ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,191-1,200 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Politika #2129260
    ELaci
    Felhasználó

      Szólítom macskajancsit!
      Valamikor nagy barátságban voltunk, mert maszek videós volt, de lehet hogy csak feketén videózott.
      Macskajancsi, mi van a fekete videós üzleteddel?

      Szerk.:
      mszp seggnyalónak semmi problémája nem lehet, mivel ugye Ő mszp-s

      Hozzászólás: Politika #2129257
      ELaci
      Felhasználó
        sany wrote:
        „Ezek már környezetszennyezőek”

        Nem fertőző szerencsére! 😀

        Agyilag alulképzetteknél fertőznek csak, egyébként meg közröhely tárgyai.

        Hozzászólás: Politika #2129258
        ELaci
        Felhasználó
          sany wrote:
          „Ezek már környezetszennyezőek”

          Nem fertőző szerencsére! 😀

          Agyilag alulképzetteknél fertőznek csak, egyébként meg közröhely tárgyai.

          Hozzászólás: Politika #2129253
          ELaci
          Felhasználó

            Egy cég felszámolása ill kiürítésekor találtam egy mszmp tagsági igazolványt
            és munkásőr képeket, no meg cucialista brigád naplókat!
            Az első kettő asszem még valahol meg van.
            Mennyit adsz érte? ;D

            Ezek már környezetszennyezőek, és örülhetsz ha ingyé megszabadulsz tőlük.

            Hozzászólás: Politika #2129254
            ELaci
            Felhasználó

              Egy cég felszámolása ill kiürítésekor találtam egy mszmp tagsági igazolványt
              és munkásőr képeket, no meg cucialista brigád naplókat!
              Az első kettő asszem még valahol meg van.
              Mennyit adsz érte? ;D

              Ezek már környezetszennyezőek, és örülhetsz ha ingyé megszabadulsz tőlük.

              Hozzászólás: Politika #2129249
              ELaci
              Felhasználó

                …kár, hogy nekem nem volt jó ez a 10 perc. :)))

                Jól kellett volna érezni magad! Pozitív életszemlélet kell!

                Hozzászólás: Politika #2129250
                ELaci
                Felhasználó

                  …kár, hogy nekem nem volt jó ez a 10 perc. :)))

                  Jól kellett volna érezni magad! Pozitív életszemlélet kell!

                  Hozzászólás: Politika #2129243
                  ELaci
                  Felhasználó
                    Vladi wrote:
                    vizsla wrote:
                    viszont a többieknek szerintem nem kéne így hangolni.)

                    Így van. Azt hittem a dolog rég lezárt. De ELaci hőzöngésénél csak a többiek provokációja rosszabb…

                    A folytatás, aminek semmi értelme:
                    Hófehérke a hét végén, miután kielégítette a hét törpét így szól:
                    No, ez a hét is elment!
                    🙂

                    Hozzászólás: Politika #2129244
                    ELaci
                    Felhasználó
                      Vladi wrote:
                      vizsla wrote:
                      viszont a többieknek szerintem nem kéne így hangolni.)

                      Így van. Azt hittem a dolog rég lezárt. De ELaci hőzöngésénél csak a többiek provokációja rosszabb…

                      A folytatás, aminek semmi értelme:
                      Hófehérke a hét végén, miután kielégítette a hét törpét így szól:
                      No, ez a hét is elment!
                      🙂

                      Hozzászólás: Politika #2129241
                      ELaci
                      Felhasználó
                        kisbetu wrote:
                        ELaci wrote:
                        És esetleg Téged kitüntetett már gyurcsi bronzérmes seggnyaló érdeméremmel?

                        Te csak tudod, mer a zezüstöt te kabtad.

                        Csak Kiváló Dolgozó Veres Csillagot kaptam a kádári időkből, de már vagy 10 éve kidobtam a kukába mert csak alumíniumból volt. A doboza sem volt jó semmire, azt is kidobtam.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,191-1,200 / 2,773