Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Szólítom macskajancsit!
Valamikor nagy barátságban voltunk, mert maszek videós volt, de lehet hogy csak feketén videózott.
Macskajancsi, mi van a fekete videós üzleteddel?Szerk.:
mszp seggnyalónak semmi problémája nem lehet, mivel ugye Ő mszp-ssany wrote:„Ezek már környezetszennyezőek”Nem fertőző szerencsére! 😀
Agyilag alulképzetteknél fertőznek csak, egyébként meg közröhely tárgyai.
sany wrote:„Ezek már környezetszennyezőek”Nem fertőző szerencsére! 😀
Agyilag alulképzetteknél fertőznek csak, egyébként meg közröhely tárgyai.
Egy cég felszámolása ill kiürítésekor találtam egy mszmp tagsági igazolványt
és munkásőr képeket, no meg cucialista brigád naplókat!
Az első kettő asszem még valahol meg van.
Mennyit adsz érte? ;DEzek már környezetszennyezőek, és örülhetsz ha ingyé megszabadulsz tőlük.
Egy cég felszámolása ill kiürítésekor találtam egy mszmp tagsági igazolványt
és munkásőr képeket, no meg cucialista brigád naplókat!
Az első kettő asszem még valahol meg van.
Mennyit adsz érte? ;DEzek már környezetszennyezőek, és örülhetsz ha ingyé megszabadulsz tőlük.
…kár, hogy nekem nem volt jó ez a 10 perc. :)))
Jól kellett volna érezni magad! Pozitív életszemlélet kell!
…kár, hogy nekem nem volt jó ez a 10 perc. :)))
Jól kellett volna érezni magad! Pozitív életszemlélet kell!
Vladi wrote:vizsla wrote:viszont a többieknek szerintem nem kéne így hangolni.)Így van. Azt hittem a dolog rég lezárt. De ELaci hőzöngésénél csak a többiek provokációja rosszabb…
A folytatás, aminek semmi értelme:
Hófehérke a hét végén, miután kielégítette a hét törpét így szól:
No, ez a hét is elment!
🙂Vladi wrote:vizsla wrote:viszont a többieknek szerintem nem kéne így hangolni.)Így van. Azt hittem a dolog rég lezárt. De ELaci hőzöngésénél csak a többiek provokációja rosszabb…
A folytatás, aminek semmi értelme:
Hófehérke a hét végén, miután kielégítette a hét törpét így szól:
No, ez a hét is elment!
🙂kisbetu wrote:ELaci wrote:És esetleg Téged kitüntetett már gyurcsi bronzérmes seggnyaló érdeméremmel?Te csak tudod, mer a zezüstöt te kabtad.
Csak Kiváló Dolgozó Veres Csillagot kaptam a kádári időkből, de már vagy 10 éve kidobtam a kukába mert csak alumíniumból volt. A doboza sem volt jó semmire, azt is kidobtam.
-
SzerzőBejegyzés