alja, csak valahol a pincében. (Létra meg nincs.)  :- Visszatelepítettem a 9631-es meghajtót és rendbejött minden. Ennyit az újdonságról.

                Az AMD (ATi) legalabb probalja normalisan megirni a drivereit, es nem pedig 3D Mark-ra optimalizalja, mint az nVidia a Forceware-t..

                Hozzászólás: Hibás nVidia (9755-ös) meghajtó #2095062
                bepe79
                Felhasználó
                  oldalborda wrote:
                  Tegnap föltelepítettem a 9755-ös meghajtót és a grafikus felületről a karakteresre váltva azt tapasztaltam hogy a képernyőn több sor van mint amit az képes megjeleníteni. Magyarán a prompt nem látszott, legalább 6-7 sorral lejjebb lehet mint a képernyő legalsó látható sora. A Midnight Commander képernyője is erről győzött meg, mert a panelt görgetve látszott hogy megvan az alja, csak valahol a pincében. (Létra meg nincs.)  :- Visszatelepítettem a 9631-es meghajtót és rendbejött minden. Ennyit az újdonságról.

                  Az AMD (ATi) legalabb probalja normalisan megirni a drivereit, es nem pedig 3D Mark-ra optimalizalja, mint az nVidia a Forceware-t..

                  Hozzászólás: nVidia bináris frissítés, 1.0-9755 #2094988
                  bepe79
                  Felhasználó

                    Kivancsi lennek, hogy hany embernek van itt quad-os nVidia-ja, vagy SLI-be kotott 8800-asa… Mikor meg a sima single 8800 is aranyarban van a DX10-es mivolta es csucstechnologia mivolta miatt.  🙂

                    Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086105
                    bepe79
                    Felhasználó

                      Ujabb package update:

                      GnuCash Updated to 2.0.5 in MEPIS 6.5 Pools:

                      http://www.mepis.org/node/13002

                      „I received reports that the Dapper version of GnuCash was very old, so I decided this is another package we need to maintain. I have compiled and uploaded GnuCash 2.0.5 and related packages to the 6.5 pools.

                      I hear it’s a good replacement for Quicken but I haven’t used it personally. Enjoy!„

                      Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086102
                      bepe79
                      Felhasználó

                        Sikerult addig elhuzniuk az Edgy-re !!! epulo Mepis 6.5 megjeleneset, hogy lassan kijon a Herd !!! (az uj Ubuntu) is. Hat ehhez csak gratulalni lehet…

                      10 bejegyzés megtekintése - 911-920 / 3,376