Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Na de BIOS-ban mit? Az alaplap BIOS-aban a VGA-ra vonatkozo resznel max. AGP Aperture Size-ot lehet allitani (xx/64/128/256/…stb), meg azt, hogy pci/agp v. agp/pci vagy pci-e legyen az elsodleges sorrend, meg ezeken kivul a shadow gyorsitasokat. Tehat magyarul semmit. A VGA BIOS-aba meg nem erdemes belematatni, csak ha nagyon keni vagja az ember, hogy mi, hogy, merre, meddig.
P.S.: egyebkent en meg nem tudok full-rol, csak demo-rol, bar mostanaban par napos kesessel tudom meg a game hireket. Lemaradtam valamirol? Meg nforce.nl-en sem latom. ???
P.S.: egyebkent en meg nem tudok full-rol, csak demo-rol, bar mostanaban par napos kesessel tudom meg a game hireket. Lemaradtam valamirol? Meg nforce.nl-en sem latom. ???
Most latom, hogy Igor kollega eleg surun latogatja a HWSW Más világ (Linux) reszlegenek a „Játékok linuxon, Wine,cedega,dosbox,natív játékok linuxon„ cimu topikjat (is): http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=116635&st=180 🙂
Most latom, hogy Igor kollega eleg surun latogatja a HWSW Más világ (Linux) reszlegenek a „Játékok linuxon, Wine,cedega,dosbox,natív játékok linuxon„ cimu topikjat (is): http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=116635&st=180 🙂
Ciao kovi ba`! En meg nem probaltam, mert az angol net-szolgaltatom a demojat nem engedne letolteni (leven, hogy a demo 1.2 GB…). De! Probald meg megkerdezni a cnc3-nak a 18 oldalas topikjaban itt: http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=109203&st=510 hatha probalta mar valaki linux alatt. Bar nem sok remenyt fuzok hozza egyelore (wine), par napja jott ki. De a lepenyhal meg utoljara. (:
Ciao kovi ba`! En meg nem probaltam, mert az angol net-szolgaltatom a demojat nem engedne letolteni (leven, hogy a demo 1.2 GB…). De! Probald meg megkerdezni a cnc3-nak a 18 oldalas topikjaban itt: http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=109203&st=510 hatha probalta mar valaki linux alatt. Bar nem sok remenyt fuzok hozza egyelore (wine), par napja jott ki. De a lepenyhal meg utoljara. (:
medveapu wrote:Meg kell varni a b8-at, mert a ralink rt2500 nekem spec nem megy a b7-tel. igaz, telepites helyett a live-t hasznalom, de nem megy. ubuntu meg viszi siman.Olyan nincs egyik disztrib alatt sem, hogy nem megy. Ha nem megy nativ-an automatice, akkor ndiswrapper + win driver, vagy linux driver letolt + install.
vizsla wrote:„Az emberek nem beszélnek egymással már, hiába mentek oda bárkihez az utcán, senki sem válaszolt, még csak rájuk se nézett.”
Ez, már gyakorlatilag megvalósult. :))))Pesten igen. Sot, az sem erdekel senkit, hogy a Metron vagy az aluljaroban megdoglik valaki. Mindenki atlepi, es arcrezzenes nelkul tovabblepdel. Szo szerint. Hal` az egnek itt Angliaban, ahol elek nem talalkoztam ilyennel, Pest utan egy feludules.
vizsla wrote:„Az emberek nem beszélnek egymással már, hiába mentek oda bárkihez az utcán, senki sem válaszolt, még csak rájuk se nézett.”
Ez, már gyakorlatilag megvalósult. :))))Pesten igen. Sot, az sem erdekel senkit, hogy a Metron vagy az aluljaroban megdoglik valaki. Mindenki atlepi, es arcrezzenes nelkul tovabblepdel. Szo szerint. Hal` az egnek itt Angliaban, ahol elek nem talalkoztam ilyennel, Pest utan egy feludules.
-
SzerzőBejegyzés