bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 931-940 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ati Radeon #2080001
    bepe79
    Felhasználó

      Na de BIOS-ban mit? Az alaplap BIOS-aban a VGA-ra vonatkozo resznel max. AGP Aperture Size-ot lehet allitani (xx/64/128/256/…stb), meg azt, hogy pci/agp v. agp/pci vagy pci-e legyen az elsodleges sorrend, meg ezeken kivul a shadow gyorsitasokat. Tehat magyarul semmit. A VGA BIOS-aba meg nem erdemes belematatni, csak ha nagyon keni vagja az ember, hogy mi, hogy, merre, meddig.

      Hozzászólás: Bepe, 1GOR vagy valaki: C&C3 kérdés #2093675
      bepe79
      Felhasználó

        P.S.: egyebkent en meg nem tudok full-rol, csak demo-rol, bar mostanaban par napos kesessel tudom meg a game hireket. Lemaradtam valamirol? Meg nforce.nl-en sem latom.  ???

        Hozzászólás: Bepe, 1GOR vagy valaki: C&C3 kérdés #2093676
        bepe79
        Felhasználó

          P.S.: egyebkent en meg nem tudok full-rol, csak demo-rol, bar mostanaban par napos kesessel tudom meg a game hireket. Lemaradtam valamirol? Meg nforce.nl-en sem latom.  ???

          Hozzászólás: Bepe, 1GOR vagy valaki: C&C3 kérdés #2093673
          bepe79
          Felhasználó

            Most latom, hogy Igor kollega eleg surun latogatja a HWSW Más világ (Linux) reszlegenek a „Játékok linuxon, Wine,cedega,dosbox,natív játékok linuxon„ cimu topikjat (is): http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=116635&st=180  🙂

            Hozzászólás: Bepe, 1GOR vagy valaki: C&C3 kérdés #2093674
            bepe79
            Felhasználó

              Most latom, hogy Igor kollega eleg surun latogatja a HWSW Más világ (Linux) reszlegenek a „Játékok linuxon, Wine,cedega,dosbox,natív játékok linuxon„ cimu topikjat (is): http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=116635&st=180  🙂

              Hozzászólás: Bepe, 1GOR vagy valaki: C&C3 kérdés #2093671
              bepe79
              Felhasználó

                Ciao kovi ba`! En meg nem probaltam, mert az angol net-szolgaltatom a demojat nem engedne letolteni (leven, hogy a demo 1.2 GB…). De! Probald meg megkerdezni a cnc3-nak a 18 oldalas topikjaban itt: http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=109203&st=510 hatha probalta mar valaki linux alatt. Bar nem sok remenyt fuzok hozza egyelore (wine), par napja jott ki. De a lepenyhal meg utoljara. (:

                Hozzászólás: Bepe, 1GOR vagy valaki: C&C3 kérdés #2093672
                bepe79
                Felhasználó

                  Ciao kovi ba`! En meg nem probaltam, mert az angol net-szolgaltatom a demojat nem engedne letolteni (leven, hogy a demo 1.2 GB…). De! Probald meg megkerdezni a cnc3-nak a 18 oldalas topikjaban itt: http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=109203&st=510 hatha probalta mar valaki linux alatt. Bar nem sok remenyt fuzok hozza egyelore (wine), par napja jott ki. De a lepenyhal meg utoljara. (:

                  Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086093
                  bepe79
                  Felhasználó
                    medveapu wrote:
                    Meg kell varni a b8-at, mert a ralink rt2500 nekem spec nem megy a b7-tel. igaz, telepites helyett a live-t hasznalom, de nem megy. ubuntu meg viszi siman.

                    Olyan nincs egyik disztrib alatt sem, hogy nem megy. Ha nem megy nativ-an automatice, akkor ndiswrapper + win driver, vagy linux driver letolt + install.

                    bepe79
                    Felhasználó
                      vizsla wrote:
                      „Az emberek nem beszélnek egymással már, hiába mentek oda bárkihez az utcán, senki sem válaszolt, még csak rájuk se nézett.”
                      Ez, már gyakorlatilag megvalósult. :))))

                      Pesten igen. Sot, az sem erdekel senkit, hogy a Metron vagy az aluljaroban megdoglik valaki. Mindenki atlepi, es arcrezzenes nelkul tovabblepdel. Szo szerint. Hal` az egnek itt Angliaban, ahol elek nem talalkoztam ilyennel, Pest utan egy feludules.

                      bepe79
                      Felhasználó
                        vizsla wrote:
                        „Az emberek nem beszélnek egymással már, hiába mentek oda bárkihez az utcán, senki sem válaszolt, még csak rájuk se nézett.”
                        Ez, már gyakorlatilag megvalósult. :))))

                        Pesten igen. Sot, az sem erdekel senkit, hogy a Metron vagy az aluljaroban megdoglik valaki. Mindenki atlepi, es arcrezzenes nelkul tovabblepdel. Szo szerint. Hal` az egnek itt Angliaban, ahol elek nem talalkoztam ilyennel, Pest utan egy feludules.

                      10 bejegyzés megtekintése - 931-940 / 3,376