ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,061-1,070 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • ELaci
    Felhasználó

      Ezek szerint egy normális boltban vetted a masinádat, és nem egy multinál.
      Az én C64-em meg még a Mariahilferstrasse nevű cégtől származott, béke poraira. 🙂

      ELaci

      ELaci
      Felhasználó

        Amikor én vettem a gépemet 2 évvel ezelőtt, akkor szerencsére megkérdezték hogy tegyenek-e rá win-t. Mondtam nekik hogy nem kell, majd én teszek rá.
        – De, akkor nem lehet kipróbálni ha nincs rajta windóz!
        – Dehogynem lehet!
        – De ők nem engedik ám meg hogy ott a boltban telepítgessek windózt.
        . Nem fogok telepítgetni, és mégis lesz rajta.
        – ?

        Vittem egy UHU Live CD-t a bolta, és lett oprendszer a gépen.

        Sokan vannak ám akiknek bemagyarázzák a fenti esetet. Szerencsétlen mit tud csinálni? Rábeszélik, mert azt sem tudja hogy mi az windóz, azt hiszi az a géphez tartozik.

        ELaci
        Felhasználó

          Amikor én vettem a gépemet 2 évvel ezelőtt, akkor szerencsére megkérdezték hogy tegyenek-e rá win-t. Mondtam nekik hogy nem kell, majd én teszek rá.
          – De, akkor nem lehet kipróbálni ha nincs rajta windóz!
          – Dehogynem lehet!
          – De ők nem engedik ám meg hogy ott a boltban telepítgessek windózt.
          . Nem fogok telepítgetni, és mégis lesz rajta.
          – ?

          Vittem egy UHU Live CD-t a bolta, és lett oprendszer a gépen.

          Sokan vannak ám akiknek bemagyarázzák a fenti esetet. Szerencsétlen mit tud csinálni? Rábeszélik, mert azt sem tudja hogy mi az windóz, azt hiszi az a géphez tartozik.

          Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132861
          ELaci
          Felhasználó

            Azért azt jó lenne mindenkinek az eszébe vésnie hogy egy telefonvonalon – amit eredendően 5KHz beszéd sávszélességre alkottak – nem lehet normális digitális adatátvitelt megvalósítani. (Lásd.: Sokol rádió)  A 4Mbit -en felüli minimális kiépítés a koax kábel, a jelenlegi maximális pedig az üvegszálas kábel.
            Tehát az ADSL típusú szolgáltatás általában megáll max. 4Mbit -nél, úgy ahogy az analóg modem is megállt 56 kbps -nél. Ezen felül már a csoda vagy csak egy átverés típusú megoldás lehet.

            Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132862
            ELaci
            Felhasználó

              Azért azt jó lenne mindenkinek az eszébe vésnie hogy egy telefonvonalon – amit eredendően 5KHz beszéd sávszélességre alkottak – nem lehet normális digitális adatátvitelt megvalósítani. (Lásd.: Sokol rádió)  A 4Mbit -en felüli minimális kiépítés a koax kábel, a jelenlegi maximális pedig az üvegszálas kábel.
              Tehát az ADSL típusú szolgáltatás általában megáll max. 4Mbit -nél, úgy ahogy az analóg modem is megállt 56 kbps -nél. Ezen felül már a csoda vagy csak egy átverés típusú megoldás lehet.

              Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133985
              ELaci
              Felhasználó
                vizsla wrote:
                ELaci wrote:
                Csupáncsak annyi a bajom az smplayer -el hogy egy átlagember nem tudja telepíteni.
                Ettől kezdve számomra nulla eredmény.

                Ha csomagban van tudja…

                Én pl. FC6-ra az FC7 -es csomagot tettem fel, ez azonban huszadrangú kérdés a topic szempontjából, mert ez csupáncsak az új kinézetről szólt volna.
                A kinézet sem szimpatikus számomra, de nyilván vannak olyanok is akiknek tetszik. Ennek ellenére én kíváncsian várom hogy mi sül ki belőle.

                ELaci

                Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133986
                ELaci
                Felhasználó
                  vizsla wrote:
                  ELaci wrote:
                  Csupáncsak annyi a bajom az smplayer -el hogy egy átlagember nem tudja telepíteni.
                  Ettől kezdve számomra nulla eredmény.

                  Ha csomagban van tudja…

                  Én pl. FC6-ra az FC7 -es csomagot tettem fel, ez azonban huszadrangú kérdés a topic szempontjából, mert ez csupáncsak az új kinézetről szólt volna.
                  A kinézet sem szimpatikus számomra, de nyilván vannak olyanok is akiknek tetszik. Ennek ellenére én kíváncsian várom hogy mi sül ki belőle.

                  ELaci

                  Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133975
                  ELaci
                  Felhasználó
                    Monkey wrote:
                    Opciók között mplayer paraméterekhez: -ao oss.

                    Így már van hang. Bocs az előbbi hosszú kommentért. Egy moderátor talán megszabadítja tőle a topikot, ha akarja.

                    Módosítsd a hozzászólást. 🙂

                    Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133976
                    ELaci
                    Felhasználó
                      Monkey wrote:
                      Opciók között mplayer paraméterekhez: -ao oss.

                      Így már van hang. Bocs az előbbi hosszú kommentért. Egy moderátor talán megszabadítja tőle a topikot, ha akarja.

                      Módosítsd a hozzászólást. 🙂

                      Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133971
                      ELaci
                      Felhasználó

                        Van itt egy fontos hibaüzenet, ami miatt nem működik a hang:
                        Debug: MplayerProcess::parseLine: ‘Could not open/initialize audio device -> no sound.’
                        Nem találja az audio device-t.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,061-1,070 / 2,773