Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nanobit wrote:Nincs a célok közt a darabolás és szerintem nem is fog bekövetkezni. Ez az oldal leginkább olyan kezdőknek van, akik nem tudnak hol elindulni. Itt szépen elindulnak és egy idő után úgyis komolyabb oldalakra mennek, pl ide…
És a kezdők vajon tudni fogják ezt?
nanobit wrote:Nincs a célok közt a darabolás és szerintem nem is fog bekövetkezni. Ez az oldal leginkább olyan kezdőknek van, akik nem tudnak hol elindulni. Itt szépen elindulnak és egy idő után úgyis komolyabb oldalakra mennek, pl ide…És a kezdők vajon tudni fogják ezt?
nanobit wrote:Sziasztok. Régóta nem írtam ide. Az utóbbi időben kicsit megváltozott az oldal. Meg el is költözött. Nézzetek fel, ha van kedvetek, már van Chat is.új cím: sklweb.extra.hu
Az a javaslatom hogy a háttér ne legyen vakítóan fehér, mert például engem kifejezetten zavar.
Egyébként az oldal minősége jó, csakhát itt is ugyanaz a probléma merül fel mint minden más új Linuxos oldalnál: Szükség van arra hogy a Linux tábort szétdaraboljuk?nanobit wrote:Sziasztok. Régóta nem írtam ide. Az utóbbi időben kicsit megváltozott az oldal. Meg el is költözött. Nézzetek fel, ha van kedvetek, már van Chat is.új cím: sklweb.extra.hu
Az a javaslatom hogy a háttér ne legyen vakítóan fehér, mert például engem kifejezetten zavar.
Egyébként az oldal minősége jó, csakhát itt is ugyanaz a probléma merül fel mint minden más új Linuxos oldalnál: Szükség van arra hogy a Linux tábort szétdaraboljuk?Fej wrote:DVD ket rippeltem, és szeretném a feliratokat is kinyerni. Segítségre és tanácsokra lenne szükségem. Próbáltam a subtitleripperrel, egy darabig el is juttottam de közepe tájától falakba ütköztem. Esetleg más használható progit tud valaki ajánlani, egyéb tanács….Kösz
Esetleg ha van mplayered:
-dumpsub (csak MPlayer) (BÉTA KÓD)
VOB stream-ekből a felirat stream kimentése. Lásd még a -dump*sub és -vobsub-
out* opciókat is.Fej wrote:DVD ket rippeltem, és szeretném a feliratokat is kinyerni. Segítségre és tanácsokra lenne szükségem. Próbáltam a subtitleripperrel, egy darabig el is juttottam de közepe tájától falakba ütköztem. Esetleg más használható progit tud valaki ajánlani, egyéb tanács….Kösz
Esetleg ha van mplayered:
-dumpsub (csak MPlayer) (BÉTA KÓD)
VOB stream-ekből a felirat stream kimentése. Lásd még a -dump*sub és -vobsub-
out* opciókat is.Soltan wrote:Köszönöm a válaszokat. A mythtv-ről lemondtam, és most az mplayer manualját bújom amit voltak szívesek magyarul mellékelni.Az „input=1,2,3,4” környékén érdemes keresgélni.
A Probléma hogy a leleményesebb felhasználók rájönnek hogy ha átjárot átálítják 10.0.0.254 re akkor ugyan ugy tudnak netezni korlátozás nélkül.
Kicsit zavaros amit írtál, de szerintem egy proxy szerver kell hogy megold ezt a problémát.
A Probléma hogy a leleményesebb felhasználók rájönnek hogy ha átjárot átálítják 10.0.0.254 re akkor ugyan ugy tudnak netezni korlátozás nélkül.
Kicsit zavaros amit írtál, de szerintem egy proxy szerver kell hogy megold ezt a problémát.
uzsolt wrote:Na, pont erre gondoltam 😉(de ha routert használsz, akkor nézed a megfelelő ledjét, és amikor villog, akkor van forgalom, ha nem villog, akkor nincs ;D )
Hurrá!
Esetleg Hajrá! -
SzerzőBejegyzés