bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 951-960 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: cool n quiet #2093183
    bepe79
    Felhasználó

      Szerintem 1000%, hogy linux alatt is van CNQ. Nekem is AMD van (Turion64), es nem feltetlenul suvit mindig maximumon a proci.

      Hozzászólás: cool n quiet #2093184
      bepe79
      Felhasználó

        Szerintem 1000%, hogy linux alatt is van CNQ. Nekem is AMD van (Turion64), es nem feltetlenul suvit mindig maximumon a proci.

        Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086078
        bepe79
        Felhasználó

          Package Updates Available for SimplyMEPIS 32 and 64:

          „Warren has been working hard to improve multimedia support for MEPIS users. The latest versions of Firefox, mplayer, and Mozilla mplayer plugin for 32 and 64-bit SimplyMEPIS 6.x and the latest version of the nsplugin wrapper for 64-bit SimplyMEPIS are now available in the MEPIS pools. Also, Windows Streaming Video is now enabled by default. This feature was not enabled in earlier builds because of concerns about reliability.„

          Link: http://www.mepis.org/node/12842

          Tehat meg nincs kesz a final, javitgatjak a multimedia reszet. Uj Firefox csomag van (ami remelhetoleg a Final-ba bele lesz integralva), az uj 2.0.0.2-es. Uj mplayer, es uj mplayer pluginek. A `Windows Streaming Video` alapbol engedelyezett, ami a regebbi build-oknal nem volt meg. Nagyjabol ennyi, szabad forditasban.

          Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086077
          bepe79
          Felhasználó

            wtf.gif

            15.gif

            Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086075
            bepe79
            Felhasználó

              http://www.mepis.org/

              Site off-line

              MEPIS is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.

              Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086074
              bepe79
              Felhasználó
                kate_21 wrote:
                de ez csak ennél a disztrónál? vagy másoknál is?

                Altalaban nem, bar elofordul neha. Pl. az UHU-sok nagyjabol tartjak magukat a roadmap-hez, es pl. a Suse-nel is nagyjabol a korul a nap korul jottek ki a beta meg rc-k (vagy aznap), amit a roadmap-ben irtak.
                Szoval nem kell megijedni, igy csak jobb lesz a Mepis, hogy csuszik. Gondolom vartak a final beryl 0.2.0-ra meg az ntfs-3g finalra, es az uj verziokat beillesztik, meg orvosolnak par gondot… pl. azt, hogy a beta6 particiokezelese elcsuszott valahogy, es nem kerult be a grub-ba a Vista (meg hasonlokat olvastam az amcsi mepislovers forumon).

                Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086071
                bepe79
                Felhasználó
                  kisbetu wrote:
                  Van az úgy, hogy a gyakorlat rácáfol az elméletre…

                  De meg hanyszor! Mar kb. harmadszorra etetnek meg minket a hulyesegukkel, hogy majd megjelenik ekkor, meg ekkor.. aztan sehol semmi, a web lapon meg egy arva budos szot nem kozolnek, csak kijon majd egy het mulva egy uj hir, hogy ismet eltoltak a megjelenest fel evvel…

                  Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086068
                  bepe79
                  Felhasználó

                    Elvileg ma jelenik meg a final.

                    bepe79
                    Felhasználó
                      VectoR wrote:
                      bepe79 wrote:
                      A BMW-knel az e30-asok, meg az e30 elottiek is ilyen minoseguek valoban. Golfnal ugyanez van. A `79-`8x-es evjaratu Golf I-esek es Golf II-esek meg ma is futnak, anelkul, hogy kirohadt volna a kaszniuk. Nekem is volt, ugyhogy tudom. Azokat meg ugy raktak ossze a nemetek, hogy 20-25 ev alatt se rohadjon szet. A Golf2-eseknek mar van olyan szeriaja, ami nem nemetek altal szerelt, az olyan is, ugy hallottam autoszerelo havertol.

                      rosszul tudod, a bmw egy legszarabb szériája az e30 soros 6hengeres változata volt, rengeteg baj volt velük de főként a hengerfej és blokk repedés….. elég nagy visszaesés volt a sikeres 4 hengeres motor után:)

                      Hogy jonnek ide a 6-osok? Egyebkent ha mar itt tartunk, bar ez nem BMW forum, a BMW E30 M3 valoban olyan szinten a szeria legszarabbja, hogy mai napig az egyik legkedveltebb es legerosebb sportkocsi, mitobb, a BMW M3 GTR V8 sorra nyeri a le mansi versenyeket a viperek es a 911 Biturbo plusz a Porsche GT-k elott. Na errol ennyit..

                      bepe79
                      Felhasználó
                        VectoR wrote:
                        bepe79 wrote:
                        A BMW-knel az e30-asok, meg az e30 elottiek is ilyen minoseguek valoban. Golfnal ugyanez van. A `79-`8x-es evjaratu Golf I-esek es Golf II-esek meg ma is futnak, anelkul, hogy kirohadt volna a kaszniuk. Nekem is volt, ugyhogy tudom. Azokat meg ugy raktak ossze a nemetek, hogy 20-25 ev alatt se rohadjon szet. A Golf2-eseknek mar van olyan szeriaja, ami nem nemetek altal szerelt, az olyan is, ugy hallottam autoszerelo havertol.

                        rosszul tudod, a bmw egy legszarabb szériája az e30 soros 6hengeres változata volt, rengeteg baj volt velük de főként a hengerfej és blokk repedés….. elég nagy visszaesés volt a sikeres 4 hengeres motor után:)

                        Hogy jonnek ide a 6-osok? Egyebkent ha mar itt tartunk, bar ez nem BMW forum, a BMW E30 M3 valoban olyan szinten a szeria legszarabbja, hogy mai napig az egyik legkedveltebb es legerosebb sportkocsi, mitobb, a BMW M3 GTR V8 sorra nyeri a le mansi versenyeket a viperek es a 911 Biturbo plusz a Porsche GT-k elott. Na errol ennyit..

                      10 bejegyzés megtekintése - 951-960 / 3,376