ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,101-1,110 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Mencoder kérdések #2131476
    ELaci
    Felhasználó
      Soltan wrote:
      Számolgattam is de nem vettem figyelembe a végső 16/9-es képarányt.
      Köszi MIlfer erre volt szükségem, hogy valaki rávilágítson a lényegre.

      Arról meg nem szóltál ám hogy fekete csíkok jelennek meg függőlegesen vagy vízszintesen az átkódolás végén a filmben.
      Aztapasztáját!

      Hozzászólás: Mencoder kérdések #2131477
      ELaci
      Felhasználó
        Soltan wrote:
        Számolgattam is de nem vettem figyelembe a végső 16/9-es képarányt.
        Köszi MIlfer erre volt szükségem, hogy valaki rávilágítson a lényegre.

        Arról meg nem szóltál ám hogy fekete csíkok jelennek meg függőlegesen vagy vízszintesen az átkódolás végén a filmben.
        Aztapasztáját!

        Hozzászólás: Kocsma topik #1951145
        ELaci
        Felhasználó

          Remek volt a videó!
          Tegyük a múzeumba.

          Hozzászólás: Kocsma topik #1951143
          ELaci
          Felhasználó

            Vettem én is egy 512 MB pendrive-ot 14 eFt -ért, 2 évvel ezelőtt.
            Valszeg sokan jártak így.
            Én azt mondom hogy minden annyit ér amennyiért el lehet adni.
            Ez akkor annyit ért, most már nem ér annyit.

            (Miért nem vettem akkor 1 millió tonna benzint, most már milliárdos lehetnék)

            Hozzászólás: Szégyen, de nem tudom … #2089886
            ELaci
            Felhasználó

              sjrextor: „Nekem Debian 4.0 és XFCE alatt van egy olyan gondom, hogy nem tudom megoldani, hogy a panel dinamikusan változtassa a szélességét”
              Értem a dolgot , de szerintem ez egy rossz megoldás, annál is inkább mert ilyet sehol nem találsz.
              Miért rossz?
              Azért mert a képernyő alsó (felső,oldalsó) részén egy olyan félbehagyott csíkokat találsz ami zavarólag hat.

              Hozzászólás: OpenVPN #2133413
              ELaci
              Felhasználó

                Azt hiszem az a gond hogy kevesen használnak RHEL4 -et, és ezen belül OpenVPN-t, mert ez az OpSys fizetős. Viszont ebből kiindulva, kell lennie valamiféle hivatalos támogatásnak is.
                Talán CentOS leírásokat kellene keresned, mert az hasonlít a RHEL -hez.
                Én pl. CiscoVPN/IpSec -et használok a munkahelyemen, nem sok okosat tudok mondani.

                Hozzászólás: OpenVPN #2133414
                ELaci
                Felhasználó

                  Azt hiszem az a gond hogy kevesen használnak RHEL4 -et, és ezen belül OpenVPN-t, mert ez az OpSys fizetős. Viszont ebből kiindulva, kell lennie valamiféle hivatalos támogatásnak is.
                  Talán CentOS leírásokat kellene keresned, mert az hasonlít a RHEL -hez.
                  Én pl. CiscoVPN/IpSec -et használok a munkahelyemen, nem sok okosat tudok mondani.

                  Hozzászólás: kdetv hang gond #2133545
                  ELaci
                  Felhasználó

                    Akkor már csak a ráolvasás segít, vagy a fekete mágia. 🙂

                    Hozzászólás: kdetv hang gond #2133546
                    ELaci
                    Felhasználó

                      Akkor már csak a ráolvasás segít, vagy a fekete mágia. 🙂

                      Hozzászólás: Mencoder kérdések #2131468
                      ELaci
                      Felhasználó

                        Azt kellene kiderítened hogy valójában milyen a film maga, és a lejátszáskor mi módosul a video player belepiszkálása miatt. Az hogy te úgy látod hogy az nem jó, az még nem jelenti azt hogy a videó fizikailag is olyan. 🙂
                        A kódolást a lejátszással össze kell hangolni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,101-1,110 / 2,773