Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:ELaci wrote:És esetleg Téged kitüntetett már gyurcsi bronzérmes seggnyaló érdeméremmel?
Te csak tudod, mer a zezüstöt te kabtad.
Csak Kiváló Dolgozó Veres Csillagot kaptam a kádári időkből, de már vagy 10 éve kidobtam a kukába mert csak alumíniumból volt. A doboza sem volt jó semmire, azt is kidobtam.
uzsolt wrote:Köszi, ez a mai nap fénypontja volt! Még most is röhögök!!! Király vagy, ELaci!
(nemtom, orvos látott már?)Látott már orvos, azt mondta diétázzak.
Egyéb ilyen jellegű kifogás?
És esetleg Téged kitüntetett már gyurcsi bronzérmes seggnyaló érdeméremmel?uzsolt wrote:Köszi, ez a mai nap fénypontja volt! Még most is röhögök!!! Király vagy, ELaci!
(nemtom, orvos látott már?)Látott már orvos, azt mondta diétázzak.
Egyéb ilyen jellegű kifogás?
És esetleg Téged kitüntetett már gyurcsi bronzérmes seggnyaló érdeméremmel?Ne bántsátok a resolv.conf -ot, mert ha DHCP van beállítva a gépen, akkor a file hivatott tárolni az aktuális IP címet.
Ezen túlmenően, pl. egy VPN kapcsolat esetén is változik.
Egyébként nálam pl. egy script hozza létre a resolv.conf -ot, és néha turkáltam ebben, mert a nameserver címe nem igazán tetszett.Desolator wrote:Boccs,én írtam ell.Szóval a „./configure” parancsra dob ki hibát!Jó lenne tudni hogy mi is az a hiba, mert a forrásból való fordítás általában nem tesz jót a kezdők lelkivilágának. 🙂
Desolator wrote:Boccs,én írtam ell.Szóval a „./configure” parancsra dob ki hibát!Jó lenne tudni hogy mi is az a hiba, mert a forrásból való fordítás általában nem tesz jót a kezdők lelkivilágának. 🙂
Ez nem tünt még fel? : Need to be root
Valahogy el kell érni hogy root legyél a shutdown utasítás kiadásakor.
A sudo csak akkor működik, ha az be is van állítva, vagy még akkor sem.Ez nem tünt még fel? : Need to be root
Valahogy el kell érni hogy root legyél a shutdown utasítás kiadásakor.
A sudo csak akkor működik, ha az be is van állítva, vagy még akkor sem.Filerendszer hiba lehet.
Konzolban kellene valahogy megpróbálni hogy az újonnan létrehozott file mennyire hozzáférhető.Filerendszer hiba lehet.
Konzolban kellene valahogy megpróbálni hogy az újonnan létrehozott file mennyire hozzáférhető. -
SzerzőBejegyzés