Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A zavart nem hiszem véletlennek.
Szerintem sem.
ATV most: http://clean.extra.hu/070907194601.png
HírTV most: http://clean.extra.hu/070907194447.pngkisbetu wrote:trey keze a tévédet is elériKi lettem útálva onnan egy bizonyos angliába exportált húgyagyú állatorvos által.
Nem jut eszembe most a neve, ha emlékezetem nem csal valami komonista neve van.
Ki nem szarja le?
Ez az ember (állatorvos) vissza akar ide okoskodni, mert azt hiszi hogy még ide tartozik.
Nem tartozik már ide.
…
Eszembe jutott a neve: bastya_elvtarsRemek!
kisbetu wrote:trey keze a tévédet is elériKi lettem útálva onnan egy bizonyos angliába exportált húgyagyú állatorvos által.
Nem jut eszembe most a neve, ha emlékezetem nem csal valami komonista neve van.
Ki nem szarja le?
Ez az ember (állatorvos) vissza akar ide okoskodni, mert azt hiszi hogy még ide tartozik.
Nem tartozik már ide.
…
Eszembe jutott a neve: bastya_elvtarsRemek!
Nálam is ilyen lenne bizonyos hatáskörben, egyébként meg nem.
Birka vagyok ? Kicsit vagy nagyon?Nálam is ilyen lenne bizonyos hatáskörben, egyébként meg nem.
Birka vagyok ? Kicsit vagy nagyon?Megmutatom én miről van szó:
1. HírTV adás minősége: http://clean.extra.hu/070907172038.png
2. ATV adás minősége: http://clean.extra.hu/070907172808.png10 perccel ezelőtt készítettem, döntse el mindenki maga hogy vajon miért nem az ATV csíkos.
Megmutatom én miről van szó:
1. HírTV adás minősége: http://clean.extra.hu/070907172038.png
2. ATV adás minősége: http://clean.extra.hu/070907172808.png10 perccel ezelőtt készítettem, döntse el mindenki maga hogy vajon miért nem az ATV csíkos.
.
.
Szerintem túlmelegszik a processzor, elképzelhető hogy leesett róla a hűtőborda. (Találkoztam már ilyennel)
-
SzerzőBejegyzés