ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,091-1,100 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Complex „install.sh” hiba #2134054
    ELaci
    Felhasználó
      MBence wrote:
      Megavn a gond. A bash parancsértelmezővel kell futtatni, és úgy működik! Köszönöm azoknak, akik akartak volna segíteni 😉 🙂

      Gyors voltál a megoldásban.
      Legközelebb is ilyet várunk. 🙂

      Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133879
      ELaci
      Felhasználó

        Csupáncsak annyi a bajom az smplayer -el hogy egy átlagember nem tudja telepíteni.
        Ettől kezdve számomra nulla eredmény. Aki meg belefogott ebbe az egészbe, észhez kellene térnie, mert egy telepítésnél megbukó program dupla bukás.
        Jótanács:
        Nem a szakma előtt kell dicsekedni a program csicsás kinézetével, hanem inkább a telepítésre és a működőképesség biztosítására kellene nagyobb figyelmet fordítani.

        Hozzászólás: Kocka has, izé, agy! (SMPlayer újratöltve) #2133880
        ELaci
        Felhasználó

          Csupáncsak annyi a bajom az smplayer -el hogy egy átlagember nem tudja telepíteni.
          Ettől kezdve számomra nulla eredmény. Aki meg belefogott ebbe az egészbe, észhez kellene térnie, mert egy telepítésnél megbukó program dupla bukás.
          Jótanács:
          Nem a szakma előtt kell dicsekedni a program csicsás kinézetével, hanem inkább a telepítésre és a működőképesség biztosítására kellene nagyobb figyelmet fordítani.

          Hozzászólás: Kocsma topik #1951147
          ELaci
          Felhasználó
            uzsolt wrote:
            Akkor egy másik:
            http://www.youtube.com/watch?v=D_f3uIzEIxo&NR=1

            Ilyen bizgentyűm is volt, sok-sok pénzt költöttem rá annó.
            Régen volt már, el kell felejteni.

            Hozzászólás: Mencoder kérdések #2131482
            ELaci
            Felhasználó
              Soltan wrote:
              Azért nem szóltam mert az eredeti avi-n is volt fekete csík alul-fölül.

              Fínoman fogalmazok:
              Legalább ellenkezű nemű emberszabásúak a fajfenntartás céljából hajtanak végre ezirányú cselekedeteket? 🙂
              Nem kötelező válaszolni. 🙂

              Hozzászólás: Mencoder kérdések #2131483
              ELaci
              Felhasználó
                Soltan wrote:
                Azért nem szóltam mert az eredeti avi-n is volt fekete csík alul-fölül.

                Fínoman fogalmazok:
                Legalább ellenkezű nemű emberszabásúak a fajfenntartás céljából hajtanak végre ezirányú cselekedeteket? 🙂
                Nem kötelező válaszolni. 🙂

                Hozzászólás: Ktorrent #2078194
                ELaci
                Felhasználó

                  pwd = azureus

                  Hozzászólás: Szégyen, de nem tudom … #2089888
                  ELaci
                  Felhasználó

                    uzsolt: „Viszont van „automatikus elrejtés” lehetőség, innentől már nem annyira „rossz” megoldás.”
                    Íme itt egy lehetőség hogy megold ezt a problémát, amit elnevezünk majd „Kákán a csomót” típusú félbehagyott panel megjelenítési effektnek.
                    🙂

                    Hozzászólás: Mencoder kérdések #2131478
                    ELaci
                    Felhasználó

                      egy hiba fordult elő az when message send via php engine gone crash.

                      Ez egy fórumhiba volt.
                      Sorry.

                      Hozzászólás: Mencoder kérdések #2131479
                      ELaci
                      Felhasználó

                        egy hiba fordult elő az when message send via php engine gone crash.

                        Ez egy fórumhiba volt.
                        Sorry.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,091-1,100 / 2,773