ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,201-1,210 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Politika #2129242
    ELaci
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      ELaci wrote:
      És esetleg Téged kitüntetett már gyurcsi bronzérmes seggnyaló érdeméremmel?

      Te csak tudod, mer a zezüstöt te kabtad.

      Csak Kiváló Dolgozó Veres Csillagot kaptam a kádári időkből, de már vagy 10 éve kidobtam a kukába mert csak alumíniumból volt. A doboza sem volt jó semmire, azt is kidobtam.

      Hozzászólás: Politika #2129231
      ELaci
      Felhasználó
        uzsolt wrote:
        Köszi, ez a mai nap fénypontja volt! Még most is röhögök!!! Király vagy, ELaci!
        (nemtom, orvos látott már?)

        Látott már orvos, azt mondta diétázzak.
        Egyéb ilyen jellegű kifogás?
        És esetleg Téged kitüntetett már gyurcsi bronzérmes seggnyaló érdeméremmel?

        Hozzászólás: Politika #2129232
        ELaci
        Felhasználó
          uzsolt wrote:
          Köszi, ez a mai nap fénypontja volt! Még most is röhögök!!! Király vagy, ELaci!
          (nemtom, orvos látott már?)

          Látott már orvos, azt mondta diétázzak.
          Egyéb ilyen jellegű kifogás?
          És esetleg Téged kitüntetett már gyurcsi bronzérmes seggnyaló érdeméremmel?

          Hozzászólás: Szégyen, de nem tudom … #2089852
          ELaci
          Felhasználó

            Ne bántsátok a resolv.conf -ot, mert ha DHCP van beállítva a gépen, akkor a file hivatott tárolni az aktuális IP címet.
            Ezen túlmenően, pl. egy VPN kapcsolat esetén is változik.
            Egyébként nálam pl. egy script hozza létre a resolv.conf -ot, és néha turkáltam ebben, mert a nameserver címe nem igazán tetszett.

            Hozzászólás: Usb adsl ubuntu alatt #2129215
            ELaci
            Felhasználó
              Desolator wrote:
              Boccs,én írtam ell.Szóval a „./configure” parancsra dob ki hibát!

              Jó lenne tudni hogy mi is az a hiba, mert a forrásból való fordítás általában nem tesz jót a kezdők lelkivilágának. 🙂

              Hozzászólás: Usb adsl ubuntu alatt #2129216
              ELaci
              Felhasználó
                Desolator wrote:
                Boccs,én írtam ell.Szóval a „./configure” parancsra dob ki hibát!

                Jó lenne tudni hogy mi is az a hiba, mert a forrásból való fordítás általában nem tesz jót a kezdők lelkivilágának. 🙂

                Hozzászólás: Időzített shutdown #2104819
                ELaci
                Felhasználó

                  Ez nem tünt még fel? : Need to be root
                  Valahogy el kell érni hogy root legyél a shutdown utasítás kiadásakor.
                  A sudo csak akkor működik, ha az be is van állítva, vagy még akkor sem.

                  Hozzászólás: Időzített shutdown #2104820
                  ELaci
                  Felhasználó

                    Ez nem tünt még fel? : Need to be root
                    Valahogy el kell érni hogy root legyél a shutdown utasítás kiadásakor.
                    A sudo csak akkor működik, ha az be is van állítva, vagy még akkor sem.

                    Hozzászólás: Nautilus behülyült #2129165
                    ELaci
                    Felhasználó

                      Filerendszer hiba lehet.
                      Konzolban kellene valahogy megpróbálni hogy az újonnan létrehozott file mennyire hozzáférhető.

                      Hozzászólás: Nautilus behülyült #2129166
                      ELaci
                      Felhasználó

                        Filerendszer hiba lehet.
                        Konzolban kellene valahogy megpróbálni hogy az újonnan létrehozott file mennyire hozzáférhető.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,201-1,210 / 2,773