Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
MBence wrote:Megavn a gond. A bash parancsértelmezővel kell futtatni, és úgy működik! Köszönöm azoknak, akik akartak volna segíteni 😉 🙂
Gyors voltál a megoldásban.
Legközelebb is ilyet várunk. 🙂Csupáncsak annyi a bajom az smplayer -el hogy egy átlagember nem tudja telepíteni.
Ettől kezdve számomra nulla eredmény. Aki meg belefogott ebbe az egészbe, észhez kellene térnie, mert egy telepítésnél megbukó program dupla bukás.
Jótanács:
Nem a szakma előtt kell dicsekedni a program csicsás kinézetével, hanem inkább a telepítésre és a működőképesség biztosítására kellene nagyobb figyelmet fordítani.Csupáncsak annyi a bajom az smplayer -el hogy egy átlagember nem tudja telepíteni.
Ettől kezdve számomra nulla eredmény. Aki meg belefogott ebbe az egészbe, észhez kellene térnie, mert egy telepítésnél megbukó program dupla bukás.
Jótanács:
Nem a szakma előtt kell dicsekedni a program csicsás kinézetével, hanem inkább a telepítésre és a működőképesség biztosítására kellene nagyobb figyelmet fordítani.uzsolt wrote:Akkor egy másik:
http://www.youtube.com/watch?v=D_f3uIzEIxo&NR=1Ilyen bizgentyűm is volt, sok-sok pénzt költöttem rá annó.
Régen volt már, el kell felejteni.Soltan wrote:Azért nem szóltam mert az eredeti avi-n is volt fekete csík alul-fölül.Fínoman fogalmazok:
Legalább ellenkezű nemű emberszabásúak a fajfenntartás céljából hajtanak végre ezirányú cselekedeteket? 🙂
Nem kötelező válaszolni. 🙂Soltan wrote:Azért nem szóltam mert az eredeti avi-n is volt fekete csík alul-fölül.Fínoman fogalmazok:
Legalább ellenkezű nemű emberszabásúak a fajfenntartás céljából hajtanak végre ezirányú cselekedeteket? 🙂
Nem kötelező válaszolni. 🙂pwd = azureus
uzsolt: „Viszont van „automatikus elrejtés” lehetőség, innentől már nem annyira „rossz” megoldás.”
Íme itt egy lehetőség hogy megold ezt a problémát, amit elnevezünk majd „Kákán a csomót” típusú félbehagyott panel megjelenítési effektnek.
🙂egy hiba fordult elő az when message send via php engine gone crash.
Ez egy fórumhiba volt.
Sorry.egy hiba fordult elő az when message send via php engine gone crash.
Ez egy fórumhiba volt.
Sorry. -
SzerzőBejegyzés