Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
meg tudnád nézni milyen verziót próbálsz ? mert már elég rég bekerült egy olyan pont a beállításokhoz, hogy honnan kezdje a filmek lejátszását… ha nincs ilyen akkor régi amit felraktál.
És igen, nagyon idegesítő volt, meg az állandóan ugráló ablakméret is, de ezek is javítva, opcionálva lettek..Ezt telepítettem: http://downloads.sourceforge.net/smplayer/smplayer-0.5.21.tar.gz
OpSys: FC6 + KDE + Gnome
Letölthető lenne egy FC7 -es smplayer is, de nem kockáztattam meg a telepítést, de lehet hogy felmenne az is az FC6-ra.Tisztelt roleee3 fórumtársunk meg tojik az egészre, úgyhogy téphetjük itt a szánkat végestelen végig. 🙂
VectoR wrote:ELaci: ha most megnézted az éles programot, elég zavaró alul az a sok gomb, nem?
És a lenyíló playlist ? Ha 4:3-as montorod van annyira nem zavaró de ronda szerintem….Randának randa, de mi okosabbat lehetne kitalálni? Egy megnyitott KDE ablak már olyan amilyen. Van neki szélessége, és gondolom emiatt a widget elem is igyekszik alkalmazkodni. Ezt megváltoztatni úgy hogy mindenhol jó legyen, szinte képtelenség.
A KDE4 talán hoz valami újdonságot ilyen widget elem tekintetében is, még nem volt szerencsém látni belőle semmit.+ Error report (video player):
Az smplayer abban az esetben ha nem mondom meg neki külön hogy tekerje vissza a filmet, akkor ujbóli Play funkció indításakor csak felvillantja a film első néhány képkockáját és megáll.
Lehet hogy ez csak feature, de számomra pl. zavaró.
Jobb lenne ha a Play folytatná (újrakezdené) a videó lejátszását, minthogy megálljon.VectoR wrote:ELaci: ha most megnézted az éles programot, elég zavaró alul az a sok gomb, nem?
És a lenyíló playlist ? Ha 4:3-as montorod van annyira nem zavaró de ronda szerintem….Randának randa, de mi okosabbat lehetne kitalálni? Egy megnyitott KDE ablak már olyan amilyen. Van neki szélessége, és gondolom emiatt a widget elem is igyekszik alkalmazkodni. Ezt megváltoztatni úgy hogy mindenhol jó legyen, szinte képtelenség.
A KDE4 talán hoz valami újdonságot ilyen widget elem tekintetében is, még nem volt szerencsém látni belőle semmit.+ Error report (video player):
Az smplayer abban az esetben ha nem mondom meg neki külön hogy tekerje vissza a filmet, akkor ujbóli Play funkció indításakor csak felvillantja a film első néhány képkockáját és megáll.
Lehet hogy ez csak feature, de számomra pl. zavaró.
Jobb lenne ha a Play folytatná (újrakezdené) a videó lejátszását, minthogy megálljon.A tvtuner hangkimenetét egyes esetekben meg illik összedugni a hangkártya egyik bemenetével is egy kábellel, és akkor akár még hang is lesz.
Én meg azt hittem hgy már lehetne nyomogatni a gombjait is, de nem.
Ha már véleményt akarok mondani, akkor csak ismétlem magam:
Egyszerű színezés, okos funkciószervezés, és mindenekfelett a célszerűség, semmi sallang.Én meg azt hittem hgy már lehetne nyomogatni a gombjait is, de nem.
Ha már véleményt akarok mondani, akkor csak ismétlem magam:
Egyszerű színezés, okos funkciószervezés, és mindenekfelett a célszerűség, semmi sallang.A kérdés továbbra is fenn áll, hogy néz ki és a funkcionalítása milyen?
Félreértettem dolgot kicsit, bocsánat.
Tehát…
Én személy szerint nem szeretek semilyen cirkalmazást és csicsát.
Azt szeretem amikor a funkciók kézre esnek, minden egyszerűen a helyén van és gyorsan meg lehet találni.
Számomra ez a kinézet nem tetszik, de nyilván a fiatalabbak jobban szerethetik.
A működést nem tudtam még kipróbálni, mert csak most telepítettem az smplayert. egyelőre csak KDE+Qt kinézete van.A kérdés továbbra is fenn áll, hogy néz ki és a funkcionalítása milyen?
Félreértettem dolgot kicsit, bocsánat.
Tehát…
Én személy szerint nem szeretek semilyen cirkalmazást és csicsát.
Azt szeretem amikor a funkciók kézre esnek, minden egyszerűen a helyén van és gyorsan meg lehet találni.
Számomra ez a kinézet nem tetszik, de nyilván a fiatalabbak jobban szerethetik.
A működést nem tudtam még kipróbálni, mert csak most telepítettem az smplayert. egyelőre csak KDE+Qt kinézete van.MBence wrote:Megavn a gond. A bash parancsértelmezővel kell futtatni, és úgy működik! Köszönöm azoknak, akik akartak volna segíteni 😉 🙂Gyors voltál a megoldásban.
Legközelebb is ilyet várunk. 🙂 -
SzerzőBejegyzés