ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,171-1,180 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Egyszer csak leáll! #2129428
    ELaci
    Felhasználó

      Szerintem túlmelegszik a processzor, elképzelhető hogy leesett róla a hűtőborda. (Találkoztam már ilyennel)

      Hozzászólás: Mencoder hiba #2129301
      ELaci
      Felhasználó
        Soltan wrote:
        Nem most már nem, és szegmens hiba sincs. Elindul szépen a felvétel de hang nincs hozzá.

        Lehet hogy ezt nem olvastad, mert utólag írtam az előző szekcióba:
        Nálam az volt annó a hiba mencoder felvételkor hogy nem volt bekapcsolva, vagy nem volt valamilyen szintre emelve a hangerő az alsa-mixerben valamelyik bizgentyű esetén. Sokat szenvedtem vele, de a végén  jó lett.
        Ezt minden boot után be kellett állítanom. Most már nem, mert azóta úgy tűnik kijavították.

        Hozzászólás: Mencoder hiba #2129302
        ELaci
        Felhasználó
          Soltan wrote:
          Nem most már nem, és szegmens hiba sincs. Elindul szépen a felvétel de hang nincs hozzá.

          Lehet hogy ezt nem olvastad, mert utólag írtam az előző szekcióba:
          Nálam az volt annó a hiba mencoder felvételkor hogy nem volt bekapcsolva, vagy nem volt valamilyen szintre emelve a hangerő az alsa-mixerben valamelyik bizgentyű esetén. Sokat szenvedtem vele, de a végén  jó lett.
          Ezt minden boot után be kellett állítanom. Most már nem, mert azóta úgy tűnik kijavították.

          Hozzászólás: Mencoder hiba #2129297
          ELaci
          Felhasználó

            Foglaltat jelez még a hangkártya? (/dev/dsp busy?)

            A Szegmens hiba sem jelent semmi jót. Ez mindig jelentkezik?

            Nálam az volt annó a hiba mencoder felvételkor hogy nem volt bekapcsolva, vagy nem volt valamilyen szintre emelve a hangerő az alsa-mixerben valamelyik bizgentyű esetén. Sokat szenvedtem vele, de a végén  jó lett.

            Hozzászólás: Mencoder hiba #2129298
            ELaci
            Felhasználó

              Foglaltat jelez még a hangkártya? (/dev/dsp busy?)

              A Szegmens hiba sem jelent semmi jót. Ez mindig jelentkezik?

              Nálam az volt annó a hiba mencoder felvételkor hogy nem volt bekapcsolva, vagy nem volt valamilyen szintre emelve a hangerő az alsa-mixerben valamelyik bizgentyű esetén. Sokat szenvedtem vele, de a végén  jó lett.

              Hozzászólás: Mencoder hiba #2129293
              ELaci
              Felhasználó

                adevice=hw.0,0 kellene

                Hozzászólás: Mencoder hiba #2129294
                ELaci
                Felhasználó

                  adevice=hw.0,0 kellene

                  Hozzászólás: Mencoder hiba #2129289
                  ELaci
                  Felhasználó

                    Nálam pl. ilyen van, talán segít:
                    input=0:driver=v4l2:device=/dev/video:alsa:adevice=hw.0,0:amode=0:norm=pal

                    Hozzászólás: Mencoder hiba #2129290
                    ELaci
                    Felhasználó

                      Nálam pl. ilyen van, talán segít:
                      input=0:driver=v4l2:device=/dev/video:alsa:adevice=hw.0,0:amode=0:norm=pal

                      Hozzászólás: Politika #2129275
                      ELaci
                      Felhasználó

                        Na, jólvan.
                        macskajancsi nélkül is be lehet ezt fejezni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,171-1,180 / 2,773