ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,181-1,190 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Politika #2129276
    ELaci
    Felhasználó

      Na, jólvan.
      macskajancsi nélkül is be lehet ezt fejezni.

      Hozzászólás: Politika #2129273
      ELaci
      Felhasználó

        Ahelyett, hogy néha rákattintanál… :)))

        Hogy ez eddig nem jutott eszembe… 🙂
        Mentségem:
        Ez egy wines megrögződés régmúltból, hogy reklámra soha nem szabad kattintani.

        Hozzászólás: Politika #2129274
        ELaci
        Felhasználó

          Ahelyett, hogy néha rákattintanál… :)))

          Hogy ez eddig nem jutott eszembe… 🙂
          Mentségem:
          Ez egy wines megrögződés régmúltból, hogy reklámra soha nem szabad kattintani.

          Hozzászólás: Mencoder hiba #2129283
          ELaci
          Felhasználó

            A ctrl-z helyett javasolt a ctrl-c

            Hozzászólás: Mencoder hiba #2129284
            ELaci
            Felhasználó

              A ctrl-z helyett javasolt a ctrl-c

              Hozzászólás: Politika #2129269
              ELaci
              Felhasználó
                vasy05 wrote:
                Istenem. :))))))))

                Elaci: ez nem politikai fórum és nem hiszem, hogy mindenki előtt kéne ezt megbeszélned vele. Majd esetleg négyszemközt.

                Igazad van, de amíg van valakinek közölnivalója az nyögje ki.
                Nem fogom leharapni senkinek az orrát.

                Hozzászólás: Politika #2129270
                ELaci
                Felhasználó
                  vasy05 wrote:
                  Istenem. :))))))))

                  Elaci: ez nem politikai fórum és nem hiszem, hogy mindenki előtt kéne ezt megbeszélned vele. Majd esetleg négyszemközt.

                  Igazad van, de amíg van valakinek közölnivalója az nyögje ki.
                  Nem fogom leharapni senkinek az orrát.

                  Hozzászólás: Politika #2129267
                  ELaci
                  Felhasználó
                    vizsla wrote:
                    ELaci wrote:

                    …kár, hogy nekem nem volt jó ez a 10 perc. :)))

                    Jól kellett volna érezni magad! Pozitív életszemlélet kell!

                    Ezt hófehérke mondja a hét törpe után…

                    Remark:
                    Ezt a sárga-fésűhajú-akárkit a nagy randa zöld táblájával az aláírásodban meg blokkolni fogom, mert idegesít. Sorry.

                    Hozzászólás: Politika #2129268
                    ELaci
                    Felhasználó
                      vizsla wrote:
                      ELaci wrote:

                      …kár, hogy nekem nem volt jó ez a 10 perc. :)))

                      Jól kellett volna érezni magad! Pozitív életszemlélet kell!

                      Ezt hófehérke mondja a hét törpe után…

                      Remark:
                      Ezt a sárga-fésűhajú-akárkit a nagy randa zöld táblájával az aláírásodban meg blokkolni fogom, mert idegesít. Sorry.

                      Hozzászólás: Politika #2129259
                      ELaci
                      Felhasználó

                        Szólítom macskajancsit!
                        Valamikor nagy barátságban voltunk, mert maszek videós volt, de lehet hogy csak feketén videózott.
                        Macskajancsi, mi van a fekete videós üzleteddel?

                        Szerk.:
                        mszp seggnyalónak semmi problémája nem lehet, mivel ugye Ő mszp-s

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,181-1,190 / 2,773