Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Soltan wrote:Számolgattam is de nem vettem figyelembe a végső 16/9-es képarányt.
Köszi MIlfer erre volt szükségem, hogy valaki rávilágítson a lényegre.Arról meg nem szóltál ám hogy fekete csíkok jelennek meg függőlegesen vagy vízszintesen az átkódolás végén a filmben.
Aztapasztáját!Soltan wrote:Számolgattam is de nem vettem figyelembe a végső 16/9-es képarányt.
Köszi MIlfer erre volt szükségem, hogy valaki rávilágítson a lényegre.Arról meg nem szóltál ám hogy fekete csíkok jelennek meg függőlegesen vagy vízszintesen az átkódolás végén a filmben.
Aztapasztáját!Remek volt a videó!
Tegyük a múzeumba.Vettem én is egy 512 MB pendrive-ot 14 eFt -ért, 2 évvel ezelőtt.
Valszeg sokan jártak így.
Én azt mondom hogy minden annyit ér amennyiért el lehet adni.
Ez akkor annyit ért, most már nem ér annyit.(Miért nem vettem akkor 1 millió tonna benzint, most már milliárdos lehetnék)
sjrextor: „Nekem Debian 4.0 és XFCE alatt van egy olyan gondom, hogy nem tudom megoldani, hogy a panel dinamikusan változtassa a szélességét”
Értem a dolgot , de szerintem ez egy rossz megoldás, annál is inkább mert ilyet sehol nem találsz.
Miért rossz?
Azért mert a képernyő alsó (felső,oldalsó) részén egy olyan félbehagyott csíkokat találsz ami zavarólag hat.Azt hiszem az a gond hogy kevesen használnak RHEL4 -et, és ezen belül OpenVPN-t, mert ez az OpSys fizetős. Viszont ebből kiindulva, kell lennie valamiféle hivatalos támogatásnak is.
Talán CentOS leírásokat kellene keresned, mert az hasonlít a RHEL -hez.
Én pl. CiscoVPN/IpSec -et használok a munkahelyemen, nem sok okosat tudok mondani.Azt hiszem az a gond hogy kevesen használnak RHEL4 -et, és ezen belül OpenVPN-t, mert ez az OpSys fizetős. Viszont ebből kiindulva, kell lennie valamiféle hivatalos támogatásnak is.
Talán CentOS leírásokat kellene keresned, mert az hasonlít a RHEL -hez.
Én pl. CiscoVPN/IpSec -et használok a munkahelyemen, nem sok okosat tudok mondani.Akkor már csak a ráolvasás segít, vagy a fekete mágia. 🙂
Akkor már csak a ráolvasás segít, vagy a fekete mágia. 🙂
Azt kellene kiderítened hogy valójában milyen a film maga, és a lejátszáskor mi módosul a video player belepiszkálása miatt. Az hogy te úgy látod hogy az nem jó, az még nem jelenti azt hogy a videó fizikailag is olyan. 🙂
A kódolást a lejátszással össze kell hangolni. -
SzerzőBejegyzés