ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,071-1,080 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133972
    ELaci
    Felhasználó

      Van itt egy fontos hibaüzenet, ami miatt nem működik a hang:
      Debug: MplayerProcess::parseLine: ‘Could not open/initialize audio device -> no sound.’
      Nem találja az audio device-t.

      ELaci
      Felhasználó

        Nagyon kilóg a lóláb, mert az előre telepített program típusú megoldás hasonlít arra a szerencsétlen dologra, amit az Artisjus mint a jogtisztaság élharcosa gyakorol. Számomra egyértelmű hogy az ilyen törvények korrupciógyanúsak.
        Jó lenne mindenkinek az ilyen típusú nyerészkedés ellen határozottan fellépni és talán javulhat a helyzet.

        ELaci
        Felhasználó

          Nagyon kilóg a lóláb, mert az előre telepített program típusú megoldás hasonlít arra a szerencsétlen dologra, amit az Artisjus mint a jogtisztaság élharcosa gyakorol. Számomra egyértelmű hogy az ilyen törvények korrupciógyanúsak.
          Jó lenne mindenkinek az ilyen típusú nyerészkedés ellen határozottan fellépni és talán javulhat a helyzet.

          Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133967
          ELaci
          Felhasználó

            Nem akarok piszkálódni, de az mplayer-hez van egyfajta gui, mégpedig a gmplayer, amihez meg van jópár plugin.
            Most akkor a készülő grafika az egy smplayer plugin lesz vagy smplayer2 ?
            Kicsit zavaros.

            Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133968
            ELaci
            Felhasználó

              Nem akarok piszkálódni, de az mplayer-hez van egyfajta gui, mégpedig a gmplayer, amihez meg van jópár plugin.
              Most akkor a készülő grafika az egy smplayer plugin lesz vagy smplayer2 ?
              Kicsit zavaros.

              Hozzászólás: 4 sípolás boot után (debian 4.0 r0 i386) #2134395
              ELaci
              Felhasználó

                Inkább hardver hiba lesz az:
                AMI Beep Codes: 4 beeps: System timer not operational. There is problem with the timer(s) that control functions on the motherboard.

                Hozzászólás: 4 sípolás boot után (debian 4.0 r0 i386) #2134396
                ELaci
                Felhasználó

                  Inkább hardver hiba lesz az:
                  AMI Beep Codes: 4 beeps: System timer not operational. There is problem with the timer(s) that control functions on the motherboard.

                  Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133939
                  ELaci
                  Felhasználó

                    Installáltam FC6 -ra az smplayer-0.5.46-0fc7.i386.rpm -et, mert az smplayer-0.5.60.tar.bz2 fordítás egy rakat hiba miatt sikertelen.
                    Érdekes hogy ez az smplayer eddig elkerülte a figyelmemet, holott kerestem már valami gui -t az mplayer-hez, de nem találtam normálisat.
                    Most már akár örülhetnék is, hogy nem hülyén fogok meghalni. 🙂

                    Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133940
                    ELaci
                    Felhasználó

                      Installáltam FC6 -ra az smplayer-0.5.46-0fc7.i386.rpm -et, mert az smplayer-0.5.60.tar.bz2 fordítás egy rakat hiba miatt sikertelen.
                      Érdekes hogy ez az smplayer eddig elkerülte a figyelmemet, holott kerestem már valami gui -t az mplayer-hez, de nem találtam normálisat.
                      Most már akár örülhetnék is, hogy nem hülyén fogok meghalni. 🙂

                      Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133919
                      ELaci
                      Felhasználó

                        meg tudnád nézni milyen verziót próbálsz ? mert már elég rég bekerült egy olyan pont a beállításokhoz, hogy honnan kezdje a filmek lejátszását… ha nincs ilyen akkor régi amit felraktál.
                        És igen, nagyon idegesítő volt, meg az állandóan ugráló ablakméret is, de ezek is javítva, opcionálva lettek..

                        Ezt telepítettem: http://downloads.sourceforge.net/smplayer/smplayer-0.5.21.tar.gz

                        OpSys: FC6 + KDE + Gnome
                        Letölthető lenne egy FC7 -es smplayer is, de nem kockáztattam meg a telepítést, de lehet hogy felmenne az is az FC6-ra.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,071-1,080 / 2,773