Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Szerintem 1000%, hogy linux alatt is van CNQ. Nekem is AMD van (Turion64), es nem feltetlenul suvit mindig maximumon a proci.
Szerintem 1000%, hogy linux alatt is van CNQ. Nekem is AMD van (Turion64), es nem feltetlenul suvit mindig maximumon a proci.
Package Updates Available for SimplyMEPIS 32 and 64:
„Warren has been working hard to improve multimedia support for MEPIS users. The latest versions of Firefox, mplayer, and Mozilla mplayer plugin for 32 and 64-bit SimplyMEPIS 6.x and the latest version of the nsplugin wrapper for 64-bit SimplyMEPIS are now available in the MEPIS pools. Also, Windows Streaming Video is now enabled by default. This feature was not enabled in earlier builds because of concerns about reliability.„
Link: http://www.mepis.org/node/12842
Tehat meg nincs kesz a final, javitgatjak a multimedia reszet. Uj Firefox csomag van (ami remelhetoleg a Final-ba bele lesz integralva), az uj 2.0.0.2-es. Uj mplayer, es uj mplayer pluginek. A `Windows Streaming Video` alapbol engedelyezett, ami a regebbi build-oknal nem volt meg. Nagyjabol ennyi, szabad forditasban.


Site off-line
MEPIS is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
kate_21 wrote:de ez csak ennél a disztrónál? vagy másoknál is?Altalaban nem, bar elofordul neha. Pl. az UHU-sok nagyjabol tartjak magukat a roadmap-hez, es pl. a Suse-nel is nagyjabol a korul a nap korul jottek ki a beta meg rc-k (vagy aznap), amit a roadmap-ben irtak.
Szoval nem kell megijedni, igy csak jobb lesz a Mepis, hogy csuszik. Gondolom vartak a final beryl 0.2.0-ra meg az ntfs-3g finalra, es az uj verziokat beillesztik, meg orvosolnak par gondot… pl. azt, hogy a beta6 particiokezelese elcsuszott valahogy, es nem kerult be a grub-ba a Vista (meg hasonlokat olvastam az amcsi mepislovers forumon).kisbetu wrote:Van az úgy, hogy a gyakorlat rácáfol az elméletre…De meg hanyszor! Mar kb. harmadszorra etetnek meg minket a hulyesegukkel, hogy majd megjelenik ekkor, meg ekkor.. aztan sehol semmi, a web lapon meg egy arva budos szot nem kozolnek, csak kijon majd egy het mulva egy uj hir, hogy ismet eltoltak a megjelenest fel evvel…
Elvileg ma jelenik meg a final.
VectoR wrote:bepe79 wrote:A BMW-knel az e30-asok, meg az e30 elottiek is ilyen minoseguek valoban. Golfnal ugyanez van. A `79-`8x-es evjaratu Golf I-esek es Golf II-esek meg ma is futnak, anelkul, hogy kirohadt volna a kaszniuk. Nekem is volt, ugyhogy tudom. Azokat meg ugy raktak ossze a nemetek, hogy 20-25 ev alatt se rohadjon szet. A Golf2-eseknek mar van olyan szeriaja, ami nem nemetek altal szerelt, az olyan is, ugy hallottam autoszerelo havertol.rosszul tudod, a bmw egy legszarabb szériája az e30 soros 6hengeres változata volt, rengeteg baj volt velük de főként a hengerfej és blokk repedés….. elég nagy visszaesés volt a sikeres 4 hengeres motor után:)
Hogy jonnek ide a 6-osok? Egyebkent ha mar itt tartunk, bar ez nem BMW forum, a BMW E30 M3 valoban olyan szinten a szeria legszarabbja, hogy mai napig az egyik legkedveltebb es legerosebb sportkocsi, mitobb, a BMW M3 GTR V8 sorra nyeri a le mansi versenyeket a viperek es a 911 Biturbo plusz a Porsche GT-k elott. Na errol ennyit..
VectoR wrote:bepe79 wrote:A BMW-knel az e30-asok, meg az e30 elottiek is ilyen minoseguek valoban. Golfnal ugyanez van. A `79-`8x-es evjaratu Golf I-esek es Golf II-esek meg ma is futnak, anelkul, hogy kirohadt volna a kaszniuk. Nekem is volt, ugyhogy tudom. Azokat meg ugy raktak ossze a nemetek, hogy 20-25 ev alatt se rohadjon szet. A Golf2-eseknek mar van olyan szeriaja, ami nem nemetek altal szerelt, az olyan is, ugy hallottam autoszerelo havertol.rosszul tudod, a bmw egy legszarabb szériája az e30 soros 6hengeres változata volt, rengeteg baj volt velük de főként a hengerfej és blokk repedés….. elég nagy visszaesés volt a sikeres 4 hengeres motor után:)
Hogy jonnek ide a 6-osok? Egyebkent ha mar itt tartunk, bar ez nem BMW forum, a BMW E30 M3 valoban olyan szinten a szeria legszarabbja, hogy mai napig az egyik legkedveltebb es legerosebb sportkocsi, mitobb, a BMW M3 GTR V8 sorra nyeri a le mansi versenyeket a viperek es a 911 Biturbo plusz a Porsche GT-k elott. Na errol ennyit..
-
SzerzőBejegyzés