Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Na, jólvan.
macskajancsi nélkül is be lehet ezt fejezni.Ahelyett, hogy néha rákattintanál… :)))
Hogy ez eddig nem jutott eszembe… 🙂
Mentségem:
Ez egy wines megrögződés régmúltból, hogy reklámra soha nem szabad kattintani.Ahelyett, hogy néha rákattintanál… :)))
Hogy ez eddig nem jutott eszembe… 🙂
Mentségem:
Ez egy wines megrögződés régmúltból, hogy reklámra soha nem szabad kattintani.A ctrl-z helyett javasolt a ctrl-c
A ctrl-z helyett javasolt a ctrl-c
vasy05 wrote:Istenem. :))))))))Elaci: ez nem politikai fórum és nem hiszem, hogy mindenki előtt kéne ezt megbeszélned vele. Majd esetleg négyszemközt.
Igazad van, de amíg van valakinek közölnivalója az nyögje ki.
Nem fogom leharapni senkinek az orrát.vasy05 wrote:Istenem. :))))))))Elaci: ez nem politikai fórum és nem hiszem, hogy mindenki előtt kéne ezt megbeszélned vele. Majd esetleg négyszemközt.
Igazad van, de amíg van valakinek közölnivalója az nyögje ki.
Nem fogom leharapni senkinek az orrát.vizsla wrote:ELaci wrote:…kár, hogy nekem nem volt jó ez a 10 perc. :)))
Jól kellett volna érezni magad! Pozitív életszemlélet kell!
Ezt hófehérke mondja a hét törpe után…
Remark:
Ezt a sárga-fésűhajú-akárkit a nagy randa zöld táblájával az aláírásodban meg blokkolni fogom, mert idegesít. Sorry.vizsla wrote:ELaci wrote:…kár, hogy nekem nem volt jó ez a 10 perc. :)))
Jól kellett volna érezni magad! Pozitív életszemlélet kell!
Ezt hófehérke mondja a hét törpe után…
Remark:
Ezt a sárga-fésűhajú-akárkit a nagy randa zöld táblájával az aláírásodban meg blokkolni fogom, mert idegesít. Sorry.Szólítom macskajancsit!
Valamikor nagy barátságban voltunk, mert maszek videós volt, de lehet hogy csak feketén videózott.
Macskajancsi, mi van a fekete videós üzleteddel?Szerk.:
mszp seggnyalónak semmi problémája nem lehet, mivel ugye Ő mszp-s -
SzerzőBejegyzés