Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Van itt egy fontos hibaüzenet, ami miatt nem működik a hang:
Debug: MplayerProcess::parseLine: ‘Could not open/initialize audio device -> no sound.’
Nem találja az audio device-t.Nagyon kilóg a lóláb, mert az előre telepített program típusú megoldás hasonlít arra a szerencsétlen dologra, amit az Artisjus mint a jogtisztaság élharcosa gyakorol. Számomra egyértelmű hogy az ilyen törvények korrupciógyanúsak.
Jó lenne mindenkinek az ilyen típusú nyerészkedés ellen határozottan fellépni és talán javulhat a helyzet.Nagyon kilóg a lóláb, mert az előre telepített program típusú megoldás hasonlít arra a szerencsétlen dologra, amit az Artisjus mint a jogtisztaság élharcosa gyakorol. Számomra egyértelmű hogy az ilyen törvények korrupciógyanúsak.
Jó lenne mindenkinek az ilyen típusú nyerészkedés ellen határozottan fellépni és talán javulhat a helyzet.Nem akarok piszkálódni, de az mplayer-hez van egyfajta gui, mégpedig a gmplayer, amihez meg van jópár plugin.
Most akkor a készülő grafika az egy smplayer plugin lesz vagy smplayer2 ?
Kicsit zavaros.Nem akarok piszkálódni, de az mplayer-hez van egyfajta gui, mégpedig a gmplayer, amihez meg van jópár plugin.
Most akkor a készülő grafika az egy smplayer plugin lesz vagy smplayer2 ?
Kicsit zavaros.Inkább hardver hiba lesz az:
AMI Beep Codes: 4 beeps: System timer not operational. There is problem with the timer(s) that control functions on the motherboard.Inkább hardver hiba lesz az:
AMI Beep Codes: 4 beeps: System timer not operational. There is problem with the timer(s) that control functions on the motherboard.Installáltam FC6 -ra az smplayer-0.5.46-0fc7.i386.rpm -et, mert az smplayer-0.5.60.tar.bz2 fordítás egy rakat hiba miatt sikertelen.
Érdekes hogy ez az smplayer eddig elkerülte a figyelmemet, holott kerestem már valami gui -t az mplayer-hez, de nem találtam normálisat.
Most már akár örülhetnék is, hogy nem hülyén fogok meghalni. 🙂Installáltam FC6 -ra az smplayer-0.5.46-0fc7.i386.rpm -et, mert az smplayer-0.5.60.tar.bz2 fordítás egy rakat hiba miatt sikertelen.
Érdekes hogy ez az smplayer eddig elkerülte a figyelmemet, holott kerestem már valami gui -t az mplayer-hez, de nem találtam normálisat.
Most már akár örülhetnék is, hogy nem hülyén fogok meghalni. 🙂meg tudnád nézni milyen verziót próbálsz ? mert már elég rég bekerült egy olyan pont a beállításokhoz, hogy honnan kezdje a filmek lejátszását… ha nincs ilyen akkor régi amit felraktál.
És igen, nagyon idegesítő volt, meg az állandóan ugráló ablakméret is, de ezek is javítva, opcionálva lettek..Ezt telepítettem: http://downloads.sourceforge.net/smplayer/smplayer-0.5.21.tar.gz
OpSys: FC6 + KDE + Gnome
Letölthető lenne egy FC7 -es smplayer is, de nem kockáztattam meg a telepítést, de lehet hogy felmenne az is az FC6-ra. -
SzerzőBejegyzés