Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
milfer wrote:bepe79 wrote:Az AMD (ATi) legalabb probalja normalisan megirni a drivereit, es nem pedig 3D Mark-ra optimalizalja, mint az nVidia a Forceware-t..
Elfelejtettem honnan is lehet letölteni azt a fa@a linuxos ATI drivert. Dobnál egy linket.
Most hulyitessz? (:
milfer wrote:bepe79 wrote:Az AMD (ATi) legalabb probalja normalisan megirni a drivereit, es nem pedig 3D Mark-ra optimalizalja, mint az nVidia a Forceware-t..Elfelejtettem honnan is lehet letölteni azt a fa@a linuxos ATI drivert. Dobnál egy linket.
Most hulyitessz? (:
P.S.: Milyen kartyahoz tetted fel? ???
P.S.: Milyen kartyahoz tetted fel? ???
kovi wrote:jogos, erre én kínácsi lennék. ellenben ennek a kiadásnak szerintem inkább marketing szaga van, hiszen az elkövetkező 2.0 driverszéria hülyén venné ki magát, ha nem fedné a teljes nVidia kínálatot (mármint azt a hw halmazt, ami nem a legacy támogatási kategóriába esik). no, de ez legyen a legnagyobb baj, hiszen pl. az atinál még mindig azon fáradoznak, hogy bugmentesen lehessen használni egy xy éves kártyát friss kóddal, friss xorg-on…AMD (nem ATi) (((((((((((((((:
Viccet felreteve, az AMD (ATi) legalabb nem 3DMark-ra optimalizal, mint az nV a drivereiben (ld. Forceware…), meg a megjelenites legalabb normalisan mukodik.oldalborda wrote:Tegnap föltelepítettem a 9755-ös meghajtót és a grafikus felületről a karakteresre váltva azt tapasztaltam hogy a képernyőn több sor van mint amit az képes megjeleníteni. Magyarán a prompt nem látszott, legalább 6-7 sorral lejjebb lehet mint a képernyő legalsó látható sora. A Midnight Commander képernyője is erről győzött meg, mert a panelt görgetve látszott hogy megvan az alja, csak valahol a pincében. (Létra meg nincs.) :- Visszatelepítettem a 9631-es meghajtót és rendbejött minden. Ennyit az újdonságról.Az AMD (ATi) legalabb probalja normalisan megirni a drivereit, es nem pedig 3D Mark-ra optimalizalja, mint az nVidia a Forceware-t..
oldalborda wrote:Tegnap föltelepítettem a 9755-ös meghajtót és a grafikus felületről a karakteresre váltva azt tapasztaltam hogy a képernyőn több sor van mint amit az képes megjeleníteni. Magyarán a prompt nem látszott, legalább 6-7 sorral lejjebb lehet mint a képernyő legalsó látható sora. A Midnight Commander képernyője is erről győzött meg, mert a panelt görgetve látszott hogy megvan az alja, csak valahol a pincében. (Létra meg nincs.) :- Visszatelepítettem a 9631-es meghajtót és rendbejött minden. Ennyit az újdonságról.Az AMD (ATi) legalabb probalja normalisan megirni a drivereit, es nem pedig 3D Mark-ra optimalizalja, mint az nVidia a Forceware-t..
Kivancsi lennek, hogy hany embernek van itt quad-os nVidia-ja, vagy SLI-be kotott 8800-asa… Mikor meg a sima single 8800 is aranyarban van a DX10-es mivolta es csucstechnologia mivolta miatt. 🙂
Ujabb package update:
GnuCash Updated to 2.0.5 in MEPIS 6.5 Pools:
http://www.mepis.org/node/13002
„I received reports that the Dapper version of GnuCash was very old, so I decided this is another package we need to maintain. I have compiled and uploaded GnuCash 2.0.5 and related packages to the 6.5 pools.
I hear it’s a good replacement for Quicken but I haven’t used it personally. Enjoy!„
Sikerult addig elhuzniuk az Edgy-re !!! epulo Mepis 6.5 megjeleneset, hogy lassan kijon a Herd !!! (az uj Ubuntu) is. Hat ehhez csak gratulalni lehet…
-
SzerzőBejegyzés