ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,081-1,090 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133920
    ELaci
    Felhasználó

      meg tudnád nézni milyen verziót próbálsz ? mert már elég rég bekerült egy olyan pont a beállításokhoz, hogy honnan kezdje a filmek lejátszását… ha nincs ilyen akkor régi amit felraktál.
      És igen, nagyon idegesítő volt, meg az állandóan ugráló ablakméret is, de ezek is javítva, opcionálva lettek..

      Ezt telepítettem: http://downloads.sourceforge.net/smplayer/smplayer-0.5.21.tar.gz

      OpSys: FC6 + KDE + Gnome
      Letölthető lenne egy FC7 -es smplayer is, de nem kockáztattam meg a telepítést, de lehet hogy felmenne az is az FC6-ra.

      Hozzászólás: TV-tuner #2043317
      ELaci
      Felhasználó

        Tisztelt roleee3 fórumtársunk meg tojik az egészre, úgyhogy téphetjük itt a szánkat végestelen végig. 🙂

        Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133899
        ELaci
        Felhasználó
          VectoR wrote:
          ELaci: ha most megnézted az éles programot, elég zavaró alul az a sok gomb, nem?
          És a lenyíló playlist ? Ha 4:3-as montorod van annyira nem zavaró de ronda szerintem….

          Randának randa, de mi okosabbat lehetne kitalálni? Egy megnyitott KDE ablak már olyan amilyen. Van neki szélessége, és gondolom emiatt a widget elem is igyekszik alkalmazkodni. Ezt megváltoztatni úgy hogy mindenhol jó legyen, szinte képtelenség.
          A KDE4 talán hoz valami újdonságot ilyen widget elem tekintetében is, még nem volt szerencsém látni belőle semmit.

          + Error report (video player):
          Az smplayer abban az esetben ha nem mondom meg neki külön hogy tekerje vissza a filmet, akkor ujbóli Play funkció indításakor csak felvillantja a film első néhány képkockáját és megáll.
          Lehet hogy ez csak feature, de számomra pl. zavaró.
          Jobb lenne ha a Play folytatná (újrakezdené) a videó lejátszását, minthogy megálljon.

          Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133900
          ELaci
          Felhasználó
            VectoR wrote:
            ELaci: ha most megnézted az éles programot, elég zavaró alul az a sok gomb, nem?
            És a lenyíló playlist ? Ha 4:3-as montorod van annyira nem zavaró de ronda szerintem….

            Randának randa, de mi okosabbat lehetne kitalálni? Egy megnyitott KDE ablak már olyan amilyen. Van neki szélessége, és gondolom emiatt a widget elem is igyekszik alkalmazkodni. Ezt megváltoztatni úgy hogy mindenhol jó legyen, szinte képtelenség.
            A KDE4 talán hoz valami újdonságot ilyen widget elem tekintetében is, még nem volt szerencsém látni belőle semmit.

            + Error report (video player):
            Az smplayer abban az esetben ha nem mondom meg neki külön hogy tekerje vissza a filmet, akkor ujbóli Play funkció indításakor csak felvillantja a film első néhány képkockáját és megáll.
            Lehet hogy ez csak feature, de számomra pl. zavaró.
            Jobb lenne ha a Play folytatná (újrakezdené) a videó lejátszását, minthogy megálljon.

            Hozzászólás: TV-tuner #2043314
            ELaci
            Felhasználó

              A tvtuner hangkimenetét egyes esetekben meg illik összedugni a hangkártya egyik bemenetével is egy kábellel, és akkor akár még hang is lesz.

              Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133893
              ELaci
              Felhasználó

                Én meg azt hittem hgy már lehetne nyomogatni a gombjait is, de nem.
                Ha már véleményt akarok mondani, akkor csak ismétlem magam:
                Egyszerű színezés, okos funkciószervezés, és mindenekfelett a célszerűség, semmi sallang.

                Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133894
                ELaci
                Felhasználó

                  Én meg azt hittem hgy már lehetne nyomogatni a gombjait is, de nem.
                  Ha már véleményt akarok mondani, akkor csak ismétlem magam:
                  Egyszerű színezés, okos funkciószervezés, és mindenekfelett a célszerűség, semmi sallang.

                  Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133885
                  ELaci
                  Felhasználó

                    A kérdés továbbra is fenn áll, hogy néz ki és a funkcionalítása milyen?

                    Félreértettem dolgot kicsit, bocsánat.
                    Tehát…
                    Én személy szerint nem szeretek semilyen cirkalmazást és csicsát.
                    Azt szeretem amikor a funkciók kézre esnek, minden egyszerűen a helyén van és gyorsan meg lehet találni.
                    Számomra ez a kinézet nem tetszik, de nyilván a fiatalabbak jobban szerethetik.
                    A működést nem tudtam még kipróbálni, mert csak most telepítettem az smplayert. egyelőre csak KDE+Qt kinézete van.

                    Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133886
                    ELaci
                    Felhasználó

                      A kérdés továbbra is fenn áll, hogy néz ki és a funkcionalítása milyen?

                      Félreértettem dolgot kicsit, bocsánat.
                      Tehát…
                      Én személy szerint nem szeretek semilyen cirkalmazást és csicsát.
                      Azt szeretem amikor a funkciók kézre esnek, minden egyszerűen a helyén van és gyorsan meg lehet találni.
                      Számomra ez a kinézet nem tetszik, de nyilván a fiatalabbak jobban szerethetik.
                      A működést nem tudtam még kipróbálni, mert csak most telepítettem az smplayert. egyelőre csak KDE+Qt kinézete van.

                      Hozzászólás: Complex „install.sh” hiba #2134053
                      ELaci
                      Felhasználó
                        MBence wrote:
                        Megavn a gond. A bash parancsértelmezővel kell futtatni, és úgy működik! Köszönöm azoknak, akik akartak volna segíteni 😉 🙂

                        Gyors voltál a megoldásban.
                        Legközelebb is ilyet várunk. 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,081-1,090 / 2,773